Chce mi sie smiac

Forum wieści z Arkadii.
Torn
Posty: 80
Rejestracja: 18 lis 2013 10:16

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Torn »

Sam wyglądam nielepiej ze względu na zasadę "maksymalnego odciążania postaci". Czas kupić wąskie rajtuzy i zacząć uśmiechać się ironicznie. :)
Tintin++ mud client
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Tercoral »

Podobno ZALOZONE ubrania nie wadza... ale hmm po co inwestowac cos co sie rozleci zaraz/zabierze to wrog itp. Nawet te rozlatywanie sie mozna przebolec, bo sa zaklady krawieckie. No ale to ze mozna je latwo zgubic wydajac np 60 zl za plaszcz to... jest conajmniej lipne.

Ogolnie przypominam moj pomysl, ze zalozone ubrania zostaja przy ciele. :P

Bedzie mozna se kupic spodnie, buty bizuterie i chodzic normalnie ubranemu. (Nie nie zapomnialem o koszuli, majac muskularnego mozna chodzic bez. :P)
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Herenvarno »

Dotyczy tez to wszelkich przedmiotow ktore masz przy sobie, miedzy innymi zbroi, broni itp.
Podliczyles ich koszt?
Czemu nie odradzac sie ze wszystkim co masz przy sobie, a nawet jesli...
To czy naprawde tak czesto umierasz?
Jesli nie, to koszt ubrania jest naprawde wartoscia minimalna w stosunku do tego, co 'milosnicy trunkow' wydaja na swoje kochane napoje wzmacniajace.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Sesill
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2015 04:33

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sesill »

Radgastowi chyba nie masz czego zarzucić. Albo czytam bez zrozumienia, co nie jest wykluczone. ;)
Exp? Po co nam exp? Przecież możemy erpegować! ;)
Sesill Vogel, Biedna Sierota, Ta Ktora Przynosi Swiatu Owoce, kobieta.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Herenvarno »

Radgastowi jako postaci nie ma czego zarzucac, jedna z zasad RPG jest dbalosc o szczegoly ktore charakteryzuja dana postac w swiecie. Wiec Radgast idealnie wpisuje sie w role zebraka. Tu nastapilo tylko porownanie - Skoro Radgast ma ubranie '"ze smietnikow" i jest ono wiecej warte niz przedstawiciela dumnego rodu.. To kim jest przedstawiciel tego rodu?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Sesill
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2015 04:33

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Sesill »

A w ten sposób. No cóż, ciężko idąc na wyprawę pamiętać o tym żeby zakładać buty. Każdy dodatkowy element ubrania coś tam waży. To jest zrozumiałe.
Exp? Po co nam exp? Przecież możemy erpegować! ;)
Sesill Vogel, Biedna Sierota, Ta Ktora Przynosi Swiatu Owoce, kobieta.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Tercoral »

Mam pomysl na pierscienie dla postaci 10 x okolo 4 mietki = 40 mietkow
2 x pochwa po 10 mietkow = 20 mietkow
okolo 3 x Zamawiane itemy od gnomow po 7 mietkow = 21 mietkow
---------------------------------------------
1 x smierc = 81 mietkow


Warto? :P
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Herenvarno »

Jesli chesz uchodzic za osobe zamozna, to musi cie byc na to stac. Jesli chcesz wygladac na osobe ktora stac na cos wiecej niz splesnialy chleb, musisz kupywac swiezsze jedzenie, jesli zas chcesz uchodzic za osobe cywilizowana, to pewnie zalozysz ubrania ktore wiecej sa warte niz worek pokutny.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Gianna »

Pozwolę sobie tylko zauważyć, że ładne ubrania można bez większego problemu znaleźć i zakupić poniżej 10 złociszy (nie za sztukę, a za całe wdzianko od stóp po głowę). Więc koszt jest znikomy nawet dla początkujących postaci. ;)
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Chce mi sie smiac

Post autor: Rafgart »

Temat sie wam pomylil.
Zablokowany