Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Jest więcej takich niedawno zakodowanych grupek wycinających wioski. Tyle, że nie atakują graczy. Dlatego chyba były pousuwane te stare patrole, że ginęły na nich żółtki.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Terenes »

Jesli to prawda to wielka szkoda:( Oxenfurt bez rzezimieszkow juz nigdy nie bedzie taki sam:(
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gruer »

Mi wydaje sie raczej ze podstawowym kryterium wycofania tego bylo nie to ze mlode postacie ginely a raczej mialy darmowa okazje do zdobycia czasem dobrej klasy sprzetu. Obecne "eventowe" grupki wyzynajace jakies miejsca nie zostawiaja nic w cialach zabitych.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

U nas po gorach smiga Gigant az milo, nie zostawia kamienia na kamieniu po swoim przejsciu. A ma pierdykniecie.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Terenes »

Gruer pisze:Mi wydaje sie raczej ze podstawowym kryterium wycofania tego bylo nie to ze mlode postacie ginely a raczej mialy darmowa okazje do zdobycia czasem dobrej klasy sprzetu. Obecne "eventowe" grupki wyzynajace jakies miejsca nie zostawiaja nic w cialach zabitych.
Mysle ze wizowie etap myslenia: "jak zoltek zyska dodatkowe napierch i 20 srebra psim swedem to bedzie katastrofa" maja juz dawno za soba.

Swiadomosc "posiadania szczescia" jest fantastycznym magnesem ciagnacym dalej w swiat. Kto nie wspomina jak jako zoltek "oblowil sie" na przypadkowych trupach? A teraz policzmy na zimno jak nieduzo bylo to warte w perspektywie dlugookresowego rozwoju postaci.

Wykluczanie takich "przygod" z zycia zoltkow i przystosowywanie eventow by byly przygodami tylko dla duzych druzyn z zawodami uwazam za wielki blad. Tak wiec mam nadzieje ze to tylko plotka.
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ravald »

Patrol mutantow spod Loren (nie, nie mowie o elfach) wciaz odwiedza stesknionych za nimi mieszkancow Kreutzhoffen. Mi osobiscie przerwali "idz" swoim atakiem jakis czas temu, wiec to chyba jakas plota straszna :)
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gruer »

Nie chodzi jak mniemam o to zeby zaden zoltek nie znalazl sobie fajnego sprzetu ale bardziej bym szukal zwiazku z tym zeby nie walaly sie graty - po to przeciez byla zdaje sie reforma przyspieszajaca "samoczyszczenie sie" lokacji.
Ghardrim
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2012 00:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ghardrim »

Tak czy siak, już nie słychać trąb Mahakamu, niestety.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Terenes »

Dzis sprawdzilem, rzezimieszki w Oxen sa.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Iluandile »

Ja tam ostatnio rzezimieszkow w Oxen widzialam...
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Zablokowany