[OT] League of Legends

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Trfog »

Kupilem nowy komputer i zaczalem streamowac doslownie dwa dni temu. Server NA, Diamond 1 ranking. Ogolnie gram duzo turniejow itp, streamuje po angielsku. Jezeli ktokolwiek by chcial ogladac, albo chociaz followowac, zapraszam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Trfog »

Zapomnialem linka dac: www.twitch.tv/sowek_
Gość

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Gość »

A czemu nie streamujesz jak grasz w Arkadię? :)

To daj chociaż jakiegoś linka, bo nie wiem czy na twitchu czy czym :P Sam sporadycznie streamuje DayZ, ale mam za słabego neta, żeby była dobra jakość, więc z chęcią spojrzę jak to wygląda u Ciebie.


edit: a, wyprzedziłeś mnie.
Awatar użytkownika
Trfog
Posty: 185
Rejestracja: 12 wrz 2010 19:00

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Trfog »

no zapomnialem. Dopiero streama odpalilem 2 dni teamu, wiec nie mam duzo viewerow. Zawsze sie przyda wiecej. :D
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Gunnar »

To i ja dorzuce. Jakby ktos sie nudzil weiczorami to moze poogladac i posluchac streama. W weekendy pewnie dluzej bedzie grane.
Jesli komus nie przeszkadza, lajkujcie profil na fejsie, bedzie szersze grono. :)
To dopiero poczatki, ale moze bedzie niezle.

www.twitch.tv/rasow
www.facebook.com/rasow3k
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Evandeil »

Jakis team w LOL jest moze obecnie w stadium szukania graczy?
Obrazek
Urisiel

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Urisiel »

Taki sam nick jak na arce :) EUNE
Było plat, jest gold :D Nie chciało mi się w tym sezonie szlifować ;]

Evandeil:
Mamy team z petr0 i Momem :) Szukamy jeszcze 2 do rankedów 5vs5 :)
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Evandeil »

Ostatnio niewiele gram, ale mozemy pocwiczyc. Nick taki jak tu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: [OT] League of Legends

Post autor: Gunnar »

Arkadyjczycy, laczmy sie! Nie tylko w bolu, ale ja raczej w tej sprawie!

Chwalebnie wrocilem na lono gejmingowej sceny legendarnego monopolisty w tematyce przekazu na zywo gier i roznego rodzaju pierdol z tym zwiazanych, czyli poprostu twitch.tv. Jesli nie macie co robic wieczorami (w tygodniu najczesciej godzina 20+), chcecie posluchac pierdol i glupot przekazywanych bardzo studyjnym glosem z doskonala dykcja, nie pozostaje mi nic innego niz zaprosic do siebie na kanal!
Teraz jest miejsce na linka, wiec doklejam: www.twitch.tv/rasow.
Jesli mnie lubicie to zapraszam rowniez do lajkowania fanpage'a, ktory jest kluczem w tej calej zabawie: www.facebook.com/rasow3k. Jesli mnie nie lubicie to rowniez zapraszam do lajkow i ogladania kanalu, jest tam dostepny czat i komentarze, wiec mozna w jasny i sprecyzowany sposob ublizic mi i zyczyc wszystkiego najgorszego, dajac upust swoim niewyzytym zadzom.
Streamujemy glownie Lige Legend, w kolejnych tygodniach bedziemy dodawac inne gry, gdzies tam z tylu glowy siedzi mi nawet kilkugodzinny, najnudniejszy w historii stream literek, na najbardziej znanym IMPERIUM GUNNARA, czyli wsiowych orkach. Mozna bedzie zrobic LIVE EVENT, czyli polowanie na Gunnara, z jezyka kwejkowego (pozdro DimQ), Capture the Gunnar.
Oczywiscie kluczem jest tutaj fejs, musimy na poczatku robic zasiegi, gigantyczne zasiegi, zeby przyciagnac jak najwiecej ludzi, narazie jest nas zwykle okolo 10 sztuk, miewalismy juz w naszych szeregach jednego z wizow (albo fejka o takim nicku, ale to nic!).

Zapraszam wiec na kanal, pewnie dzisiaj kolo 20stej spotkamy sie na dwie godzinki ponownie, zeby przejac cala scene twitcha!
Dziekuje bardzo za uwage i pozdrawiam ulubiona komenda Gunnara,
ZAKONCZ!
ODPOWIEDZ