Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gość »

Z braku tematu. Drodzy wizardowie, planujecie wprowadzic standard w bramach w Wyzimie i pod Gora Carbon? Chodzi mi o blokowanie wyjscia.

moje uszanowanie
Guz
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2012 19:30

Re: Płacze na Magów

Post autor: Guz »

Chcialbym sie dowiedziec czy wizowie w najblizszym czasie planuja otworzyc gildie.
Bylbym wdzieczy za krotka informacje od wizow. Uwazam, ze rozsadny system zdobywania gildii pozwoli tej grze na rozwoj i kolejnym krokiem do przyciagniecia starych jak i nowych graczy.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Przecież już nie raz było mówione, że dopóki nie znajdzie się sposobu, który pozwoli uchronić nas przed sytuacjami, kiedy gildie zdobywa się o piątej nad ranem, bo akurat nikogo nie będzie, a jej obrona będzie średni opłacalna, gildie nie zostaną otwarte, bez względu na to, ile czasu zajmie realizacja tych założeń. Biorąc pod uwagę to, że jeszcze nikt nie podał sensownego pomysłu na zdobywanie gildii oraz dodając do tego czas realizacji niektórych pomysłów ( depozyty w banku chyba zaproponowano na wieściach arkadii pod koniec lat 90-tych) , to na pewno nie będzie otwarcia gildii w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Płacze na Magów

Post autor: Mahaila »

A ja mam moze nie placz, a pytanie.
Jak wyglada aktualnie sytuacja z zatwierdzaniem w bibliotekach ksiazek napisanych przez graczy?
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Nael
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2011 18:07

Re: Płacze na Magów

Post autor: Nael »

Czy mi sie wydaje, czy przedmioty sprzedane w "zwyczajnych" sklepach znikaja po mniej-wiecej takim okresie, jakby lezaly na ziemi? To blad czy celowe zamierzenie?

Rozumiem wszelkie ograniczenia ilosci przedmiotow w sklepach, zeby nie bylo smietniku u kazdego sprzedawcy, ale obecne rozwiazanie praktycznie wyklucza przydatnosc wiekszosci sklepow ze sprzetem, poza opcja sprzedazy. Dawniej zawsze cos awaryjnie dalo sie nabyc np. w takim Nuln, a teraz? Raptem po cztery przedmioty, w wiekszosci sporo slabsze od tych, ktore nietrudno znalezc na pobliskich terenach.
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Iluandile »

Nael pisze:Czy mi sie wydaje, czy przedmioty sprzedane w "zwyczajnych" sklepach znikaja po mniej-wiecej takim okresie, jakby lezaly na ziemi? To blad czy celowe zamierzenie?
Celowe. Tak samo jak na ziemi, tak i w rzeczy w magazynach sklepowych obciazaly jakostam Arke.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Płacze na Magów

Post autor: Farandar »

I dodatkowo uniemożliwiały zakup stałego asortymentu sklepu.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Płacze na Magów

Post autor: Virdill »

Może warto by rozważyć podpakowanie stałego asortymentu sklepów ? W zdecydowanej większości to straszne graty których nikt nie wykorzystuje.
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Rhar
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2009 14:00

Re: Płacze na Magów

Post autor: Rhar »

Bardziej udanym moim zdaniem rozwiązaniem co do sklepów byłby podział na 'rzeczy sklepowe', które zawsze byłyby na pierwszym miejscu na liście w 'przejrzyj' i 'rzeczy sprzedane', z których widoczne byłoby np. 5 ostatnio sprzedanych, ale żeby coś było.
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Płacze na Magów

Post autor: Emet »

Rhar dobrze gada, a pustki w sklepach robia zamet w glowach graczy, bo po polkach sklepowych wydaje sie im ze nikt nie gra. Mialem tak wiele razy :?
Zablokowany