Nowy punkt regulaminu.

Forum wieści z Arkadii.

Czy proponowany punkt regulaminu powinien zostać dodany?

Tak.
4
29%
Nie.
3
21%
Też bym się napił.
7
50%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Sirius »

Postuluję dodanie do regulaminu takiego punktu:
Administracja Arkadii zobowiązuje się do podawania szczegółowego powodu kasacji postaci będącej wynikiem złamania przez nią regulaminu.
Dlaczego?
1. Kiedy został skasowany Sirius, wiedziałem dokładnie dlaczego - sytuacja była jasna i przejrzysta.
2. Jakiś czas temu łowiłem ryby z inną postacią. Oboje na tych samych triggerach. Wiz skasował mojego towarzysza tłumacząc się, że mają dowody. Nie chciał się nimi jednak podzielić. Dlaczego mnie nie skasował, skoro był w stanie takie dowody pozyskać?
3. Sytuacja z przed paru tygodni, kiedy to założyłem postać o imieniu Marylka. Chciałem nią zagrać następnego dnia, ale okazało się, że została skasowana. Domyślam się, że za imię, bo była to dopiero 4 postać na moim koncie, a bywało ich tam i 15. Czyżby imię Marylka było według Wiza nieerpegowe? Rozumiem, że za takie uważane są imiona: Goldfinger, Miuosh, Moriusz, Tulacz, Shakal.

Mój postulat wynika z tego, że niektóre poczynania Wizów są dla mnie nielogiczne, bezsensowne i odbieram je jako podyktowane złym dniem kaprysy. Taka lista lub nawet zwykły mail z podaniem powodu kasacji znacznie zwiększyłbym mój komfort psychiczny podczas grania w Arkadię. Ufam, że nie tylko mój.

Realizację tego pomysłu wyobrażam sobie w postaci prostej tabeli gdzieś w okolicach strony głównej. Miałaby dwie kolumny - jedną na imię, drugą na argumentacje (ograniczyłem się w marzeniach i tylko wspomnę o linku do loga jako dowodu). Alternatywą dla tabeli byłby zamknięty wątek na forum, w którym Wizowie umieszczaliby takie informację.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Miuosh »

Sirius pisze:Czyżby imię Marylka było według Wiza nieerpegowe? Rozumiem, że za takie uważane są imiona: Goldfinger, Miuosh, Moriusz, Tulacz, Shakal.
Bo w ryj dać mogę dać!
Ogre!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Coronius »

Dobry dowcip.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Gotmir »

Za tego posta powinni Ci zablokowac IP bo widac po Tobie, ze to juz recydywa. Skoro notorycznie Cie kasuja i sam otwarcie piszesz, ze uzywasz triggerow to gratuluje.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Sirius »

To podajcie mi proszę racjonalny powód skasowania postaci w sytuacji z punktu 3. Odczepię się.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Coronius »

Za imię.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Sirius »

Jakim cudem imię głupiego dziewczęcia z wioski, Marylki, karczmareczki jest złamaniem zasad Arkadii, skoro (no wybacz) ogr może nazywać się Miuosh, a elf Goldfinger?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Adelmar »

Było wałkowane wielokrotnie... Prawdopodobnie gdyby dziś ktoś próbował założyć postać elfa o imieniu Goldfinger nie przetrwałaby ona dłużej niż Twoja Marylka. Kasowanie już istniejących postaci za imię, które kiedyś nikomu nie przeszkadzało dopiero psułoby zabawę. Na szczęście, jak rozumiem, bardzo dużo czasu i wysiłku w Marylke nie zdążyłeś włożyć. Owszem, może to nie jest całkiem sprawiedliwe, ale... hmmm... to tylko gra?

Tylko nie rozumiem coś się tak tego Miuosha uczepił...
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Sirius »

Temat do usunięcia. Komentarz sobie podaruję.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Nowy punkt regulaminu.

Post autor: Hiof »

Sirius pisze:To podajcie mi proszę racjonalny powód skasowania postaci w sytuacji z punktu 3. Odczepię się.

Czarodzieje nie mają gwarancji, że poprzestaniesz na tworzeniu "głupiego dziewczęcia z wioski, Marylki, karczmareczki". Do takiego odgrywania imię może by pasowało, jednak niezbyt do gladiatorki, najemniczki, kupca, korsarza itp.
ODPOWIEDZ