Mysliwy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Elaner
Posty: 39
Rejestracja: 18 lut 2009 10:38

Mysliwy

Post autor: Elaner »

Witam,

Ostatnia zmiana dokonana przez czarodziejow zasluguje na nowy temat. Otoz jak, byc moze, wiekszosc z Was wie od pewnego czasu zawod Mysliwego zostal zdegradowany do poziomu "zbedny" przy wycinaniu najbardziej wartosciowych skor na arkadii. Co za tym idzie zbroje z tych skor staly sie ogolnodostepne, niedlugo zaczna sie placze, ze nalezy je obcinac, obcinac i obcinac...
Tak wiec zbroja ze skory smoka, tak ceniona, bedaca obiektem westchnien - w koncu zbierz druzyne by zabic smoka, znajdz Mysliwego by go oprawil (a na to trzeba wyslac kogos od siebie na etat, albo poprosic o pomoc i zaplacic za uslugi!). Po co. Partyzant ma lowiectwo na zadowalajaco? Moze oprawic! Zastanawiam sie tylko przez kogo ta zmiana byla wyplakana. Komu tak bylo zle, ze nie mogl sobie poradzic i "zmarnowac" etat i obnizyc sile bojowa gildi...

Ach, co to za temat pozbawiony pytan - wstepu do dyskusji. Uwazacie, ze zmiana ta, pozbawiajaca Mysliwego jego jedynego atutu, w koncu zielarz AJ lepiej radzi sobie z ziolami, wyjdzie na dobre i przyczyni sie do rozwoju zawodu? A moze kazdy Mysliwy to sobie przemysli i zmieni zawod na bojowy, co z drugiej strony doprowadzi do jego wymarcia.

El.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Mysliwy

Post autor: Miuosh »

Jeśli to prawda co pisze kolega, to ja pierdziu. Niedługo naprawdę nie będzie w co grać :(
Ogre!
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Mysliwy

Post autor: Larius »

Zmiana idiotyczna. Myśliwy traci z tą zmianą sens bycia. Nie rozumiem tak naprawdę tej zmiany. Po co zawód "Myśliwy." skoro teraz równie dobrze może zastąpic go partyzant? Ziola moze zbierac zielarz, a ukrywac i zaskakiwac nozownik/partyzant/zawody AJ. Co pozostalo Mysliwemu na wylacznosc? Bo jesli spojrzec to tak naprawde.. troche odmienny cios z ukrycia od partyzanta czy nozownika. A jeden cios zawodu nie czyni. Nozownik ma styl walki, Legionista wycofywanie sie, Gladiator mierzony cios. Mysliwy nie ma juz teraz nic. Tyle.

L.
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Mysliwy

Post autor: Hunrim »

A ja się jednak nie zgodzę - myśliwy jest wciąż najbardziej uniwersalnym zawodem z tych niebojowych, bo i trochę jednak walczyć umie, i ma cios z ukrycia, zioła pozbiera, świetnie się schowa i przemknie, a i ukrytego wroga nie tylko dostrzeże, ale jeszcze jak nikt wytropi. Dodatkowo pływanie i wyczucie kierunku ułatwia eksplorację świata. Skóry to wisienka na torcie.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Mysliwy

Post autor: Terenes »

Po co ten temat? Czy KIEDYKOLWIEK w 15 letniej historii Arkadii zakladanie protestow/apeli itp na forum cokolwiek zmienilo?

Ja oczywiscie zawsze bylem zwolennikiem wspolpracy graczy. Cieszylem sie gdy powstal odkrywca uczacy jezykow, gdy byli kupcy ktorzy handluja i mysliwi ktorzy wycinaja skory. Z bojowych zawodow lubilem te specjalistyczne-suportujace - wksa od wytracania, zbojow od ogluszania czy dawnego palkarza gladow lub najemnikow. Zawsze cieszyla mnie roznorodnosc i to ze gracze z roznymi zawodami sobie wspolpracuja.

I teraz po latach gdy sie przydawalem (to tu to tam) swoim oryginalnym, egzotycznym niebojowym zawodem, wizowie to obcieli. Wyprawa na smoka przestala byc smaczkiem wymagajacym wspolpracy, stala sie wycieciem jednego npca.

JEDNAK nadal uwazam ze zakladanie takiego topicu to nic innego jak zwykly placz. Nonsens, awanturnictwo, wstyd.

Milion pierwsza zmiana zarzadzona przez administracje przejdzie jak zwykle i po miesiacu nikt o niej pamietac nie bedzie. Zbroja ze smoczej skory zostanie obcieta, tak jak wczesniej byly obcinane staty milionow innych itemow. Nihil novi sub sole.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Mysliwy

Post autor: Buluar »

Terenes pisze:Po co ten temat? Czy KIEDYKOLWIEK w 15 letniej historii Arkadii zakladanie protestow/apeli itp na forum cokolwiek zmienilo?
No, np.: reforme zapamietywania imion z czasem rereformowano.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Sara
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2011 01:12

Re: Mysliwy

Post autor: Sara »

Martwi mnie jedynie to, że zawód myśliwego i partyzanta powolutku zaczynają się do siebie upodabniać. I obstawiam, że prędzej czy później zostanie z nich tylko jeden. Ciekawe, który ;)?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mysliwy

Post autor: Rafgart »

Skore smoka mozna wyciac od lowiectwa na doskonale i nic tu sie nie zmienialo.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Mysliwy

Post autor: Ulav »

To dałeś czadu panie Elanerze!
Awatar użytkownika
Elaner
Posty: 39
Rejestracja: 18 lut 2009 10:38

Re: Mysliwy

Post autor: Elaner »

Masz racje Terenesie. Awanturuje sie, a to dlatego, ze jestem rozgoryczony i czuje, ze mam prawo wyrazic swoje zdanie na forum. Rzadko sie udzielam (na trzezwo) a jest to odpowiedni moment by wyrazic swoja dezaprobate. Bylem swiadkiem powstawania zawodu Mysliwego, obietnic zlozonych przez czarodziejow, ze zawod ten stworzony jest do czegos innego niz tylko speca z ukrycia i powielanych umiejetnosci partyzanta. Mialem nadzieje, ze choc pare umiejetnosci bedzie stanowic o elitarnosci zawodu o ktory wszyscy zabiegalismy od lat.

Czy placze? Wrecz przeciwnie. Zmiana ta powinna mnie cieszyc poniewaz mamy rownie wielu partyzantow jak mysliwych. Zbroja ze smoczej skory jest swietna ale sa tez inne, podobne. Irytuje mnie okropnie fakt, ze jesli ktos poprosi, czyt. wypłacze, cos u czarodziejow to podaja mu to na tacy. Nie wierze by zmiany tej dokonano od tak sobie. Smok to nie dzik czy zajac, zeby go oprawic nie uszkadzajac skory potrzeba umiejetnosci. Potrzeba bylo.

El.

@Rafgart Nie wyssalem tego z palca a informacje, ktore dostalem naleza do rzetelnych. Byc moze wkradl sie blad, ktory zostal wykorzystany przez graczy
ODPOWIEDZ