Barbarzyńca!

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Rennz »

Dogid pisze:
Rennz pisze:Tylko kto by potem zwrócił ludziom kasę za licencje wydane np. na cMUDa kupionego stricte pod Arkadię? (-:
Chyba żartujesz, co?
Panie, gdybym wiedział że klient stanie się bezużyteczny to bym go nie kupował. Wyobraź sobie sytuację gdy za coś zapłaciłeś, a ktoś przez własny kaprys zabrania ci z tego korzystać np. kupiłeś samochód, a ktoś po roku użytkowania stwierdza, że możesz go tylko trzymać w garażu, a jeździć komunikacją miejską lub państwową.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Deli »

Lolo - ja nie placze :)

A co do barbarzyncy to mi sie zawod bardzo podoba (nawet na tych 5% speca) - no i te emoty :) Nie moge sie doczekac 100%.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Dogid
Posty: 136
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Dogid »

Kod: Zaznacz cały

Panie, gdybym wiedział że klient stanie się bezużyteczny to bym go nie kupował. Wyobraź sobie sytuację gdy za coś zapłaciłeś, a ktoś przez własny kaprys zabrania ci z tego korzystać np. kupiłeś samochód, a ktoś po roku użytkowania stwierdza, że możesz go tylko trzymać w garażu, a jeździć komunikacją miejską lub państwową.
No przecież tak będzie, gdy nie opłacisz polisy OC, nie zrobisz badań technicznych na następny rok.
Jeżeli samochód nie będzie spełniać też norm to nie może wyjechać na drogę.
Możesz go do woli eksponować we własnym garażu. Przy czym i tak będziesz musiał zapłacić OC w chwili obecnej.

Zostałeś poprostu wywłaszczony z prawa użytkowania cmuda na arkadii.
Awatar użytkownika
Lolo
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2011 10:43

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Lolo »

Deli pisze:Lolo - ja nie placze :)

A co do barbarzyncy to mi sie zawod bardzo podoba (nawet na tych 5% speca) - no i te emoty :) Nie moge sie doczekac 100%.
Apropos emotów. Prosba o zrobienie/naprawe gzzabij!
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Rennz »

Dogid pisze:

Kod: Zaznacz cały

Panie, gdybym wiedział że klient stanie się bezużyteczny to bym go nie kupował. Wyobraź sobie sytuację gdy za coś zapłaciłeś, a ktoś przez własny kaprys zabrania ci z tego korzystać np. kupiłeś samochód, a ktoś po roku użytkowania stwierdza, że możesz go tylko trzymać w garażu, a jeździć komunikacją miejską lub państwową.
No przecież tak będzie, gdy nie opłacisz polisy OC, nie zrobisz badań technicznych na następny rok.
Jeżeli samochód nie będzie spełniać też norm to nie może wyjechać na drogę.
Możesz go do woli eksponować we własnym garażu. Przy czym i tak będziesz musiał zapłacić OC w chwili obecnej.

Zostałeś poprostu wywłaszczony z prawa użytkowania cmuda na arkadii.
Nie rozumiesz różnicy między 'masz prawo', a 'nie masz prawa'. Mam prawo użytkować samochód (po opłaceniu OC i zrobieniu badań technicznych) to nie to samo co nie mam prawa użytkować samochodu (nawet jeśli zrobię OC i badania). cMUD spełnia normy klienta MUDa więc czyjś kaprys, że nie mogę go do gry używać powinien być jakoś rekompensowany za koszty, które poniosłem by go kupić. Osoby wywłaszczone mają prawo dochodzić odszkodowania za poniesione straty.

PS. Wydaje mi się, że nie ma o czym dyskutować - jestem prawie przekonany, że żaden Czarodziej nie jest aż tak skrzywiony żeby w ogóle taki pomysł przeszedł mu na poważnie przez głowę.
Dogid
Posty: 136
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Dogid »

Masz prawo grac w tego muda na prawach tego muda.
Masz prawo grac w innego muda na innych zasadach.
Nie rozumiesz fundamentalnej zasady - tworcy muda ustalaja zasady.
Ty, mozesz uzytkowac ich prace/dziela na ustalonych przez nich regulach.
Jezeli wytyczna bedzie granie wylacznie przez klienta ze strony www - tak bedzie.
Twoim prawem jest grac lub nie grac.
Koniec tematu.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Rennz »

Dogid pisze:Masz prawo grac w tego muda na prawach tego muda.
Masz prawo grac w innego muda na innych zasadach.
Nie rozumiesz fundamentalnej zasady - tworcy muda ustalaja zasady.
Ty, mozesz uzytkowac ich prace/dziela na ustalonych przez nich regulach.
Jezeli wytyczna bedzie granie wylacznie przez klienta ze strony www - tak bedzie.
Twoim prawem jest grac lub nie grac.
Koniec tematu.
Godzę się grać na zasadach obecnie obowiązujących gdzie nie ma zakazu grania na kliencie innym niż przez WWW. Zgodnie z tym co mówisz można powiedzieć, że prawo nie działa wstecz (-:
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Coronius »

Gdyby nie działało, to by ex elitarki miały wszystkie zabawki.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Rennz »

Każdy temat zawsze musi zejść na elitarki |-:
Nemofortis
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2012 17:38

Re: Barbarzyńca!

Post autor: Nemofortis »

[offtopic]Rennz, pewnie od świąt nie trzeźwiejesz. Bo jak inaczej wytłumaczyć przekonanie, że kupując cMuda kupujesz arkadię na własność. [/offtopic]

A oprócz tego, w temacie, nie mam nic do powiedzenia.
Zablokowany