Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Nazira »

Co do gimnazjalistów grających w Arkę to niestety ostatnio był jakiś wysyp takich. Mimo prób (jestem koszmarnie cierpliwa) wytłumaczenia jednemu z drugim co i jak, jak się zachowywać itp, skończyło się na tym że kilka osób które próbowało im jakoś pomóc się odnaleźć dostało w twarz epitetem i panowie zerwali. Może i są gimnazjaliści którzy umieją wczuć się w klimat, ale jednak wolałabym celować w wiek wyższy niż ten nabuzowany hormonami jak beczka prochu :). Ale to takie moje prywatne zdanie :). Poza tym jeśli administracja prosi o wstrzymanie się do po świętach to może jednak warto posłuchać...
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Wytlumaczyli, wstrzymujemy sie. A co do debili, wszedzie sie trafi zawsze jakis. Nie ma co sie zniechecac.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Zurwen »

Nie należę do Administracji - to tacy z czerwonymi imionami na tym forum :ugeek:
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Na administracje nie ma co liczyc, rafek sam to napisal z 5 stron temu.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Nazira »

Zurwen pisze:Nie należę do Administracji - to tacy z czerwonymi imionami na tym forum :ugeek:
Wybacz Zurwenie, że wyzywam Cię od administracji :P
Ulav pisze:A co do debili, wszedzie sie trafi zawsze jakis. Nie ma co sie zniechecac.
E, mnie trudno zniechecic :). Jak już mówiłam, jestem koszmarnie cierpliwa.
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Gość

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gość »

No to tak.

Przerobiłem tego zmuda co był na ea.prv.pl na klienta do Arkadii dla świerzaków.

Idea: "Klient pierwszego kontaktu". Gra, nie oszukujmy się, jest siermiężna. Ciężko na początku wszystko spamiętać, dlatego config jest zrobiony tak, żeby przypominać podstawowe komendy. Oprócz tego jest trochę kolorowanek. Nie ma żadnych subów, ani skrótów, żeby nowi gracze poznawali Arkadię w pełni.
Ale przecież jest klient ze strony!: Tak, ale ten zMUD bedzie np. na pulpicie gracza i przypominał mu o Arkadii ;). Po drugie tutaj nic nie trzeba robić, wgrywać zadnego configa, wszystko jest, wystarczy kliknąć i się połączyć.
Ale stara wersja!: Tak, bo wyższa, bardziej rozbudowana, nie była potrzebna. Zmieści się nawet na dyskietkę! Jeśli pomysł się przyda, to może będzie bardziej rozbudowywany config.

Potrzebuję, żebyście zajrzeli, czy ten zMUD działa na waszych windowsach. Mi śmiga na siódemce bezproblemowo, więc ciekaw jestem jak z innymi wersjami. Ogólnie prosiłbym o sprawdzenie czy u was działa, żeby potem wpadki nie było ;) (ale lognijcie się na jakieś sekondy :P).

Wszelkie pomysły na priva tutaj lub na ircu na kanale #arkadia.
(i nie śmiejcie się z pliku o licencji)

Klient tutaj.


edit: Print Skrin dla leniwych
Dunbar
Posty: 15
Rejestracja: 18 mar 2010 12:26

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Dunbar »

Hej,

Pięknie działa ten kliencik. Fajnie to zrobiłeś. Tylko napisz gdzieś ze trzeba kliknąć tą dolną opcje w okienku które wyskakuje :) Bo jak się inna kliknie to klops. Mi nie chciał wgrać ustawień tylko się zwiesił.

D.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Miuosh »

Fajna rzecz. Ciągnij to dalej.
Ogre!
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Adelmar »

Na początek nawet bardziej niż wystarczające. Fajnie to wygląda.
Tylko czemu pod F9 jest <zabij lysego krasnoluda>? :)
Gość

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gość »

hyhyhy, to byl taki achievement do odkrycia ;) byłem ciekaw czy ktoś sprawdzi.

A tak serio to nie wiem skąd się to tam wzięło :P Nie zdziwię się jak jest gdzieś hasło do mojej postaci :(
ODPOWIEDZ