Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Forum wieści z Arkadii.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Gorzej jak się komuś bindy pomylą. :D
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Viris
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 08:34

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Viris »

Gothrin pisze: Moim zdaniem, trochę odrzucające dla nowych może być pierwsze wpisanie komendy 'kto'. Jeśli widzi się 0 znanych sobie osób pierwsza myśl może być: Eeee, nikogo tu nie ma. (wiem, że jest informacja spośród XXX osób przebywających, ale zawsze miło kogoś znać...)

Ja to miałam ostatnio! Było przykro :D
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Terenes »

Gothrin pisze: Moim zdaniem, trochę odrzucające dla nowych może być pierwsze wpisanie komendy 'kto'. Jeśli widzi się 0 znanych sobie osób pierwsza myśl może być: Eeee, nikogo tu nie ma. (wiem, że jest informacja spośród XXX osób przebywających, ale zawsze miło kogoś znać...)
Tak sie zastanawiam kiedy statystyczny zoltek poznaje komende "kto". Po tygodniu gry? Po miesiacu?
Viris pisze:Ja to miałam ostatnio! Było przykro :D
Buuu...nie masz mnie zapamietanego :(
Viris
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 08:34

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Viris »

Terenes pisze:
Gothrin pisze: Moim zdaniem, trochę odrzucające dla nowych może być pierwsze wpisanie komendy 'kto'. Jeśli widzi się 0 znanych sobie osób pierwsza myśl może być: Eeee, nikogo tu nie ma. (wiem, że jest informacja spośród XXX osób przebywających, ale zawsze miło kogoś znać...)
Tak sie zastanawiam kiedy statystyczny zoltek poznaje komende "kto". Po tygodniu gry? Po miesiacu?
Viris pisze:Ja to miałam ostatnio! Było przykro :D
Buuu...nie masz mnie zapamietanego :(

Miałam, ale po dłużej przerwie jak się zalogowałam okazało się, że jakieś zmiany były z zapamiętanymi i mi zostały jakieś suchary niegrające a innych ni ma :shock:
Tywald
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2013 16:07

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Tywald »

Jakoś mnie tak ciekawość naszła. Do jakiego profilu graczy została skierowana ta ostatnia kampania reklamowa w głównym stopniu?
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Pytanie powinno być inne, bo nie została skierowana, a jest i będzie kierowana przez długi okres czasu.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Ajka

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ajka »

Tywald pisze:Jakoś mnie tak ciekawość naszła. Do jakiego profilu graczy została skierowana ta ostatnia kampania reklamowa w głównym stopniu?
Targetem ( :D ) są osoby zainteresowane fantasy, przekładające słowo pisane nad obrazkowe. Dlatego skupiliśmy się na księgarniach, bibliotekach oraz sklepach z grami RPG i dzięki Werbatowi, Pyrkonie.
Francis
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2009 16:36
Kontakt:

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Francis »

Nowa strona by się przydała - zachęcająca, bo w dobie dzisiejszych wynalazków i stron dla gier online, aktualna odstrasza.

Kiedyś X razy proponowałem, że mogę coś zadziałać ale wizowie nie chcieli współpracować. Jak coś się zmieni to mogę stronę i skutecznie wypozycjonować (zapewnić również na to środki) i zrobić fajną grafę. Mam nawet w 80% zrobioną tylko musiałbym wykopać.
Ogłoszenia hotmax
Norcerno
Posty: 88
Rejestracja: 31 sty 2016 21:40

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Norcerno »

Nie wiedziałem gdzie napisać, to padło tutaj.

Administratorom facebookowej strony Wiedźmina chyba kończą się pomysły na posty, więc może można by im coś kulturalnie podrzucić o Arkadii? Tym bardziej, że część Czarodziejów pracowała przy pierwszej części owej gry (tak twierdzi ArkadiaWiki), jeśli ma to ma jakiekolwiek znaczenie. :)
Awatar użytkownika
Kobu
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2015 14:53

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Kobu »

Odgrzewam temat, bo ciekawy...
ODPOWIEDZ