Prima Aprilis 2015 ?

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Rafgart »

Nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek mialo byc organizowane.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Goldfinger »

Jeszcze jest troche czasu :).

Do szczęścia wiele nie potrzeba, odpalcie zeszłoroczną wersje na jeden dzionek i wystarczy. Jeśli to nie kłopot.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Ulav »

Organizujemy fajną "fabularną" napierdalanke na PA, temat powinien ukazać się wieczorem ;)
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Yalom »

Jakbym się nie starał, tak nie umiem słów 'fabuła' i 'napierdalanka' ze sobą połączyć.
Gość

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Gość »

A Ulav i fabuła umiesz?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Yalom »

Też nie :P
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Grrid »

fabulav
Hunvert
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2012 07:51

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Hunvert »

Rafgart pisze:Nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek mialo byc organizowane.
Czcigodni magowie prośba gorąca!
Może jednak udałoby się na bazie poprzedniego roku, zorganizować takowy dzień ponownie.
Pewny jestem że grono zachwyconych przewyższa liczbę niechętnych takowemu świętu.
Prosiłbym też innych maluczkich o dołączenie się do mojej prośby i adnotacje poniżej.
Pozdrawiam.
.. wystarczą spuszczone spodnie i chwila nieuwagi, by ktoś nieżyczliwy dobrał ci się do dupy.
Galnos
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2012 22:05

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Galnos »

a ja jestem za tym by nie bylo, bo wyglada to tak ze glownie bawia sie osoby co normalnie nie graja + te ktore sie boja wyjsc chocby 40 lokacji od swojej siedziby + mapuja/ogariaja miejsca ktorych nie znaja
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Prima Aprilis 2013 ?

Post autor: Bam »

Hunvert pisze:
Rafgart pisze:Nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek mialo byc organizowane.
Czcigodni magowie prośba gorąca!
Może jednak udałoby się na bazie poprzedniego roku, zorganizować takowy dzień ponownie.
Pewny jestem że grono zachwyconych przewyższa liczbę niechętnych takowemu świętu.
Prosiłbym też innych maluczkich o dołączenie się do mojej prośby i adnotacje poniżej.
Pozdrawiam.
Też chętnie bym zobaczył ciekawe PA, gdyż rok temu bodajże było, a nie grałem więc nie wiem co straciłem ;)

Galnos pisze:a ja jestem za tym by nie bylo, bo wyglada to tak ze glownie bawia sie osoby co normalnie nie graja + te ktore sie boja wyjsc chocby 40 lokacji od swojej siedziby + mapuja/ogariaja miejsca ktorych nie znaja
Nie słyszałem, o jeszcze nie zmapowanych terenach na mudzie. I nie wydaje mi się, żeby drużyny, które powstaną tego dnia miały ochotę wyruszać w najodleglejsze zakątki muda tylko po to by mapować grę... Wydaje mi się, że raczej będą ciągnąć do miast by spotkać jak najwięcej osób i porozmawiać z tymi, z którymi na co dzień nie mogą, bo dzieli ich erpegowa bariera.
Endless learning the basics...
Obrazek
ODPOWIEDZ