Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziękowania dla Magów

Post autor: Miuosh »

Coronius pisze:Dziękuję za wymuszanie na graczach umów drużynowych.
Może należy to traktować jako zwrócenie uwagi graczom, że do niektórych elementów tej gry przydaje się coś więcej niż tylko <ukryj sie;gzatak> ? :P
Ogre!
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Podziękowania dla Magów

Post autor: Hasp »

Nie gralem z rok, ze wzgledu na przeprowadzke za granice, chcialem wrocic, patrze, a Wy usuneliscie mi konto, na ktorym byly postacie po 100+ dni wieku. Dzieki. :) Zachecacie do powrotu.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Podziękowania dla Magów

Post autor: Haern »

Jeśli to było przy ostatnim purge'u a nie wcześniejszym, możesz pisać maila - przywrócą.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Płacze na Magów

Post autor: Caradhras »

Ni glupim pomyslem jest wyslanie listu czy maila ku odpowiednim niesmiertelnym z prosba o niekasowanie gdyz jest taka i taka sytuacje ... J tak zrobilem dwa razy i jak do tej pory Caradhras ma sie dobrze ...
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na Magów

Post autor: Godar »

Z tym, że Wizowie twierdzili kiedyś (o ile mnie pamięć nie myli), że stare postacie nie są kasowane ze względu na nieaktywność.
Awatar użytkownika
Elander
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2009 19:54

Re: Podziękowania dla Magów

Post autor: Elander »

Hasp pisze:Nie gralem z rok, ze wzgledu na przeprowadzke za granice, chcialem wrocic, patrze, a Wy usuneliscie mi konto, na ktorym byly postacie po 100+ dni wieku. Dzieki. :) Zachecacie do powrotu.

Postacie niekatywne usuwane sa automatycznie. Kazdy gracz powinien logowac sie na postaci, ktore chce utrzymac przy zyciu przynajmniej raz na kilka miesiecy, to nie wymaga wiele wysilku.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płacze na Magów

Post autor: Morholt »

Moze warto w takim razie wprowadzic zasade, ze postaci powyzej powiedzmy tych 100 dni nie kasujemy za nieaktywnosc? Niewiele wiecej zajetego miejsca na dysku, a ile mniej rozczarowan.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rafgart »

To by za wiele nie pomoglo, bo najstarsza postac na tym koncie miala 56 dni wieku.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Brygu »

Witam.
Wiem że błędy zgłasza się na Arce. Ale te błędy z koncentracją są uciążliwe, a ich zgłaszanie nie przynosi efektu. Można coś z tym zrobić?
Pozdrowienia.

Edit:

Dziękuję, problemy zdaje się zostały rozwiązane.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012 21:13 przez Brygu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Płacze na Magów

Post autor: Umbar »

A ja dziękuję za te dwie linijki, przy których naprawdę szeroko się uśmiechnąłem. Pozdrawiam.

Kod: Zaznacz cały

> ob wzniesienie
To chyba baszta ...
> ob baszte
Taaak, to raczej na pewno baszta.

Zablokowany