Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Barmar
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2009 21:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Barmar »

Gorąco zachęcam czarodziejów, żeby faktycznie uczynili regulamin precyzyjnym, z karami przypisanymi konkretnym przewinieniom. Nie tylko ułatwi to im pracę i oszczędzi gorzkich żalów, ale i da graczom jasny obraz tego, co wolno, a czego nie.
Genyr
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012 11:41

Re: Płacze na Magów -

Post autor: Genyr »

Wracam do kasowania postaci, co i mnie chyba spotkało. Nie uważacie, że jeśli ktoś nawet coś nagiął - a NIKT nie gra w czystym telnecie - nie wierzę, że można bez automatycznego bindowania (w drużynie więcej niż 3 osobowej szybko stawiać zasłony itp. - z palca ledwo nadążam - sorry nadążałem w drużynie dwuosobowej) - TO powinien dostać na maila ostrzeżenie od wizów?
Teraz to działa tak:
przekroczyłeś prędkość w mieście o 5 kilometrów - proszę wysiąść z samochodu. Proszę oddać kluczyki. Samochód jest konfiskowany.
Nie uważacie, że trochę za ostro? Ludzie mogliby być swietnymi graczami jeszcze przez długo a tu bach kilka miechów gry sru. Naprawdę pojawia się pytania, czy chce mi się zaczynać znowu, skoro mogą się o jakąś duperelę znowu za pół roku przyczepić.
TO zresztą jest największy problem. Jeśli grasz w telnecie - nie masz szans dołączyć do drużyny. Jesli grasz z jakimikolwiek skryptami po kilku miechach gry rzeczywistej, z dnia na dzień możesz obudzić się bez postaci.

Uważam, że to jednak przegięcie. Pal licho stracone postaci. Pojawia się niechęć, by stworzyć nową!!!
Genyr
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012 11:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Genyr »

A co do tego czy Arka umrze...
pamietam czasy, gdy trzeba bylo czekac pol godziny, nim sie weszlo w ogole do swiata. (pojemność wynosila 256? o ile pamietam). Więc tekst: "ma się dobrze" raczej do mnie nie przemawia. Kiedyś kose w brzuch w Tilei za ziola mozna bylo zarobic w ciagu pol godzinki a teraz by zezwolenie kupic musialem trzy gnomie dni biegac po tratktach by kogos z Rodziny zlapac.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Płacze na Magów

Post autor: Morholt »

@up
Wielokrotnie opowiadalem sie za jasniejsza polityka karania - nowy regulamin, zamkniety katalog kar i tak dalej.

Ale to co ty wypisujesz to jakies bzdury. Nikt nikogo nie skasowal za bindowanie zaslon pod przyciski. Jezeli te zaslony byly wysylane automatycznie to sam jestes sobie winien. Nikt nie oczekuje ze bedziesz grac na telnecie, zakazane jest jedynie automatyczne wysylanie komend do muda.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ulav »

Mnie najbardziej martwi brak ruchow ze strony wizow, majacych powiekszyc liczbe graczy.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Płacze na Magów

Post autor: Augustin »

I bocacych sekondów na rybach!
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Pulp »

Morholt pisze:Nikt nikogo nie skasowal za bindowanie zaslon pod przyciski.
Natomiast ktoś komuś skasował umy za bindowanie mówienia/szeptania prowadzącemu wytropionego kierunku. ;P
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze na Magów

Post autor: Coronius »

I chwile potem zostalo zakodowane, ze cala druzyna w ktorej jest tropiacy widzi wynik tropienia.
Canholt
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2012 09:56

Re: Płacze na Magów

Post autor: Canholt »

To ja może w nieco innym tonie...
Jeśli mój problem był błędem w postaci to dziękuję za naprawienie go.
Jeśli mój problem nie był błędem w postaci tylko ja wyszedłem z błędnego założenia to przepraszam za niepotrzebne zawracanie głowy.
Pyrdek
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2012 01:17

Re: Płacze na Magów

Post autor: Pyrdek »

Dziękuję.

P.
Zablokowany