Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Tez jestem.
Uwielbiam całość z kazdym elementem.

Poza specami pewnego pana z elitarki ktore sa przepakowane.

Nie płacze nad tym tylko sie smieje.

Jak mozna w obecnych czasach zostawic takiego speca.

Powtarzam... Maja w pie zadowolenie graczy z gry pod pedwymi aspektami ta gra nigdy sie nie zmieni...

Ja nie znam zadnego wiza gram jedna postacia.

Ile jest takich osob ktore maja postac w kazdej gildi, bez wzgledu na wojny.

Ma postac w mc i ma postac w km. Jakim cudem jeden za to dostaje kasacje inny ostrzezenie a inny nic?

To sie nazywa: ZIOMALOSTWO

Wszedzie znajomosci robia swoje...
Szkoda ze niby taka uczciwa gra.

A wszyscy wiedza dobrze jak było, jest i bedzie - KRYCIE.ZAL.PL
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Płacze na Magów

Post autor: Garar »

Dobry!


Re Buluar:

To juz troche nie rozumiem, prowadzimy dyskusje o kasacji Arafa czy ogolnie o "niesprawiedliowsciach" ? Pomijajac jalowosc (nic to nie zmieni) dyskusji, zaczynamy odbiegac od tematu, jakim byla kasacja Arafa. Wydaje mi, ze wynika to z tego powodu, ze nie ma poprostu jak bronic Arafa, bo w jego sytuacji wizowie postapili ok. Zlapali go na triggerze (ja zakladam ze byl to trigger po tym co napisal Troal), skasowali. Kara nie lekka, ale jak recydywa to inaczej nie mozna. Brakuje argumentow jak bronic Arafa, to atakowani sa personalnie czarodzieje i ogolnie dyskutujemy jak to zle jest. Czemu nikt nie prowadzil dyskusji jak ohm'y oberwaly, zeby wyjasnic, jak mozna podawac komendy, a jak nie zeby na przyszlosc nie bylo problemow (wiem ze sie pojawilo: "a teraz wchodzimy po drabinie", a nie "wejdz pod drabinie")

Re Gusar:

Czemu nagle maja kasowac wszystkich ohm'ow? Zalozeniem twojej wypowiedzi, jest to, ze Araf został skasowany bez powodu, a nie wiadomo czy tak jest. (To co napisal Troal)


A ogolnie, z mojej perspektywy (zostalem zlapany na trigach), wiz podeslal pare linijek do mojej postaci ktore wygladaly jakbym vrana zabil, i poczekal, az moj skrypt wykona: wez monety z ciala. Nie bylo zadnej watpliwosci. To o czym Troal pisze tez pewno moglo tak wygladac.

Panie i Panowie, nie zaczynajmy szalec jakos szczegolnie, jakcy to wizowie szaleni, jak to nas nie szanuja, jak to kasuja postacie, wchodzac po pijaku. Zachowajmy umiar. I trzymajmy sie dyskusji merytorycznych: Wizowie nie maja obowiazku publikowac logow, jak sie MC chce bronic nie opublikuje swoje. Od razu zaznaczam, ze logi tez mozna edytowac. Mnie to wogole dziwi, ze caly ten log od razu nie zostal wrzucony, ale to pewno dlatego, ze Araf nie jest niewinny.

Garar

ps. Czy na bilans nie powinny trafic fragi Elandera na Troalu i Arafie?
Reindhart
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009 01:31

Re: Płacze na Magów

Post autor: Reindhart »

Jak świat światem były kasacje. Były, są i pewnie będą. Nie potrafię wymienić grającej gildii, której kasacje by nie ominęły. To chyba dość sensowny dowód, że granica tolerancji zawsze może być przekroczona, przez każdego. A jeśli w jednej gildii jest więcej kasacji niż gdzie indziej to faktycznie: a) ktoś tu się uwziął b) coś jest nie tak z oskryptowaniem graczy w niej grających. Niech każdy sobie wybierze odpowiednią opcję, ja swoją w duchu już wybrałem.
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Płacze na Magów

Post autor: Garar »

Ale wlasnie slyszalem ze gp moga, jak sa fragi na zgildiowanych, naprzyklad: Fik tak mial. Pozatym napewno by sie trafilo miejsce na logach jakby jakis gp zabil Ferda, Ulava, jakiegos ZT lub TW (imiona podalem bo to sa pro hunterzy i by bylo wydarzenie jakby ich gp zabilo).

EDIT: Buluar skasowal notke.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 12:17 przez Garar, łącznie zmieniany 1 raz.
Gorum
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2012 16:44

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gorum »

Pewnie ze mozna plakac nad biednym arafkiem..
Doszukiwac sie itd... Skoro go skasowali to znaczy ze zasluzyl.
To ze gral 700 dni to swiadczy jedynie o tym ze za dlugo bylismy oszukiwani.
Kazdy z nas expi jak moze, ile ma czasu, a Araf lazi na bocie a pozniej na PK,
Ty nie zdazysz odrobic, ale Araf tym sposobem zawsze ;]
Pomijam juz fakt autopogoni... ktory wsrod mc jest znany , ale tez fakt ze leje sie z jednym mutem w jednym miejscu, a araf pojawia sie za 3 sekundy dokladnie tam , za kolejne 2 cala reszta mutow ;] haha Myslicie ze maja darmowe rozmowy do siebie? skype? SKAD !!?? przeciez to telepatia ;]
Mozna jechac teraz na wizow.. Tylko co to da? Skasowali- widac zasluzyl.
Tez wiem co to kasacja, za bzdure, ale jest nauczka..
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

No napewno nie bedziemy szalec.

Staram sie odbudowac checi do gry w martwa gre w martwej gildii.

I strzal w stope made by wizowie...

Nie wypowiadam sie juz napisalem co chcialem.

Garar... Negatywnego podejscia do wizow u pewnych osob nie musisz rozumiec i nie musisz wiedziec dlaczego takie maja.
Osobiscie sie przekonalem jacy potrafią być wizowie.

Nie musza, moze nie chca... a jednak tak wychodzi.

Sa i beda w tej grze najwazniejsi... Szkoda ze z takimi ogonami pawia...
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Płacze na Magów

Post autor: Krobelus »

Niestety muszę się zgodzić z postem o ziomalstwie. Ale w rilu jest tak samo więc z wiatrakami się nie wygra :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 12:22 przez Krobelus, łącznie zmieniany 2 razy.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Gorum pisze:Pewnie ze mozna plakac nad biednym arafkiem..
Doszukiwac sie itd... Skoro go skasowali to znaczy ze zasluzyl.
To ze gral 700 dni to swiadczy jedynie o tym ze za dlugo bylismy oszukiwani.
Kazdy z nas expi jak moze, ile ma czasu, a Araf lazi na bocie a pozniej na PK,
Ty nie zdazysz odrobic, ale Araf tym sposobem zawsze ;]
Pomijam juz fakt autopogoni... ktory wsrod mc jest znany , ale tez fakt ze leje sie z jednym mutem w jednym miejscu, a araf pojawia sie za 3 sekundy dokladnie tam , za kolejne 2 cala reszta mutow ;] haha Myslicie ze maja darmowe rozmowy do siebie? skype? SKAD !!?? przeciez to telepatia ;]
Mozna jechac teraz na wizow.. Tylko co to da? Skasowali- widac zasluzyl.
Tez wiem co to kasacja, za bzdure, ale jest nauczka..
Staramy sie prowadzic tu dyskusje w cywilizowany sposob, w miare bez wycieczek osobistych. Lata praktyki pokazaly, ze taki charakter notek jak ta Twoja nie prowadza do niczego innego niz zamkniecia tematu.
Jesli jestes zrozgoryczony, nielubisz Arafa lub dostales wzwodu na wiesc o jego kasacji napisz mu to na prv, ale nie dziel sie tym na forum.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Gorum

autopogon powiadasz?

Wymienic zakonnikow, ztkow i tw ktorzy na mnie odpalili autopogoń w tym roku?

Facet otrzaśnij sie powaznie...

To ze nie padam bo po 10 latach nauczylem sie oszukiwac te autopogonie o niczym nie swiadczy...

Przynajmniej 3x zglaszalem autopogon u pewnego pana i dalej mnie tak gania i dalej nikt nic z tym nie robi wiec mi tu nie p... O autopogoni w mc ;)
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Punktem wyjscia sa idiotyczne zasady, ktore definuja zachowania zabronione nie podajac przy tym kary. Rownie dobrze Araf mogl zostac skasowany za komunikacje ircowa, bo przeciez juz byl dlugo na cenzurowanym i ISTNIEJE PODEJRZENIE, ze uzywa autopogoni (co dla mnie, grajacego z grzegorzem pare ladnych lat jest zarzutem smiesznym).

Spoko, Elander, twoja gra, ty decydujesz i nie musisz sie nikomu tlumaczyc. Jednakze, jak w zyciu, w kazdym zachowaniu wymagana jest odrobina klasy, a jebniecie kasacji za wcisniecie binda (tylko to wynika jasno z eksperymentu, ktory przeprowadziles) i domniemana autopogon jest niesmaczne, zenujace i pozbawione gracji jak taniec pudzianowskiego na lodzie. grzegorz przegral prawie 2 lata, ty nie poswieciles mu choc 5 minut rozmowy.

HANBA
Zablokowany