Wierzę w Arkadię!

Forum wieści z Arkadii.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Zurwen »

Hasp pisze: wy idziecie w strone karania chyba najbardziej oddanych Arce graczy
:o
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Fantaji »

Hasp pisze:Stad Fantaji czy jak ci tam, osobo, ktora padasz bardzo czesto, nie jestes w stanie zrozumiec, ze inni tak czesto nie padaja.
Zawsze mnie bawi jak osoby, ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem próbują wmówić innym, że czegoś nie rozumieją.

To, że oczywistym jest dlaczego coś dla innych działa źle nie znaczy, że dla mnie nie może działać świetnie i tym bardziej, że muszę być tak szlachetna i się tym przejmować.

Problemem jednak wydaje mi się, że prawidłowe odgrywanie przez kogoś swojej postaci jest źle widziane i jest jednym z argumentów za kasacją. Też nietrudno zrozumieć dlaczego, bo jest to coś co innym rzeczywiście psuje grę i ich do niej zniechęca. Uważam jednak, że mimo wszystko nie jest to w porządku i przydałoby się coś z tym zrobić. Przychodzą mi do glowy tylko dwa sposoby: sprawienie, że śmierć nie jest aż takim problemem i jakaś alternatywa do zabijania niepolegająca na puszczaniu wolno bez powodu czy na tym, ze postać uważana za złą nie może nic zrobić aby słabsza od niego osoba przestała go obrażać i zrobiła to co chce. Szkoda tylko, ze w obydwu tych kwestiach już się wizowie wypowiedzieli.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Hasp »

Zawsze mnie bawi jak osoby, ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem próbują wmówić innym, że czegoś nie rozumieją.
Niektorych rzeczy nie mozna zrozumiec nie czujac tego. :) Wyexp wielce, padnij przez laga na zajacu. Zobaczysz, jak sie poczujesz.
:o
Zurwen: Jakby nie patrzec, gracze, ktorzy poswiecaja tej grze tyle czasu co niektorzy przez was skasowani... Sa bardzo w cenie. Ile innych gier online PLACILOBY graczom, zeby napierdalali innych po 24h/7d. Czyli za to, co na Arce jest traktowane jako 'normalnosc'. :) Ja wyskocze na pk raz na pare dni. Ale to tylko i wylacznie z NUDNOW. Mozna rpgowac, mozna expic, ale na litosc boska, dajcie nam, graczom, alternatywe. Lejemy sie nawzajem, bo nie mamy czego innego lac. Zrobcie eventy, jakies igrzyska gladiatorow, z nagrodami, ingerujcie w swiat bardziej niz tylko balansowanie. Wtedy ten swiat ozyje. :) I wtedy gracze nie beda mysleli, ze jedyna frajda na arce, to zaje*nie innego gracza, lub rpg na poczcie w Novi.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Hunrim »

Hasp, w jakich grach płacą za granie, bo chętnie bym się zatrudnił. Niestety znam wiele takich, gdzie za grę, i to nawet najbardziej fanatyczną, trzeba płacić - wprost lub w sposób ukryty mniej lub bardziej.

W jakiej cenie dla większości graczy są osoby, które mnie będą mnie atakować i gonić gonić po traktach w 0,0000001 sekundy od momentu spotkania? Ja bym nie dał złamanego grosza.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Hasp »

W LoLu chociazby. Jak dobrze grasz, robia z Ciebie streamera. :) Streamujesz gre, inni patrza, a kasa leci. :)
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Sivlaryan »

Hasp pisze: Zurwen: Jakby nie patrzec, gracze, ktorzy poswiecaja tej grze tyle czasu co niektorzy przez was skasowani... Sa bardzo w cenie. Ile innych gier online PLACILOBY graczom, zeby napierdalali innych po 24h/7d.
Nikt by nie płacił za zniechęcanie graczy, chyba, że jest debilem.
Hasp pisze:W LoLu chociazby. Jak dobrze grasz, robia z Ciebie streamera. :) Streamujesz gre, inni patrza, a kasa leci. :)
Nikt z Ciebie nie robi streamera. Sam to robisz, jeśli dobrze* grasz i jeśli ludzie lubią Cię oglądać**.

* - Chociaż nie musisz być jakiś pr0.

** - Musisz mieć to coś w sobie, co zachęca do oglądania Cie.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Hasp »

Sa normalni streamerzy i ci oficjalni, ktorym riot placi. :)
Awatar użytkownika
Trygg
Posty: 22
Rejestracja: 25 wrz 2012 13:41

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Trygg »

Kod: Zaznacz cały

XXX YYYY mutant przybywa ze wschodu.
XXX YYYY mutant mowi: ktos ty
XXX YYYY mutant mowi do ciebie: mow ktos ty
Mowisz: Trygg z Karak Varn!
Przelykasz glosno sline... Glurp!
XXX YYYY mutant fuka gniewnie.
Bledniesz jak sciana.
XXX YYYY mutant mowi: dzis wygladasz jeszcze na chudego wojaka
Kiwasz glowa.
Po niebie plyna male, rzadkie chmury.
XXX YYY mutant mowi: mam nadzieje ze kiedys przyjdzie nam sie zmierzyc
Mowisz: takoz jest
XXX YYYY mutant mowi: nabierz krzepy tylko
XXX YYYY mutant podaza na zachod.
Mój Boże! Jakaś rpgowa rewolucja! A trzeba dodać, że zagapiłem się nieco z początku - mógł przywalić!
Ponadto chwile wcześniej odbyłem całkiem spokojną i pozbawioną bezsensownej agresji pogawędkę z kompanijnym ogrem!
Też zaczynam wierzyć w Arkadię!
Jak dla mnie superowo!
Piona chłopaki!

Ed. No, ja miałem przerwę z Arką - stąd moje zdziwienie ;)
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012 11:48 przez Trygg, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli uważasz, że publiczna odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie zepsuje komuś grę, a mimo to chcesz mi pomóc, to czekam na PMa!
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Hasp »

Tyle, ze tak jest od dawna. :)
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Wierzę w Arkadię!

Post autor: Davith »

Hasp pisze:Tyle, ze tak jest od dawna. :)

Powiedz to Romualdowi ;>
ODPOWIEDZ