Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Werbat »

Haern pisze:ponadto Wasze notki są ledwie czytelne, rany, ludzie, ogarnijcie się. Dobrze, że nie ma tu Werbata, bo by biedny zszedł na zawał
Nie bój żaby, jestem. Po prostu po ~trzeciej notce Gusara nauczyłem się je obchodzić jak imieniny cioci - szerokim łukiem ;-) Nie chcę sobie psuć nerwów.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Płacze na Magów

Post autor: Violla »

Jennever pisze:Po przeczytaniu loga Arafa jedyna osoba ktora powinna byc skasowana jest Elander.

Coz takiego elanderze zrobiles dla tej gry oprocz tego ze spora czesc osob przez Ciebie od niej odeszla?

Robcie tak dalej bedziecie grac sobie w to sami :)

Niepozdrawiam.
Hm, hm.... czy to nie Elander zakodował cała Tileę, przypadkiem?
NIby drobiazg ;) ale zawsze coś...
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Płacze na Magów

Post autor: Elander »

Nie, nie zakodowałem całej Tilei. Byli to głównie Loudernn, Seramarias, Rangar i jeszcze paru innych czarodziejów, ja także choć w późniejszym okresie.

Nie będę ujawniał sposobów jakimi sprawdzamy graczy.

Co do propozycji Buluara odnośnie podejmowania decyzji w MG przez wiecej niż jedną osobę - od początku istnienia Arkadii drużyna d.s. Graczy składała się z kilku czarodziejów, tak też jest teraz. Aktualnie ja kieruję jej pracami. Wiadomości odnośnie składu MG są na bieżąco przekazywane graczom na wieściach. Nie bawię sie w jedynego boga, jak to niektórzy tu sugerują.

Nie mam także zamiaru skasować za bindy 80% graczy.

Decyzja odnośnie Arafa może się podobać lub nie. Jedynie on i czarodzieje wiedzą jak było.

Czarny PR w stosunku do mojej osoby pozostawiam bez komentarza.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Podjeliscie decyzje w kilku, a frustracja razem z pomyjami wyladowala na Tobie. Chyba nie o to chodzi prawda? Moze zakodujcie sobie jakiegos enpeca-kata, ktory bedzie obslugiwal gilotyne, bo w przeciwnym razie kazdy Czarodziej zajmujacy to stanowisko bedzie mieszany z blotem raz na pol roku.

Przejrzyj sobie na spokojnie loga z kasacji Arafa. Pomijam juz fakt, czy byl winny czy nie, ale sposob w jaki ucieto mu glowe jest poprostu zalosny. Mamy XXI wiek, dokonujmy egzekucji humanitarnie, a nie meczeta jak w jakims afrykanskim buszu.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

Odkad pamietam zawsze ktos na forum pisal 'Z takim podejsciem za niedlugo sami bedziecie w ta gre grac. Arka za chwile umrze, podzieli losy innych mudow.' Ile to juz lat uplynelo? 13? I dalej sie toczy i dalej ludzie graja. A to ze czesc odchodzi, moze jak juz pisalem wczesniej powody takie sa ze jest poza arka cos wiecej?
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Płacze na Magów

Post autor: Vooks »

Cóż, nie znam się, ale się wypowiem :D
Głównie z powodu, że raczej nie jestem stronniczy - neutralna gildia, nie mam w rl'u kumpli z gry :( (sporadycznie z wojtusiem pogadam na ircu) ani też wrogów w samej grze 8-) (chyba teraz zyskam :oops: )
Nie wiem jak było naprawdę, ale po podjęciu decyzji o kasacji, gdyby dali mu możliwość obrony, to ta dyskusja wyglądałaby przecież tak samo jałowo jak ta tutaj na forum.
Troal pisze:Arafowi wyskoczyło: "Nie widzisz zadnej takiej osoby." uznał że mu się źle podbindowało wiec wcisnął kilka razy pod rząd.
Nie wiem jak działają wasze bindy, ale u mnie wciśnięcie nawet sto razy pod rząd F1 nie zmieni faktu, że "Nie widzisz zadnej takiej osoby". Raczej chodziło o to, że na każde wysłane przez Elandera "Troal wskazuje różowego krasnoluda" (miałem już testy na boty, zazwyczaj taki fake wysyłają z 4-5 razy) Araf używał binda mimo tego, że już po drugim razie powinien się skapnąć, że coś jest nie tak - więc albo trig albo "ludzki bot", który bezmyślnie reaguje na wyskakujące na ekranie kolory, co dla wiza znaczyło to samo.

I jeśli rzeczywiście tak było, jak piszę (a loga jakoś nie wystawiacie), to nie jest to argument przeciwko Arafowi, tylko dla tych, którzy piszą, że dostał za bindy. Jeśli nie botował, to dostał za bezmyślne ich używanie.

W każdym razie najprawdopodobniej przeszedł standartową procedurę testu na boty, której nie zdał i został skasowany tak jak wszyscy inni, którzy go nie zdali. Więc albo botował albo procedura jest błędna. Jakoś nie przypominam sobie, żeby ktoś inny się skarżył na ten test (na test, nie na decyzję wizów).
Troal pisze:rozmawiałem w tym samym czasie z Arafem na ircu na temat struktury Malala
Aha, struktury Malala ;)
9. Zabronione jest bieżące komunikowanie się poza Arkadią w czasie grania, na temat Arkadii na przyklad na IRCu (dotyczy to również samego przebywania na kanałach poswięconych Arkadii).
Skasuj lepiej tę notkę ;)
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Troal »

Vooks pisze: nie mam w rl'u kumpli z gry :( (sporadycznie z wojtusiem pogadam na ircu)
dopisz szybko, że wyłączasz arkę w czasie tej rozmowy z Wojtkiem :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

uprzedzając kolejnego posta "nie wszyscy mają arkę włączoną cały dzień"
-----------------------------------------------------------------------------------------

- bzdura - każdy kto czyta jakieś płacze na jakimś tam prawie nieznanym forum gra 24h bez dwu zdań :)
Arath
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2012 20:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Arath »

Troal pisze:
uprzedzając kolejnego posta "nie wszyscy mają arkę włączoną cały dzień"
-----------------------------------------------------------------------------------------

- bzdura - każdy kto czyta jakieś płacze na jakimś tam prawie nieznanym forum gra 24h bez dwu zdań :)
Prawda! Polać mu :D
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Płacze na Magów

Post autor: Magog »

Bo sie triggery pisze z anty-bouncem zawsze, leszcze :geek:





:mrgreen: teoretycznie
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Nie znam bliżej ani zainteresowanych, ani nie wiem jak to było naprawdę, bo zawsze każdy ma swoją świętą rację, ale wypowiem się na temat dwóch rzeczy, co do których czuję się choć trochę kompetentny.

1. Jestem prawnikiem i po prostu szlag mnie trafia, jak tu niektórzy zaczynają rzucać argumentami rodem z podstaw prawoznawstwa. Zostawmy prawo w sądach, to jest tylko zabawa. Jak przeczytałem o propozycji pozwu sądowego, to oczy mi wyszły na wierzch, czegoś tak bezmyślnego dawno nie czytałem. To nawet nie jest warte uzasadniania, dlatego tylko stwierdzę - NIE MA SZANS. A jeżeli już chcecie tak bardzo zasad prawnych to polecam: "dura lex sed lex", a kiedy chcę oceniać jakość stanowienia i WYKONYWANIA prawa to nie pytam jakie ono jest, ale czy jest przestrzegane.

2. W zamierzchłych czasach, kiedy byłem jeszcze beztroskim studentem, zdarzało mi się wymierzać sprawiedliwość - jako GO w takich grach jak Ogame, Metin czy BF i tam się nigdy nie podawało do publicznej wiadomości logów i dowodów - nigdy, nawet zainteresowanemu. Z prostej przyczyny - ujawnianie kuchni, nie oszukujmy się, ułatwia obchodzenie zakazów, nie wierzę, żeby na mudzie było inaczej, wręcz widzę tu większe możliwości. A to, że ktoś uczepił się słówek w stylu " były liczne podejrzenia " to nic nie znaczy. Może trochę nieszczęśliwie one padły i pewnie byłyby dziś cofnięte, może autor nieprecyzyjnie wyraził swoją myśl, ale ja wierzę, że na górze mają logi i są twarde podstawy. Mnie jeszcze nigdy nie skrzywdzono bezpodstawnie, więc nie mam powodów sądzić inaczej. Poza tym wiem, jak to jest być tym, który wymierza sprawiedliwość - bez względu czy masz rację czy nie, i tak będziesz opluty i najgorszy. Dlatego rozumiem Elandera i współczuję mu, moim zdaniem wielu tu i na forum przesadziło, wielu powinno poczuć się głupio i po prostu przeprosić. Chciałbym też wyrazić swój żal w imieniu swoim i wszystkich gracz, którzy myślą podobnie, za niesprawiedliwe ataki i opluwanie, których doznaje w ostatnim czasie, mimo całego swojego wkładu w tego muda. Jest mi wstyd za niektórych niby dorosłych graczy. Dziękujemy Elanderze za Twoją pracę, wkład, nie wszyscy tak myślimy, ale jak ktoś mądrze powiedział - psy szczekają, karawana jedzie dalej...
Zablokowany