Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Płacze na Magów

Post autor: Feril »

Wiesz, w kazdym cywilizowanym panstwie obowiazuje cos takiego jak zasada domniemanej niewinnosci, tudziez zasada 'onus proband'. To na stawiajacym teze spoczywa obowiazek jej udowodnienia. W tlumaczeniu podworkowym- to nie ja mam udowadniac, ze nie jestem koniem. To sa takie podstawowe zasady logiki, uczciwosci i sprawiedliwosci. Nie stosowanie ich implikuje automatycznie nieuczciwosc i brak sprawiedliwosci

Silvaryan madrze napisal. Czemu jednak ktos ma nie miec prawa do negatywnej opinii? Gracze maja takie samo prawo jak wizowie do korzystania z Arkadii. To jest dorobek wspolny. Osob, ktore stworzyly MuD-a, graczy ktorzy pisali opisy, graczy ktorzy sie zwizowali i potem kodowali. Nie powinno byc to miejsce do wyladowywania niegatywnych emocji i robienia szopki. Wszystko czego wydaje sie gracze oczekuja, to klarownych, rownych dla wszystkich, sprawiedliwych zasad w postaci regulaminu, do ktorego przestrzegania sa zobowiazani zarowno wizowie jak i gracze. Probuja sie o niego nie poraz pierwszy doprosic, a wizowie niezmiernie pozostaja na te prosby glusi. Zastanawiajace czemu...
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Płacze na Magów

Post autor: Werbat »

"Zastanawiające czemu.." to jest: czemu piszesz 'MuD-a', w sensie to 'u' małe?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Troal
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2009 20:41

Re: Płacze na Magów

Post autor: Troal »

to nie był trigger arafa tylko zbindowany atak.

większość z was, która przychodzi tu bez zaproszenia wie jak lajtowy jest exp na haskich i że nie trzeba aż tak się spinać, żeby siedzieć i nic innego nie robić tylko patrzeć w arkę.

wystarczy przechodzić z lokacji na lokacje klepiąc chspojrz na przeciwnika.

większość z was ma zbindowane ataki co świadczą logi z fragów.

wiz wykorzystał moje imię postaci by arafowi zbindował się haski nie będący na tej lokacji.

No k%$#a bez przesady kto patrzy czy akurat taki krasnolud chaosu znajduje się na tej lokacji przy ilości 4 + hob + partyzant. [dusi się F12 i tyle]

Arafowi wyskoczyło: "Nie widzisz zadnej takiej osoby." uznał że mu się źle podbindowało wiec wcisnął kilka razy pod rząd.

uważam, że jest zdecydowanie zbyt zimno jak na tę porę roku.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012 18:43 przez Troal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Płacze na Magów

Post autor: Vooks »

Werbat.

Ten log powinien wyglądać tak:

(...)
Glos zabojcy mowi: Nie.
Glos zabojcy mowi: Oboje to wiemy.
Mowisz: oboje wiemy za co chcecie mnie wyeliminowac
Werbat pojawia sie w klebach dymu.
Werbat mowi mrukliwie: Obaj.
Werbat znika nagle w klebach dymu.
(...)

Chyba, że o czymś nie wiem i Elander jest kobietą.
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Awatar użytkownika
Aries
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2011 13:22

Re: Płacze na Magów

Post autor: Aries »

Troal pisze:to nie był trigger arafa tylko zbindowany atak.
większość z was ma zbindowane ataki co świadczą logi z fragów.
Z przykroscia musze sie zgodzic z kolega :) ja mam polowe rzeczy pod f1 :P
A jak w pracy expie to dopiero chujnia widze kolorek wciskam i tyle, jebac kogo atakuje po co mi wchodzi?:P
Kejn
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2012 07:42

Re: Płacze na Magów

Post autor: Kejn »

brak mi slow... decyzja podjeta przez ...... a dorzucenie kary dla prowadzacego?! oj polsko polsko tutaj nawet w 'grze' nie moze byc normalnie. chcecie zniechecic do grania? czy to sabotarz muda? koniec jest bliski, szkoda bedzie brakowalo walk druzynowych:)


drakonis dewar drad brok kejn

ps nie wypowiadalem sie na forum z 10 lat ale...

edit: teraz dopiero przeczytalem loga.. widzicie jak ten wiz pisal?! przeciez on byl naje***y! hahaha
Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 08:23 przez Kejn, łącznie zmieniany 1 raz.
Reindhart
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009 01:31

Re: Płacze na Magów

Post autor: Reindhart »

Rozumiem żal, ale wyluzujcie trochę z wyzywaniem od idiotów kogoś, kto jako gracz grał często dłużej od was, a komu zawdzięczacie olbrzymi kawałek tej gry. Prawda jest taka, że MG nie musi nikomu niczego udowadniać, a Araf był zapewne na cenzurze i są na to twarde dowody. Pytanie brzmi, dlaczego te dowody ma Elander komukolwiek pokazywać. Bez względu jak to paskudnie nie brzmi, to taka jest prawda. Także stonujcie trochę te bluzgi, bo o ile odejście paru graczy nie zabije muda (wiem, że można się sprzeczać) to odejście jednego z niewielu aktywnych koderów jak najbardziej.

Sam zostałem skasowany mając postać grupo po 300 dniach i pamiętam, że nie było to przyjemne. W tej kwestii szczerze współczuję.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Płacze na Magów

Post autor: Miuosh »

Kiedyś ludzie grali, żeby się dobrze bawić. Wizowie bawili się razem z nimi.
Teraz garstka ludzi gra z przyzwyczajenia (część z nich jeszcze potrafi się bawić), a wizowie zamiast pozwolić im się bawić jeszcze bardziej obrzydzają tę grę.
Po przeczytaniu tego bardzo odechciało mi się grać.
Tu moje małe oświadczenie i mała prośba do administracji, wizów itd.:
Ja, niżej podpisany Saman, używam bindow. Do PK, na expie, wszędzie. Skasujcie mnie od razu albo dajcie grać tak jak pozostałym 80% graczy, którzy bindów używają.
Za 3 miechy spłacę meble, to kupuje PS3 i kończę z tym gównem ;)
To ponapisał muj,
Saman.
Ogre!
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Płacze na Magów

Post autor: Ank »

Kurcze, a za czasow gdy Elander kodowal na klonie byl taki spoko...
Stay tuned for 80 years of crap
Awatar użytkownika
Rima
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2010 19:12

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rima »

Torgen, to mi zaczyna przypominac "Proces" Kafki. Po co udowodnic wine domniemanemu winnemu, skoro go aresztowali, to na pewno zrobil cos zlego i ON O TYM WIE. Paranoja.
Torgen pisze:re Ulav
Ale po co mial mu pokazywac dowody w sensie logow? Mial sam u siebie dowody wiec skoro je mial Araf musial wiedziec ze robi cos nie tak. Skoro wiedzial i robil to wiedzial ze sie bawi granatem bez zawleczki. O tym mowie. Powiedzmy ze botujesz, wiz cie lapie i mowi botujesz, a ty odpowiadasz, nie prawda, udowodnij. To troche tak na bezszczelnego.

Oczywiscie przyjmujemy ze mial dowody, ale prawde zna tylko Araf i wizowie. A wizowie pewnie nic nie powiedzia, Araf pewnie sie nie przyzna. Ale slychac bylo rabianie siekiera...
Zablokowany