Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Rafgart pisze:Jakby byla mozliwosc wprowadzenia rozsadnych zmian w statkach, tak by nie stawaly sie pulapkami, to by zostalo tu zrobione. W tym przypadku taka mozliwosc byla. Nikt zadnej cofki nie dostal, to nie byl blad. Nie rozumiem wiec czemu o niej w ogole piszesz.
A czy ja napisałem gdziekolwiek, że była?
Przypomnij mi tylko Rafgarcie, ostatnią zmianę tego typu, ale która została wprowadzona po zgonie postaci OK lub MC.
Bez urazy, mam wielki szacunek do Ciebie i innych wizów, za to co robicie, ale niektóre decyzje Twoje i Twoich kolegów po prostu wprawiają mnie w osłupienie.
Ogre!
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

W wiekszosci teraz po arkadii biegaja zawodnicy z gildii bojowych, dlaczego na wszelki mozliwy sposob staracie sie obrzydzic pk? Rpg jest fenomenalny, eksp tez, ale to jednak pk jest glownym motorem tego muda, tak trudno to zrozumiec? Komus kto nie bierze udzialu w wojnie nic zlego sie nie dzieje, wiec troska o nowych graczy raczej wami nie motywowala. Brakuje mi slow.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Miuosh: wniosek taki, że OK/MC nie pada na takich rzeczach, bo lepiej ogarnia mechanikę i szczegóły Muda ;)
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Płacze na Magów

Post autor: Auglenn »

Miuosh pisze:5. Drużyna ZS+GL+TW przez nieuwagę daje się zamknąć katakumbach
Ej, ej, ej. TW to tam nie było!
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Auglenn pisze:
Miuosh pisze:5. Drużyna ZS+GL+TW przez nieuwagę daje się zamknąć katakumbach
Ej, ej, ej. TW to tam nie było!
Racja, przepraszam, to niechcący. Się wie miałem na myśli Torgena, reprezentującego stowarzyszenie Zabójców Trolli ;)
Ogre!
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na Magów

Post autor: Paulie »

Gdyby bylby to jednorazowy przypadek zmiany czegos, po zgonach pewnej grupy osob to pewnie nie byloby krzyku, ale to kolejna sytuacja w dluzszym ciagu zdarzen.
Rafgart pisze:To miejsce sluzy robieniu zadania i ewentualnie zdobywaniu magicznego przedmiotu. Jest dostepne dla wszystkich postaci. Nie ma sluzyc nabijaniu fragow.
Jak zdecydowanie wieksza czesc mechaniki Arkadii. Czy mozna w najblizszym czasie spodziewac sie obciecia traktow do 2 lokacji, uciecia umow bojowych wszystkich zawodow, zmniejszenia skutecznosci broni, jeszcze wiekszego przyspieszenia kursow statkow?
Rafgart pisze: Dobrze by bylo, gdybyscie sami sie zastanowili, czy ze swoimi podejscie to wlasnie wy nie jestescie zaslosni.
Czerpanie radosci z gry, nad ktorej rozwojem wkladacie tyle wysilku nie moze byc zalosne, bo z zalozenia od tego ona jest.

Tracenie setek godzin expa po wpadnieciu w pulapke zastawiona przez graczy - zle. Tracenie setek godzin expa po wcisnieciu "n" w nieodpowienim miejscu, tudziez innej, wizowej pulapce - dobrze. Ma to sens.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rennz »

Cird pisze:(...) Komus kto nie bierze udzialu w wojnie nic zlego sie nie dzieje (...)
Tiaaa:

Kod: Zaznacz cały

Rogan	 Cech Kupców Novigradu	Cird	 Mutanci Chaosu
Hunrim	 Cech Kupców Novigradu	Cird	 Mutanci Chaosu
Przypadek?
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Wakson, pozwolisz, ze nie ustosunkuje sie do tej marnej prowokacji :)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Płacze na Magów

Post autor: Paulie »

Zatem pozwol Filipie, ze ja to zrobie!

Rennz:
Odpowiadajac, mimo wszystko, na twe pytanie retoryczne - nie jest to przypadek. Tak samo jak nie jest przypadkiem brak atakow na czlonkow ZH ze strony MC. Brak zaangazowania w wojne to duza sztuka, wszakze mozna byc w nia wciagnietym niedobrowolnie. Nalezy wiec umiec sie wykazac sztuka dyplomacji, co tego drugiego z czlonkow CKN'u przeroslo. A ze jego zgon zadzialal podobnie jak ustrzelenie ksiecia Franciszka to pojawila sie i kolejna ofiara.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Arcyksiecia, arcyksiecia moj drogi.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany