Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Płacze na Magów

Post autor: Sivlaryan »

Jak już kasujecie za bindy to zapraszam na: http://logizarki.eu/balances/browse/

Szybko oczyścicie Arkadie ze zbędnego syfu, chamstwa i nieuczciwości.
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Samor
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2011 21:30
Lokalizacja: Krzemienne Wzgórza

Re: Płacze na Magów

Post autor: Samor »

O ile zasady podane na stronie sa dalej aktualne :
Zasady pisze:pkt 8 : Arkadia przeznaczona jest dla ludzi, nie botów. Nie jest dozwolone używanie, pod nieobecnosc właściciela, programów sterujących jego postacią. Nie jest dozwolone korzystanie z programów oddających postać pod kontrolę innej postaci.
Tak wiec mam spore klopoty ze zrozumieniem ostatniej kasacjii, jak rowniez [ prawdopodobnie] z czytaniem ze zrozumieniem.
Z tego punktu wynika ze NIE jest zabronione posiadanie bota / automatycznych bindow gdy wlasciciel postaci jest obecny.

Jesli te zasady sa nieobowiazujace to moze nalezaloby napisac jakies aktualne, BARDZIEJ przejrzyste zasady?

A z tego co widze to co chwila jest klopot z karami nalozonymi przez Wizow. Dlatego moze warto przemyslec sytem kar , konsekwencje za odpowiednie przewinienia ? Moze wartaloby wprowadzic ostrzerzenia przed kasacja postaci ? Fajnie byloby to wiedziec przed smiercia , piorunem , kasacja , ze jednak to co robimy jest akurat niezgodne z regulaminem i miec mozliwosc poprawy...
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

Ja jestem krysztalowy. Raz za czasow Mithandira bylem ukarany ale za nekanie gracza=ogra. Zaatakowalem go trzy razy i on mnie trzy razy zabil. To zostalo podpiete pod nekanie. Ogr byl z OK.

Z calej notki wynika (z loga jak i z odpowiedzi Elandera tutaj) ze Araf polecial za caloksztalt. Widac to po prostu przelalo czare goryczy. Gra zawsze byla niesprawiedliwa. Najgorsza robote odwalaja MG bo oni za kazda decyzje dostana zjebe od szlachetnej gawiedzi graczami zwanej. Raz mi sie nie spodobalo i sie skasowalem. Sytuacja byla podobna do tej teraz w sensie cala masa krzyczala ze hanba ze zle sie dzieje ze nas nie szanuja. Nikt wtedy nie zaprzestal gry, nikt sie nie skasowal. Wyszedlem na debila swoja kasacja bo po miesiacu juz nikt o tym nie mowil, a sobie expil jak zawsze. Teraz tez krzyczycie, wolacie hanba ale nie odejdziecie od tej gry, nie pokasujecie sie. Wiec se dajcie na wstrzymanie moze bo stajecie sie malo wiarygodni. Wrocilem do gry jak sie ogarnalem, 'doroslem' i dotarlo do mnie ze to gra jak kazda inna, nic szczegolnego sie nie dzieje. Po prostu sobie gramy. Skasuje mnie kiedys? Nie bede plakac i zgrzytac zebami.

Co do tego ze gracze odchodza. Gracze przychodza i odchodza. Wydaje mi sie ze jednak wieksza czesc graczy odchodzi bo ma wazniejsze sprawy. Patrzec stary zakon, bynajmniej gracz nie przestali bo im sie gra nie spodobala tylko zycie prywatne dla nich okazalo sie wazniejsze niz ta gra. Tak samo u nas w ZT, z aktywnych jestem ja i Brygu. Reszta nie gra bo ma inne zajecia. Wiec nie mowcie ze ludzie odchodza bo im sie gra nie podoba bo gra to dodatek do zycia a nie cale zycie. Naprawde sie ogarnijcie troche bo wam cisnienie skacze.
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Płacze na Magów

Post autor: Tenser »

Gusar pisze:Gorum
Wymienic zakonnikow, ztkow i tw ktorzy na mnie odpalili autopogoń w tym roku?
Wymień.
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Tenser spytaj mistrza wie napewno wiecej odemnie ;)

I czemu odpala tylko w nocy :D
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 15:14 przez Gusar, łącznie zmieniany 1 raz.
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Płacze na Magów

Post autor: Tenser »

Posądzanie Ferda o auto to jak posądzanie Ciebie o błyskotliwą znajomość ortografii.
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Płacze na Magów

Post autor: Garar »

Re Gusar:

Ale odpowiedz, ehh. Jak wiesz to zglaszaj takie rzeczy z logami, bo potem wlasnie sie dzieja rzeczy takie jak ta, jednych kasuja a drugich nie.

Garar
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Znajomosci znajomosciami. Piwa razem nie pilismy wiec odbij.

To ze Ferd ma autopogon wie kazdy mutant.

A ze nie wierzy w to zakonnik?

WHO CARES!?!?!?! ;)

Garar... Mnie nie obchodzi kablowanie, donoszenie i logowanie tego co robie.

Nigdy nie wystawilem zadnego loga i nie pisalem na forum, bo mnie to nie interesuje. Kasacja Arafa w tak niesmaczny sposob mnie do tego zmusila.

Nie donosze bo nie chce i koniec.

A to ze maja wie kazdy kto dostal atak na lokacji x nastepnie pare lokacji dalej siadla szarza i ukochane miazgi misiaczka zakonu.

Ja juz sie na to nie nabieram i nie padam bo wiem ze nie ma zartow z przepakowanymi umami.
Nie bede walczyc z elitarkami ktorych nie da sie w zaden sposob pokonac.

Jest to moj ostatni post jak cos to szukac innego kontaktu ze mna.

Dobranoc.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Płacze na Magów

Post autor: Torgen »

To ze botuje i oszukuje jak moze kazdy MC wie kazdy po stronie DS.

A ze nie wierzy w to MC?

Who cares?!

I tak mozna do usranej smierci. I ze wy jeszcze z takim sposobem myslenia czerpiecie jakakolwiek przyjemnosc z tej gry ja sie dziwie i za glowe lapie...
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Brawo Torgen wygrales zmiane zawodu oplace ci...
Czekaj nie zmienisz bo masz elitarke oj :(

Tak mozna bardzo bardzo długu...

Dlatego nie ma sie co wypowiadac wiecej.

Pokasuja nas wszystkich, bedziecie pkowac hasie.

Ponownie i ostatecznie Dobranoc.
Zablokowany