Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Goldfinger »

Falkir pisze:Pozdrawiam wszystkich ktorzy w komendzie 'stan' strzelili literowke i wyszlo im satan :) .
Pozdrawiam wszystkich, którzy logując się klepnęli 'stan' i zobaczyli napis "Witaj Stanie. Podaj swoje haslo:".
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013 00:07 przez Goldfinger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Bam »

Goldfinger pisze:
Falkir pisze:Pozdrawiam wszystkich ktorzy w komendzie 'stan' strzelili literowke i wyszlo im satan :) .
Pozdrawiam wszystkim, którzy logując się klepnęli 'stan' i zobaczyli napis "Witaj Stanie. Podaj swoje haslo:".
To akurat znam :D Pzdr ;)
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Nathaniel »

... just like you imagined ...
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Bam »

Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Miuosh »

Uobosz... :D
Ogre!
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Khazog »

I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Bam »

Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Bam »

http://img706.imageshack.us/img706/3303/51tl.jpg




(Btw. jak nie śmieszy to możecie usunąć)
Endless learning the basics...
Obrazek
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Falkir »

Nie wiem czy ktos przywiazal uwage do tego jak sie nazywa kowal Novigradzki :D i co oznacza zbitek dwoch slow Pro-Kuj :mrgreen:

I drugie, mnie rozszmieszylo ;), czytal ktos Klejnot Halflinga? :lol:

Kod: Zaznacz cały

Ulica Bramna.
Jest tutaj siedem widocznych wyjsc: poludniowy-wschod, wschod, poludnie, polnoc, polnocny-zachod, poludniowy-zachod i zachod.
Drewniana tabliczka.
Zwinny mlody mezczyzna, ladna mloda kobieta i usmiechniety przystojny mezczyzna.
X halfling i Y halfling przybywaja z polnocy.
X halfling i Y halfling podazaja na polnocny-zachod.
Rozmowny garbaty oficer, energiczny jasnobrody gwardzista, wsciekly potargany gwardzista, mlody niski gwardzista i podstarzaly piwnooki gwardzista przybywaja z zachodu.
Para golebi grucha sobie na parapecie jednego z okien.
Rozmowny garbaty oficer, podstarzaly piwnooki gwardzista, mlody niski gwardzista, wsciekly potargany gwardzista i energiczny jasnobrody gwardzista podazaja na wschod.
nw
Centralny Bank Imperialny - Filia w Nuln.
Jest tutaj jedno widoczne wyjscie: poludniowy-wschod.
X i Y halfling.
> ob halflingi

Jest to X halfling.
Jego wlochate stopy swiadcza o pochodzeniu z Krainy Zgromadzenia.
Trzyma oburacz polyskliwy smukly espadon.
Siega ci zaledwie do pasa - wydaje sie byc bardzo niski nawet jak na halflinga. Ponadto, jak na halflinga wydaje sie byc przecietnej wagi.
Zdaje sie byc w swietnej kondycji.
Jego brzuszek jest calkiem okraglutki.
Na plecach nosi zamkniety skorzany plecak.
Do pasa ma przytroczone zamkniety woreczek ze skory zajaca, zamkniety woreczek ze skory kozy, zamkniety woreczek ze skory krolika i zamkniety woreczek ze skory losia.
Ma na sobie plytowa ciemna pare nagolennikow, czarna matowa pare nareczakow, zdobiony stalowy napiersnik i dzwonowy antracytowy helm ze szkarlatna kita.
Nosi piekny aksamitny plaszcz.
Jest to Y halfling.
Przy prawej nodze ma przypieta wyszukana, skorzana pochwe, zawierajaca krotki stalowy noz.
Trzyma ciezki jednoreczny topor w lewej rece oraz ciezki jednoreczny topor w prawej rece.
Na plecach nosi otwarty blekitny podrozny plecak.
Ma na sobie posrebrzany mocny kirys, kolcze antracytowe spodnie, wytrzymaly srebrzysty helm, matowy solidny lewy naramiennik, matowy solidny prawy naramiennik i pare wytrzymalych skorzanych rekawic.
Maly palec jego prawej dloni zdobi urokliwy srebrny sygnet z niebieskim turkusem.
Nosi karmazynowy aksamitny plaszcz.
Siega ci zaledwie do pasa - wydaje sie byc bardzo niski nawet jak na halflinga. Ponadto, jak na halflinga wydaje sie byc bardzo otyly.
Zdaje sie byc w swietnej kondycji.
Jego wlochate stopy swiadcza o pochodzeniu z Krainy Zgromadzenia.
Jest dumnym wlascicielem imponujacych rozmiarow brzucha.
Do pasa ma przytroczone zamkniety woreczek ze skory jaszczurki, olejna lampe i otwarta niewielka saszetke ze skory dzika.
Nosi przywiazane do pasa kawalkiem sznurka, zamkniete niewielkie zawiniatko, pojemnik na mapy.
> depo

Twoj depozyt zawiera czarny obsydianowy miecz, hartowany dlugi miecz, sercowa smukla tarcze, polkolisty lekki helm i dwie czarne zakrzywione szable.
> 
Y halfling bierze bezbarwny diament, szaroniebieski granat, szary obsydian, trzy krwistoczerwone rubiny, szaroczarny hematyt, niebieski azuryt, dwa purpurowoniebieskie lazuryty, krwisty rodolit, fioletowy ametyst, wielobarwny oliwin, trzy pasiaste fluoryty, dwa niebieskie turkusy, wielobarwny labrador, dwa zoltawobrazowe monacyty, dwa wzorzyste onyksy, niebieskawy zoisyt, lilioworozowy spinel, jasnozloty heliodor, zoltawozielony szmaragd i ciemnozielony malachit z otwartego blekitnego podroznego plecaka.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc zoltawozielony szmaragd do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc jasnozloty heliodor do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc niebieskawy zoisyt do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc dwa wzorzyste onyksy do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc dwa zoltawobrazowe monacyty do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc wielobarwny labrador do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc dwa niebieskie turkusy do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y beskutecznie probuje wlozyc trzy pasiaste fluoryty do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc wielobarwny oliwin do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc fioletowy ametyst do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc krwisty rodolit do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc dwa purpurowoniebieskie lazuryty do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc niebieski azuryt do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc szaroczarny hematyt do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc trzy krwistoczerwone rubiny do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc szary obsydian do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc szaroniebieski granat do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling beskutecznie probuje wlozyc bezbarwny diament do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
Y halfling wklada ciemnozielony malachit i lilioworozowy spinel do swojej otwartej skrzynki depozytowej.
'
W ostatniej chwili decydujesz sie nic nie mowic.
> 
Y halfling wklada zoltawozielony szmaragd, jasnozloty heliodor, niebieskawy zoisyt, dwa wzorzyste onyksy, dwa zoltawobrazowe monacyty, wielobarwny labrador, dwa niebieskie turkusy, trzy pasiaste fluoryty, wielobarwny oliwin, fioletowy ametyst, krwisty rodolit, dwa purpurowoniebieskie lazuryty, niebieski azuryt, szaroczarny hematyt, trzy krwistoczerwone rubiny, szary obsydian, szaroniebieski granat i bezbarwny diament do otwartego blekitnego podroznego plecaka.
X i Y halfling podazaja na poludniowy-wschod.
Ab ovo
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Bam »

Endless learning the basics...
Obrazek
Zablokowany