Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Forum wieści z Arkadii.
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Goldfingerrze, pomysł ZAKŁADKI jest świetny i też krążył mi po głowie, ale niestety nie jest już tak kosztowo obojętny jak druk i docięcie powiedzmy tych 200 ulotek miesięcznie (bo mniej więcej takie ilości odbiorców fantasy mam zadeklarowane).

:)

Pomyślimy. Zobaczymy.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ennyen »

93 pln komplet z wysyłką ulotka a6 dwustronna kreda błysk 135g fullcolor nakład 1000 sztuk, za tyle biorę regularnie do firmy i mogę Wam zamówić.
Mogę też zrobić projekt i skład w corelu za free jak potrzeba.
Awatar użytkownika
Thorffin
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2012 20:08

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Thorffin »

Gothrin pisze:Thorfin, dasz nam numer do swojego dilera? :D
Nie, bo wykupicie cały towar i dla mnie nie starczy.

A tak na serio, to czy pierwsze hasło było w miarę? Czegoś takiego potrzebujemy?
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Ennyenie, kwestie druku mam również ogarniętą, ale dzięki za ofertę.

Rób za to projekt jeśli masz czas. Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby 'w świat' poszło kilka wersji.

Pamiętajcie tylko o linkach do arkadia.rpg.pl i do wikipedia.arkadia.rpg.pl
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Ajka

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ajka »

Witajcie,
tak na bazie postu Imraka który założył temat "Jak grac" pomyślałam sobie, że po reklamie będzie pewno sporo więcej takich osób.

Nie wiem co na to administracja jak i reszta graczy, ale może dobrze byłoby zrobić podpięty na górze pod poradami, temat (robocza, durna nazwa to "Pomocna dlon")
gdzie nowi mogliby napisać:
Witam, promiennooki smukly krasnolud, jestem W Nuln, prosze o wprowadzenie.
Rozwijając myśl, ten z nas kto to przeczyta i będzie miał czas, cytując notkę dopisze "zajmę się", żeby nie leciało parę osób a i było wiadomo, że nowy pomoc otrzymał lub nie.

W pierwszym poście przy zakładaniu tematu napisać, że to dział dla zupełnie nowych graczy, opisać jak ma działać.
Wiem, że to trochę wbrew zasadom, ale może je jednak lekko nagiąć, żeby nam się nie zniechęcali za szybko?
Khazog
Posty: 71
Rejestracja: 06 mar 2013 08:40

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Khazog »

Czytajac ten temat chcialem zaproponowac to, co ajka, wiec jak najbardziej by sie przydalo jakos naprowadzic nowych na znajacych juz arke.

Nie wyobrazam sobie zaczynania w arke bez pomocy innych.
I nie wiem w którą stronę!
I nie wiem dokąd mogę dotrzeć!
Uwalniam swoją wolę
Zaczynam nową drogę.
Ajka

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ajka »

Zurwen pisze:http://arkadia.rpg.pl/grafiki/

Tam jest tego więcej.

Mnie osobiście do gustu zawsze przypadał:
http://arkadia.rpg.pl/grafiki/naglowek8.jpg
Panowie a logo w krzywych macie może? Albo chociaż większe? Bo te z linka słabo się do druku nadają, za małe :?
Jak nie ma to odtworzę, tylko poproszę o info.
Ajka

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ajka »

Gothrin pisze:Goldfingerrze, pomysł ZAKŁADKI jest świetny i też krążył mi po głowie, ale niestety nie jest już tak kosztowo obojętny jak druk i docięcie powiedzmy tych 200 ulotek miesięcznie (bo mniej więcej takie ilości odbiorców fantasy mam zadeklarowane).

:)

Pomyślimy. Zobaczymy.
To mamy ugadany druk zakładek, Pinaq załatwił:)
W jakiejś chorej ilości, więc kto może i chce, niech popyta w znajomej bibliotece/ księgarni o możliwość położenia zakładek w widocznym miejscu:)

Własną wersję mam gotową do druku, ale jeśli ktoś ma pomysł i ochotę wykonać, bardzo proszę o info na prv, podam mail do przesłania pliku.

Format zakładki: 60x155 mm, CMYK dwustronnie
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Bam »

Ennyen pisze:93 pln komplet z wysyłką ulotka a6 dwustronna kreda błysk 135g fullcolor nakład 1000 sztuk, za tyle biorę regularnie do firmy i mogę Wam zamówić.
Mogę też zrobić projekt i skład w corelu za free jak potrzeba.
Ulotki też fullcolor dwustronne, 9cm x 14 cm, 1,5 grosza za sztukę, przy większym nakładzie (czyli np. 1500 zeta za 100 000 sztuk). Jakby co mogę zarzucić info do firmy/stronki na privie.

(zarzuciłem to info, bo nie korzystałem nigdy z tańszej/lepszej oferty)
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Werbat »

Jak będziecie mieli te zakładki gotowe, możecie mi trochę podesłać, bo mogę dorzucać je do zestawów startowych na Pyrkonie, a to - bądź co bądź - największa w tym kraju impreza okołofantastyczna, 12 000 luda naszego targetu na ubiegłej edycji.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ