Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gorum
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2012 16:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gorum »

"Jesli jestes zrozgoryczony, nielubisz Arafa lub dostales wzwodu na wiesc o jego kasacji napisz mu to na prv, ale nie dziel sie tym na forum."

Nie. Nie jestem rozgoryczony, Niemam nic do Arafa procz tego ze jestesmy arkowymi wrogami (trzeba umiec oddzielac swiaty)
Ubolewam nad jego usunieciem- to koniec pewnej "zabawy"
Poza tym wiadomo jak moze sie czuc...
Ale zwrocilem w swoim poscie przede wszystkim uwage na to ze kazdy rozczula sie nad nim.. A nikt nie pomyslal ze skoro to prawda ze BOTowal
(a pewnie jest to prawda skoro wizowie poczynili tak drastyczne kroki)
to oznacza ze pol arki bylo oszukiwane ;] Bedziesz gral na miare swoich mozliwosci, odrabial zgony w kazdej wolnej chwili , ale taki oszust- bo tak trzeba to nazwac zawsze bedzie krok przed Toba... i szczycil sie fragami.
Powiedzialem co chcialem. Jak ktos nie podziela mojego zdania- trudno.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Jak dla mnie cała akcja to TOP Zagranie Roku. Na pudle zaraz po viewtopic.php?p=24998#p24998
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Gorum pisze:"Jesli jestes zrozgoryczony, nielubisz Arafa lub dostales wzwodu na wiesc o jego kasacji napisz mu to na prv, ale nie dziel sie tym na forum."

Nie. Nie jestem rozgoryczony, Niemam nic do Arafa procz tego ze jestesmy arkowymi wrogami (trzeba umiec oddzielac swiaty)
Ubolewam nad jego usunieciem- to koniec pewnej "zabawy"
Poza tym wiadomo jak moze sie czuc...
Ale zwrocilem w swoim poscie przede wszystkim uwage na to ze kazdy rozczula sie nad nim.. A nikt nie pomyslal ze skoro to prawda ze BOTowal
(a pewnie jest to prawda skoro wizowie poczynili tak drastyczne kroki)
to oznacza ze pol arki bylo oszukiwane ;] Bedziesz gral na miare swoich mozliwosci, odrabial zgony w kazdej wolnej chwili , ale taki oszust- bo tak trzeba to nazwac zawsze bedzie krok przed Toba... i szczycil sie fragami.
Powiedzialem co chcialem. Jak ktos nie podziela mojego zdania- trudno.
O widzisz, jak chcesz to potrafisz napisac notke, ktora przekazuje to samo w sposob mniej ekspresyjny.

Problem polega na tym, ze za powody za jakie skasowano Arafa, mozna by skasowac polowe Twojej/kazdej gildii. Od lat mowi sie, ze metodologia karania/kasacji pozostawia wiele do zyczenia, bo jest subiektywna i budzaca wiele kontrowersji, a tematyka ta niczym rozdrapany strup ozywa raz na pol roku, gdy dokona sie jakies spektakularniejszej kasacji/kary.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

"spektakularniejszej kasacji/kary"

To jest zenada.

Moge wymiec 40 podobnych jakie sa na arce dzien w dzien...

Ale nic to nie zmieni.

Bo nie zmienia sie wizowie ;)
Reindhart
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009 01:31

Re: Płacze na Magów

Post autor: Reindhart »

Absolutnie się nie zgodzę, z ogólnikowym "za to samo można skasować połowę twojej gildii". Sorry Gregory, ale kwestia jest taka, że nikt z nas nie atakuje idąc traktem osobę, która mignęła na ułamek sekundy, tylko po to by przejść lokację i po chwili wrócić. A niestety taką sytuację miałem bardzo często. Specjalnie mnie to nie boli, ale bez takich argumentów proszę. Nie skasowali - to znaczy, że nie mają za co.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Reindhart pisze:Absolutnie się nie zgodzę, z ogólnikowym "za to samo można skasować połowę twojej gildii". Sorry Gregory, ale kwestia jest taka, że nikt z nas nie atakuje idąc traktem osobę, która mignęła na ułamek sekundy, tylko po to by przejść lokację i po chwili wrócić. A niestety taką sytuację miałem bardzo często. Specjalnie mnie to nie boli, ale bez takich argumentów proszę. Nie skasowali - to znaczy, że nie mają za co.
Rozumiem, ze nalezysz do tych, ktorzy nigdy nie mieli zadnej postaci skasowanej/ani nie byli karani. Jestes krysztalowy, pojmuje.

PS: Nie chce mi sie szukac logow, w ktorych druzyna swiatla wchodzac na lokacje w 0,005 sekundy wie ktory ogr jest najbardziej pociety. Nie sprowadzajmy do tego tej dyskusji.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 12:52 przez Buluar, łącznie zmieniany 3 razy.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ank »

Buluar pisze:Re up:

Jestem uzalezniony od tej gry, w zwiazku z czym zalezy mi, zeby narkotyk lepiej dzialal.
"s; e; ob tablice; zakoncz"? Nie zacpaj sie tym
Stay tuned for 80 years of crap
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Reindhart pisze:Nie skasowali - to znaczy, że nie mają za co.
Nadejdzie dzień, Reindhartcie, kiedy Grung (którego szczerze nienawidzę nienawiścią czystą i ogromną), wskaże mnie końcówką swego espadona/jaśniaka, Ty zaatakujesz i dostaniesz za to czapę od Elandera ;) Wtedy temat znowu powróci na forum, tylko tym razem to Tobie będzie przykro ;)
Ogre!
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Ja lubie wrogow bez elitarnych umow...
Przynajmniej jest zabawa.
Z elitarkami nie ma. Sa beznadziejnie przepakowani.

Grac czy nie grac skoro kasuja za picie kawy przy kompie...
Arath
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2012 20:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Arath »

Araf jak Araf. Troala szkoda.
Zablokowany