W sprawie automatów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: W sprawie automatów

Post autor: Laszlo »

Ja ani mysle szantazowac. Po prostu napisalem moj plan. Zdaje sobie sprawe, ze wizow akurat jeden gracz niewiele obchodzi. Jednak rozumiem, ze sa ludzmi inteligentnymi i zauwaza, ze w zasadach maja najwyrazniej blad. No, chyba, ze jednak powiedza, ze jesli caly czas jestem przed kompem i po prostu zamiast spamowac F1 to sobie triggera ustawilem (ot, dla wygody. Co moze byc pasjonujacego w siedzeniu przez 20 minut i wciskaniu jednego przycisku?) to jest to legalne, a tylko zaawansowane automaty sa nielegelne.

Taka prawda, ze jesli bym na forum nie zapytal a tylko opieral sie na ?zasady to w przypadku, gdyby mnie skasowali za triggera to naprawde bym sie zdenerwowal ;) Teraz przynajmniej wiem czym ryzykuje.
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: W sprawie automatów

Post autor: Laszlo »

Rozumiem. Czyli jesli znam komende oraz chwile, kiedy zareaguje mi trigger to jest to legalne?

Sytuacja: mam triggera na "zatnij rybe na wedce" i siedze przed kompem i sie wpatruje w literki. Zauwazam, ze ryba zaczyna brac - wtedy trigger mi sie odpala. Wtedy jest to legalne?

I drugie pytanie: Czy w takim razie jest planowana zmiana wpisu w ?zasady ?
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: W sprawie automatów

Post autor: Zurwen »

Nie, nie jest to legalne, bo nie znasz chwili czasu w którym pojawi się komunikat, że ryba chwyciła twoją przynętę.

Określę to inaczej: musisz wiedzieć dokładnie jaką komendę wysyłasz (czyli znać jej dokładną formę) i wysyłać ją własnoręcznie, np. poprzez wciśnięcie enter/naciśnięcie buttona.

Zresztą, ja nie jestem odpowiednią osobą, żeby wyjaśniać tego typu rzeczy. Przytaczam tylko informacje, które gdzieś się przewinęły na tym forum.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: W sprawie automatów

Post autor: Haern »

Laszlo:
Nie żeby coś, ale mylisz się, jeśli sądzisz, że te kwestie nie były do tej pory podnoszone przez graczy, i jesteś pierwszym, który zauważył nieścisłości, niedociągnięcia, braki i błędy w tej kwestii. Otóż były poruszane dziesiątki, jeśli nie setki razy (myślę, że nie przesadzam). Bez efektu, czyli doprecyzowania zasad/regulaminu/kar. Ergo, marnujesz energię.
[Może to trochę zgorzkniałe, ale spora część graczy siedzi już tu naprawdę dużo lat, miała styczność z wieloma zespołami administracji, mg, czy kto tam się zajmuje takimi sprawami, i w zmianę tego podejścia zwyczajnie nie wierzy.]
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: W sprawie automatów

Post autor: Laszlo »

Nie marnuje energii, lubie sobie popisac i podyskutowac :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: W sprawie automatów

Post autor: Werbat »

Jesteś po prostu męczybułą. Może na onet idź, albo załóż jeden wątek na swoje przynudzanie, łatwiej będzie nie czytać.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: W sprawie automatów

Post autor: Augustin »

Werbat napisał(a):
Jesteś po prostu męczybułą.



:D
Awatar użytkownika
Ninaeth
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2010 22:52

Re: W sprawie automatów

Post autor: Ninaeth »

Te, werbatna męczybuło junior, zamaż sobie jego posty flamastrem na monitorze.

To nie wiecie drodzy forumowicze, że najlepszą metodą na unikanie dla Was "zbędnych" postów jest ich ignorowanie? A jak się komuś chcę odpisywać - to co za problem?
solidity is only a mirage
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: W sprawie automatów

Post autor: Khristoff »

Laszlo zrób sobie triger który ci pokoloruje branie ryby na rzucający się w oczy kolor i np wydający jakiś dźwięk, żebyś zwrócił uwagę, oraz zrób sobie bind (czyli guzik) np. F1 w który sobie wpisz "zatnij rybe".

Taki mechanizm jest w pełni zgodny z zasadami.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Laszlo
Posty: 54
Rejestracja: 19 gru 2012 20:04
Lokalizacja: kraków

Re: W sprawie automatów

Post autor: Laszlo »

re Khristoff
Jak juz sie bawic w kombinowanie to lepiej zrobic inteligentny automat i po sprawie. Losowy czas zaciagania, badanie czy sciagam juz rybe/zarzucilem wedke i po sprawie.

re Werbat
A jestem. I co z tego?
Zablokowany