Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Forum wieści z Arkadii.
Smuuk
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2012 12:30

Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Smuuk »

Gratuluje wywyzszemu elfowi zabicia ogra na gp. Powod naprawde swietny, brak przedstawienia sie, co przy obecnych mozliwosciach ukrywania tytulow jest takie potrzebne. Ta gra nigdy bedzie spadala coraz nizej, jesli takim ludziom bedzie sie dawalo zawod. Dowartosciowales sie takim zabojstwem?
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Gotmir »

ahym i naprawde wymagalo to OSOBNEGO tematu tak?

polecam komende 'zglos mg'
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Smuuk
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2012 12:30

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Smuuk »

Nie moglem znalezc tematu 'zenujacy gracze - dzieki', wiec zalozylem ten. Moze rozgorzeje tu dyskusja na temat graczy, ktorzy skutecznie zniechecaja innych do tej gry.
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Grrid »

Powod naprawde swietny, brak przedstawienia sie, co przy obecnych mozliwosciach ukrywania tytulow jest takie potrzebne.
Jak sam zauwazyles, przy obecnych mozliwosciach 'chowania sie' poprzez ukrywanie tytulu, pochodzenia oraz widocznosci w kto, nic nie szkodzi aby grzecznie sie tez przedstawic.

Tak naprawde te zmiany temu sluza aby przedstawic sie a nadal moc byc anonimowym.
Smuuk
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2012 12:30

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Smuuk »

Ale to próba usilnego dodania mnie do bazy. I jeszcze tlumaczenie, ze poszukuja ogrow o takich rysopisach jak nasze i ze nie wierza w moje imie...
Prosze was...
Pomyslcie czasem, ze nie kazdy gracz, ktorego imienia nie pamitacie, albo nei macie w bazie to szpieg, albo wasz przyszly wrog...

P.S.
A tak swoja droga, to takie zachowania wlasnie sprowadzaja sie do tego, ze czlowiekowi chce sie dolaczyc do wrogiej gildii i dac nauczke takiemu pr0 graczowi.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Dhogrin »

Smuuk pisze:Nie moglem znalezc tematu 'zenujacy gracze - dzieki', wiec zalozylem ten. Moze rozgorzeje tu dyskusja na temat graczy, ktorzy skutecznie zniechecaja innych do tej gry.
Smuuk pisze:A tak swoja droga, to takie zachowania wlasnie sprowadzaja sie do tego, ze czlowiekowi chce sie dolaczyc do wrogiej gildii i dac nauczke takiemu pr0 graczowi.
Ajj, zabłądziłem.. to w końcu Cię zachęcili do dalszej gry czy zniechęcili?
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Morholt »

I co to jest wywyzszy elf? :mrgreen:
Smuuk pisze:Gratuluje wywyzszemu elfowi ...

Gdzie sa moderatorzy? :ugeek:
Smuuk
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2012 12:30

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Smuuk »

Dhogrinie i Morholcie, gratuluje proby "fajnego" obsmiania autora tematu. Jesli wy nie widzicie nic zlego w zabijaniu mlodego gracza, bez umiejetnosci, przez postac duzo mocniejsza tylko za to, ze nie chce sie przedstawic to moze trafilem nie tu gdzie powinienem. Ale jesli to jest taki standard zachowan, to rzeczywiscie niedlugo bedziecie grali sami ze soba.
Milego.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Werbat »

Oj skończ już płacze. To jest hard fantasy, tutaj postać dostaje po dupie, czasem za to, że nie założyła czapki. Było, jest, będzie.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Gratulacje dla czarnookiego czarnowlosego elfa

Post autor: Umbar »

Od niedawna uczestniczę w życiu tego forum, ale dlaczego mam wrażenie że każdy jeden post Pana o nicku Werbat nic nigdy nie wnosi do tematu. Nic i nigdy. Przepraszam za offtopic, dawno już to chciałem napisać. Co zaś zabijania graczy - może to po prostu pech, nie spotkałem się z czymś takim. Ale co ja tam wiem.
ODPOWIEDZ