Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Płacze na Magów

Post autor: Galard »

50 dni wieku postaci.
Nemofortis
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2012 17:38

Re: Płacze na Magów

Post autor: Nemofortis »

A ja myślałem, że po prostu jest tępy i nie lubi przeklinać... Poza tym, odleciał mi przy drugiej wysłanej wiadomości... 5zl za ogladanie jak dziubie sobie w pazurki. Ktoś niedopakował gwarka! Powinien jeszcze pomagać w walce ;)
Kurtz

Re: Płacze na Magów

Post autor: Kurtz »

Widzisz, Nemofortis? Ostatnie monety wydałem na opiekę nad zwierzętami, po to żeby zgubić gwarka, i go nie nauczyć przeklinać :/
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hiof »

Jest to xxx xxx mezczyzna.
Siegasz mu zaledwie do piersi. Wydaje sie byc przecietnego wzrostu i przecietnej wagi jak na mezczyzne.
Zdaje sie byc w swietnej kondycji.
Jest szczelnie otulony brunatnym zakurzonym plaszczem, ktorego kaptur skrywa jego twarz w cieniu.
Może dobrze by było dodać buty, które powinny być widoczne oraz w razie ściagniętego kaptrua hełm. Coś w stylu jak mają gladiatorzy:
Jest szczelnie otulony brunatnym zakurzonym plaszczem, procz niego ma na sobie pare okutych butow i stary blaszany helm.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hasp »

Dzieki dla tego 1,5 wiza, ktory dodal drobiazg w Gorach Szarych, oraz Elanderowi za mil krotka pogawedke i "ops". ^^

Pzdr.
Hasp
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hasp »

Jezeli zglosze blad w NPC'u, a pozniej go zabije, wizowie beda mogli i tak przeczytac blad? :P
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rennz »

Tak.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Brygu »

Rafgart pisze:
Sivlaryan pisze:Większość graczy używałaby tej opcji do "rabowania" innych postaci. Dla nowego gracza strata całego dobytku (miecze, plecaki, zbroje, woreczki, monety, upragniona pochwa) to większy cios niż te kilka podcech na pewnie stąpa. I ta komenda byłaby nadużywana praktycznie cały czas w ten sposób.
Dokladnie z tego powodu ogluszania nie ma i nie bedzie.
1. Nadal zaczynało by się walkę komendą "zabij". Nie wiem czy ataki na graczy są logowane, czy tylko zgony. Ale to chyba nie problem, by niedobitego też logowało. I tu takie samo piętnowanie ataków na słabe postacie jak teraz.

2. A po co dawać opcję okradania ogłuszonego. Boimy się że będą ogłuszać jak popadnie? Dajmy tą opcję bez możliwości okradania. Tylko nie mówmy że to nierealistyczne. Z plecaka teraz też nikomu ukraść nic nie można.

To by była naprawdę fajna zmiana. Dała by możliwości sparingów. Oszczędziła pomyłkowych zgonów. Jakieś lekarstwo na szpiegów/seciów/paranoje że każdy to szpieg.

B.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gniot »

Dobry pomysl potrzebuje tez dobrego opracowania a nie jeczenia ze zle ze zaraz ktos to maksymalnie ZLE wykorzysta... kazdy z waszych pomyslow rowniez mozna tak opisac i zobrazowac ze bedzie rowny upadkowi rpga na arce wzrostowi pk itd... tak ze moze troche pozytywnego nastawienia a nie duszenia dobrych pomyslow w zarodku.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gerdia »

Dziekuje ... elelfowi <3

G. :roll:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Zablokowany