Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Nie da się stwierdzić, czy graczowi padł prąd/net, czy specjalnie zerwał połączenie. Za każdym razem rozstrzygać czy miał powód specjalnie zrywać? Proszę Cię...
A tak jest jasna zasada, kiedy cofek na pewno nie ma :evil:

A po bagnach lepiej nie chodzić, bo to wciąga.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sigard »

A co stoi na przeszkodzie, by cofki byly za zgony z powodu tego, ze mama kazala komus isc po ziemniaki, albo kot wszedl na klawiature? To tez jasne i klarowne sytuacje, wiec komu sluzy ta obecna niesprawiedliwa i nieuczciwa?
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Z tego co wiem to arkadia wykrywa zerwane połączenie - jeżeli sytuacja nie budzi żadnych wątpliwości ( na przykład normalny niezagrożony gracz z dziesiątkami/setkami przegranych godzin nie zostawia nagle postaci na bagnach), to nie widzę powodu, żeby nie reagować, le skoro większość uważa inaczej, to ja się wycofuję, jednak nie życzę najgorszemu wrogowi podobnej sytuacji
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Klarowna sytuacja bedzie wtedy, jak przedstawi pismo z energetyki, ze mial przerwe w dostawie prady, tudziez kwit od dostawcy internetu.
Jest masa innych rzeczy, na ktore warto poswiecac wizogodziny, niz na kretynskie sady ustalajace czy ktos zerwal linka, bo musial isc po ziemniaki czy zerwal, bo jest hamem.
Moze ktos podac przyklad gry online, w ktora grajac otrzymuje jakas rekompensate za straty poniesione na skutek zerwania linka?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

W większości gier online, kara za zgona jest minimalna.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Na Arkadii obecnie tez - kawal swiata-b.doswa odrabia sie w pare dni, przy normalnej grze. Jesli ktos straci tydzien gry przez pad lacza to chyba przezyje jakos.

Jesli masz na mysli wynaturzenia i jakies ultra wysokie poziomy, przy ktorych traci sie po pol roku gry, to moze ich posiadacze niech pomysla o jakiejs polisie w PZU od pada lacza?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Yhy i dlatego od roku biegasz śmiesznym lvl, a ja nie odrobiłem jeszcze ostatniego zgona :P
Co to jest "normalna gra"? Rozumiem, że jest to jest 5h/tygodniowo?
Czyli 1h dziennie, po pracy, wieczorkiem, między myciem dziecka, a gotowaniem obiadu na jutro? ;)
A może w łikend po 2,5h dziennie SROGIEGO expa? :P
Policz, Bulwa, ile będziesz w takim trybie odrabiać zgon ze "zwiedził" - przyjmijmy średnio 30min/postęp. Nie zapomnij odliczyć kowali, czekania na respa, czas na dojście na expowisko oraz inne typu: "poexpisz później, pomóż nam z Fabianem".

edit:
Razy: viewtopic.php?p=20871#p20871
Dwazy: viewtopic.php?p=23536#p23536

edit2: na dole:
Skoro przyznajesz, ze to JEST obłęd, to nie siej propagandy, tylko piętnuj chorą sytuację, w której perspektywa chorego odrabiania zgona odstrasza ludzi od gry.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012 10:55 przez Miuosh, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Wiesz jaki wiek ma moja postac? Gdybym nie byl uzalezniony od tych literek, to juz gdzies z 200 dni postaci temu przerwalbym ten obled.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sivlaryan »

Buluar pisze:Klarowna sytuacja bedzie wtedy, jak przedstawi pismo z energetyki, ze mial przerwe w dostawie prady, tudziez kwit od dostawcy internetu.
Jest masa innych rzeczy, na ktore warto poswiecac wizogodziny, niz na kretynskie sady ustalajace czy ktos zerwal linka, bo musial isc po ziemniaki czy zerwal, bo jest hamem.
Moze ktos podac przyklad gry online, w ktora grajac otrzymuje jakas rekompensate za straty poniesione na skutek zerwania linka?
Warhammer Online :P Straciłem neta jak lootowaliśmy skrzynie z instancji i MG później mi oddali to czego nie wziąłem. Nikt nie ucierpi na tym jak gość przez nie swój błąd dostanie cofkę, bo utonął na bagnach. Ogarnijcie się ludzie, nikt nie jest robotem.
POWER OF FRIENDSHIP
Gothrin
Posty: 152
Rejestracja: 05 paź 2011 16:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gothrin »

Sivlaryan pisze:
Buluar pisze:Klarowna sytuacja bedzie wtedy, jak przedstawi pismo z energetyki, ze mial przerwe w dostawie prady, tudziez kwit od dostawcy internetu.
Jest masa innych rzeczy, na ktore warto poswiecac wizogodziny, niz na kretynskie sady ustalajace czy ktos zerwal linka, bo musial isc po ziemniaki czy zerwal, bo jest hamem.
Moze ktos podac przyklad gry online, w ktora grajac otrzymuje jakas rekompensate za straty poniesione na skutek zerwania linka?
Warhammer Online :P Straciłem neta jak lootowaliśmy skrzynie z instancji i MG później mi oddali to czego nie wziąłem. Nikt nie ucierpi na tym jak gość przez nie swój błąd dostanie cofkę, bo utonął na bagnach. Ogarnijcie się ludzie, nikt nie jest robotem.

Dokładnie. Sytuacja opisana przez Hunrima jest klarowna i nie widziałbym w takiej cofce jakiegokolwiek precedensu, którego niektórzy się tu tak strasznie boją.
100% swiata zostalo opanowane przez Ciemnosc.
Zablokowany