Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Forum wieści z Arkadii.
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Dorien »

Ulav pisze:Docenione... Nie mozna było sie skontaktowac najpierw? Ehh ludzie.
jak cos bys zmienil/dodal daj znac na priva czy tu i zobaczymy moze cos razem wykombinujemy..
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Doceniam probe zrobienia czegos. Niestety, pracuje nad innymi filmikami. Gdybys odezwal sie ZANIM zaczales cos robic, oszczedzil bys sobie pracy i klopotu. Co jest nie tak jak powinno? Jakosc dzwieku i brak napisanego czy wyuczonego scenariusza zeby to skladnie brzmialo. Nie powinnismy narzucac klienta na poczatku, i tak kazdy zacznie od klienta na stronie, dlatego to w nim trzeba prezentowac wszystko. Ogolnie, pracuje juz od dawna nad filmikami tego typu, wiec szkoda ze nie odzywales sie zanim zaczales robote...
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Dorien »

cholera a co za problem pokasować i zrobić nowe, wypukntuj scenariusz ja cos pomysle, ja te filmiki zrobilem na impsie, po wpisaniu w youtuba arkadia mud nic nie bylo konkretnego, wiec wlaczylem nagrywanie i jest.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

Własnie wytłumaczyłem Ci, nikt sie nie odzywal, wiec zaczalem robic to sam. Chetnie otrzymam pomoc w napisaniu artykulow ;)
Gość

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gość »

Myślę, że jeśli już ktoś kojarzy Warhammera to bardziej z podręczników niż z literatury, więc przepisałem parę charakterystycznych "wstawek" z podręcznika. Może jakoś to wykorzystasz Ulav.
"Jestem z zawodu rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygod niewiele sie od tego różni.
Po prostu mięso, które teraz siekam tasakiem trochę mocniej wierzga."

- Joseph, rzeźnik z Nuln
"Po kilku latach taplania się w ściekach, walka z goblinami w jaskiniach wydaje sie całkiem atrakcyjną odmianą"

- Herman Rattenfanger, szczurołap z Altdorfu
"Chwalebna śmierć? O to walczą szaleńcy i bohaterowie.
Ja chcę tylko dostać żołd"

- Dimitr Aleksandrowicz Siergiejew, kislevski najemnik
"Gdy dmie mroźny wiatr i wyją wilki, gdy ostrze twoj broni uderza w ostrze wroga - wtedy masz pewność, że Ulryk jest z tobą"

- Torsten, kapłan Ulryka
"Jedno skuteczne pchnięcie sztyletem - tylko tyle dzieli Imperium od anarchii"

- anonimowy tileanski skrytobójca.
"To nas właśnie różni. Elfy zabijają z konieczności - wy, ludzie, robicie to dla przyjemności."

- Gilathel, elfi wojownik
Istnieją światy, w których odważni bohaterowie stają w obronie tego, co dobre i sprawiedliwe. Chronią uczciwych ludzi, którzy chcą żyć godnie i w zgodzie z innymi. Dbają o ich dostatek i spokój.

To nie jest jeden z takich światów.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Ulav »

DZIEKUJE!
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Ja do końca tego tygodnia (ewentualna aktualizacja po weekendzie) zrobię listę forów na których sensownym byłoby wrzucenie reklamy.

Lista będzie podzielona na kategorie: WFRP, Sapkowski (Wiedźmin), Ogólne z tematyką RPG.

Na każdym z nich zarejestruję się, zaakceptuję regulaminy, potwierdzę maila, wstukam cyferki zabezpieczające, odwiedzę powitalnię itp. żeby w chwili gdy wszelkie prace reklamowe będą zakończone móc zamieścić materiał bez dodatkowych przeszkód.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Aida »

:)

A moze zrobimy banner arkadii i go pozamieszczamy gdziestam? Albo chociaz guzika do wlepienia z odnosnikiem do forum, czy cos?
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Awatar użytkownika
Rima
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2010 19:12

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Rima »

Aidka, istnieje cos takiego jak banner blindness - w natloku reklam wyskakujacych jedna za druga podejrzewam, ze taki banner moze pozostac niezauwazony...
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama Arkadii vol.3 - Data sie pojawi...

Post autor: Gothrin »

Ale z drugiej strony może być świetną formą pokazania krótkiego loga w wymuszonym stylu.
Warte przemyślenia!

W razie potrzeby mogę podpytać mojego 'flashmastera' i myślę, że będzie chętny do pomocy. :)
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
ODPOWIEDZ