Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Benantar
Posty: 46
Rejestracja: 12 kwie 2009 00:36
Lokalizacja: Campogrotta

Re: Płacze na Magów

Post autor: Benantar »

Czekałem właśnie na głos kogoś z :)
“I have dined with kings, I've been offered wings. And I've never been too impressed.”
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

Ja bym obstawial ze sie poklocilismy o to ktoremu npcowi mlot odniesc.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Cird, ja najlepiej wiem, że będąc w pełni neutralny, stojąc kilka sekund na powszechnie uczęszczanym trakcie do Nuln, będąc w całkowicie neutralnej gildii, bez kontrowersyjnej przeszłości, w dodatku na wpół przytomny, zostałem przez Ciebie sfragowany, żebyś mógł sobie podnieść statystykę na bilansie. Ok, pogodziłem się z tym, od zawsze wiadomo, że to hard fantasy i nie płakałem, ale nie mów mi do jasnej anielki, że Tobie rzucają kłody pod nogi, bo Wy atakujecie tylko tych, którzy są zainteresowani PK i nikomu nie szkodzicie, bo ja najlepiej wiem o tym, że w sekundę, bez powodu potraficie zmienić zdanie i tylko wasze widzimisię decyduje, kto w danym dniu jest neutralny i zainteresowany PK. W neutralnych gildiach jest łącznie kilkudziesięciu mniej lub bardziej aktywnych graczy, PK nie jest motorem napędowym arki, po prostu jesteście bardziej widoczni, przy czym niestety ta widoczność utrudnia często grę innym, którzy by widzieli ten mud bardziej jako PvsE. Ja popieram wszelkie zmiany wizów, które takie bezmyślne fragowanie utrudniają.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Jesli do teraz nie wiesz dlaczego cie zabilem to spytaj waksona, on ci odpowie.

ps. gonilem cie po powszechnie uczeszczanym trakcie, a juz w mniej uczeszczanym lesie mi zakonczyles

buziak
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Nie, nie wiem, bo nie masz racjonalnego powodu oprócz swojego widzimisię. Insynuacji o zakańczniu nie będę komentował, jeżeli nawet coś było, to grałem na łączu, delikatnie mówiąc mało stabilnym, co było widać i co w ostatnim czasie niestety mi sie powszechnie zdarza, co można potwierdzić, w przeciwieństwie do Twoich mitycznych powodów.

Tak czy inaczej, nie mów, że Wam się rzuca kłody pod nogi, skoro w pierwszej kolejnośc WY je rzucacie wszystkim innym i tylko o tę filozofię Kalego mi chodzi.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Po pierwsze, nie wszystkim innym tylko incydentalnie gildii do ktorej nalezysz, bo nie mam na sumieniu (jak daleko siegam pamiecia!) smierci gp, ktory w jakikolwiek sposob nie bylby zaangazowany w dzialania przeciwko mnie czy mojej gildii. No jak to lacze, pare chwil po twoim zakonczeniu jak probowalem sie wywiedziec to okazalo sie, ze musiales leciec z pracy albo wpadl do ciebie kolega, dokladnej wersji juz nie pamietam, na pewno bylo to cos mitycznego!
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Ech, widzę, że się nie rozumiemy, nieważne....

Co do dyskusji - zadam jedno pytanie? Ile fragów ma DŚ na graczach z gildii neutralnej? Odpowiedzieliście sobie? No, właśnie, to powinno dawać do myślenia, kto napędza PK i utrudnia innym graczom ich sposób gry, samemu się żaląc jak ma źle.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Skoro sie nie rozumiemy to oswiec mnie, nie chce trwac w niewiedzy.
A policz sobie kawalerze ile mutanci maja fragow na neutralnych gildiach.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na Magów

Post autor: Paulie »

Hunrim pisze: Co do dyskusji - zadam jedno pytanie? Ile fragów ma DŚ na graczach z gildii neutralnej?
Insynuujesz ze stosunki DS i MC z neutralnymi gildiami powinny byc, jezeli nie takie same, to bardzo podobne?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Płacze na Magów

Post autor: Noah »

To ja też popłaczę, mojego GPka ostatnio DŚ zaatakowało.
Owszem jest ogrem, ale nie wisi na tablicach, nie jest w żadnej gildii, nigdy nie biegał z nikim ze strony przeciwnej, w ogóle rzadko z kimś biegał, nie ma wrogiego shorta!

A żeby było jeszcze śmieszniej to został zaatakowany w momencie kiedy mijał DŚ będąc ledwo żywym (zagapiłem się na expie).

Trzej dzielnych śmiałków (na pewno 2 było z ZS) bez słowa rzuciło się na straszliwego ogra którego od śmierci dzielił jeden cios. Chwile gonili i zgubili się.

Ale nie mam im za złe, za to za złe mam to że nie odpisał mi Ferd na list z pytaniem czemu mnie leją. ;(

DŚ też rzuca kłody!
How do I reach these kids?
Zablokowany