Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

No czyli nic to nie zmieni.
Graczy bedzie coraz mniej.

Skasujcie jeszcze wszystkich z zawodem ohm'a.
Bo moga cigac po expie 30 min osoby ktore nie sa przy kompie.
Proponuje zaczac od tych co graja tylko w soboty, bedzie łatwiej pokasowac bo zapewne trzezwi przy mudzie nie siedza haha...

Nastepni w kolejnosci z grupowa zaslona i zielarze masowi.

Zakon tez moze spokojnie prowadzac osoby afk.
Ich tez pokasowac chocby za przepakowanie.

SKORO KAZDY POWOD JEST DOBRY DO KASACJI TO MOZE WIZOWIE SIE POKASUJA W CHO.... I ZOSTAWIA GRACZY W SWIETYM SPOKOJU

Przynajmniej tych co jeszcze chca w to grać ;)

Wiecej sie nie wypowiadam od 1999 gram w tą gre i nic sie wizowie nie zmienili. A szkoda bo nie trzeba czasu tylko troche oleju w głowie.
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Płacze na Magów

Post autor: Krobelus »

[*] Placze nad twoją kasacją Arafie.
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Płacze na Magów

Post autor: Emet »

Staż gry ma duży wpływ i jest np. chętnie podawany jako argument, że ktoś o takim i siakim stażu musi być święty, a wiz "musiał uwziąć się na niego". Rzucacie ponadto hasła: "Następny możesz być ty!" co już w ogóle podpada pod paranoję i totalny brak wiary w instrumenta i osąd takiego wiza jak Elander. Został wam podany wycinek loga z egzekucji, który jest tylko finalnym efektem nieznanych nam działań poszkodowanego. Wybaczcie, ale trzeba sporo zacietrzewienia żeby wchodząc w skórę Elandera kasować ot tak 700dniową postać. Araf był poddawany testom, które oblał i spotkała go za to kara, i to ostateczna, kasacja postaci i sygnał, że z tym panem chcemy się pożegnać.
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Bulahahahaha...

Test ciazowy sobie zrob.

To jest zenada 2012 roku maxymalna i napewno najgłośniejsza.

Odbije sie napewno na mc.

Nie macie już co liczyć na walki. A już napewno nie takie jakie byly ostatnio.

Bez Arafa to nie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tenser
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2009 15:32

Re: Płacze na Magów

Post autor: Tenser »

Gusar pisze:Bulahahahaha...

Test ciazowy sobie zrob.

To jest zenada 2012 roku maxymalna i napewno najgłośniejsza.

Odbije sie napewno na mc.

Nie macie już co liczyć na walki. A już napewno nie takie jakie byly ostatnio.

Bez Arafa to nie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tu powinien zareagować Werbat.
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Tenserku...

Ja wiem ze bardzo nas lubicie i chcecie dla nas jak najlepiej.

Poki Araf nie wroci Ja nie istnieje na Arce poza swoimi terenami.

Taki protest!

Moze mnie za to skasuja! ;)
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Płacze na Magów

Post autor: Emet »

Dla mnie możesz się nie ruszać z osiedla, powodzenia :mrgreen:
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Emet pisze:Staż gry ma duży wpływ i jest np. chętnie podawany jako argument, że ktoś o takim i siakim stażu musi być święty, a wiz "musiał uwziąć się na niego". Rzucacie ponadto hasła: "Następny możesz być ty!" co już w ogóle podpada pod paranoję i totalny brak wiary w instrumenta i osąd takiego wiza jak Elander. Został wam podany wycinek loga z egzekucji, który jest tylko finalnym efektem nieznanych nam działań poszkodowanego. Wybaczcie, ale trzeba sporo zacietrzewienia żeby wchodząc w skórę Elandera kasować ot tak 700dniową postać. Araf był poddawany testom, które oblał i spotkała go za to kara, i to ostateczna, kasacja postaci i sygnał, że z tym panem chcemy się pożegnać.
Nie wiem ile grasz w te gre, ale na przestrzeni lat sposrod wielu dokonanych kar spora ilosc byla poprostu niesprawiedliwa, najczesciej dotykala tylko niewielka czesc srodowiska graczy, tych posrod ktorych wedlug jakis chorych zalozen na pewno powinno byc sporo oszustow.
Teraz, od dluzszego czasu uleglo to znaczacej poprawie, ale stereotyp pozostal i duzej czesci graczy latwiej jest uwierzyc w pomylka Wiza, niz oszutswa gracza.

Oczywiscie, ze osad Elandera czy jakiegokolwiek Czarodzieja bedzie zawsze budzil krytyke, gdyz zawsze bedzie on subiektywny.
System mozna poprawic w banalny sposob:
1) Czarodziej zbierajacy dowody nie powinien decydowac o karze (setki lat temu juz ktos wpadl na pomysl, ze prokurator nigdy nie bedzie dobrym sedziom)
2) Powinno rozlozyc sie brzemie kasacji na kilku - cos na ksztalt sadu kolezenskiego, w sklad ktorego wchodzi 2 czarodziejow + 2 graczy*, ktorzy przez glosowanie decyduja o winie lub nie, a przy remisie decyzje podejmuje prezes ktorym jest jeden z wizow.


*tacy mezowie zaufania!:-)
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gusar
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2012 23:34

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gusar »

Buluar...
Jeśli by chcieli robic cokolwiek dla graczy po równo.
Dawno by nie było juz elitarek i osob z tymi zawodami.

Wiec nie wysilajmy sie.

Maja to gleboko w czekoladzie...
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Re up:

Jestem uzalezniony od tej gry, w zwiazku z czym zalezy mi, zeby narkotyk lepiej dzialal.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany