Mysliwy

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ernard
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2009 00:28

Re: Mysliwy

Post autor: Ernard »

Ona tak mistrzowsko trolluje czy poprostu wszędzie musi wepchnąć swoje gówniane nic nie warte i durne komentarze?
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Mysliwy

Post autor: Aphazel »

@Terenes: Specjalnie dla Ciebie jeszcze raz:
Elaner pisze:(...) Bylem swiadkiem powstawania zawodu Mysliwego, obietnic zlozonych przez czarodziejow, ze zawod ten stworzony jest do czegos innego niz tylko speca z ukrycia i powielanych umiejetnosci partyzanta. Mialem nadzieje, ze choc pare umiejetnosci bedzie stanowic o elitarnosci zawodu o ktory wszyscy zabiegalismy od lat. (...)
I cytat z jednym zdaniem wcześniej:
Rafgart pisze:(...) Zakladanie takich tematow, czyli histeria i rozgrywanie konfliktow z muda na forum, jest zenujace. Wszelkie przejawy postaw rozczeniowych i cierpietnictwa zwiazanego z jakas pseudo 'wyjatkowoscia' i 'elitarnoscia' sa najprostsza droga zeby ta 'wyjatkowosc' zostala zlikwidowana. (...)
A teraz:
Terenes pisze:Napisalem "Nie wspominal zaden mysliwy". Elaner nie jest mysliwym. Masz klopoty z czytaniem Aphazel? (...)
Elaner założył temat, pisał o eiltarności zawodu myśliwego, o którą - jak sam zauważa - walczył i on między innymi. Jakie w tym kontekście ma znaczenie, że nie jest myśliwym oraz, że to nie Twoja wypowiedź ani "chyba żadnego myśliwego"?
Larius
Posty: 145
Rejestracja: 09 paź 2011 12:05

Re: Mysliwy

Post autor: Larius »

Rafgart dał wyjaśnienie więc najlepiej zamknąc temat. :)
[19:03] <hard2kill> tak wiec jesli Tharra denerwuje moja sygnaturka
[19:03] <hard2kill> to sie ciesze, ze jest kolejny powod, zeby sie powiesil
[19:03] <hard2kill> z wkur***a
[19:03] <hard2kill> ;d
Awatar użytkownika
Marius
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2009 17:32

Re: Mysliwy

Post autor: Marius »

Witam serdecznie.

Czuje się zobowiązany wyrazić swą opinię, zwłaszcza, że notka została umieszczona trochę za moją zgoda.

Nie rozumiem awantury... Elaner wyraził zaniepokojenie w związku z jak podejrzewał celową zmianą. Forum wydaje się właściwym miejscem.

Odpowiedz Czarodzieja zwyczajowo wyjaśniająca, że to po prostu błąd.

W tym momencie wszyscy mówimy AHA kiwamy głowami i w tym miejscu w zgodzie się żegnamy. Temat znika.

Wydaje mi się jednak bardzo niesłuszne piętnowanie histeria, cierpiętnictwem i epitetami uznanymi za niemile i obraźliwe.

Osobiście jestem myśliwym i o ile taka zmiana (zbyt powszechna umiejętność wycinania skór) mnie by oburzyła, charakteru postaci bym nie zmienił. Wydaje mi się, że forum jest to miejsce na wyrażenie mojego hipotetycznego oburzenia, i nie byłaby to histeria.
– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Mysliwy

Post autor: Zurwen »

Marius pisze:Nie rozumiem awantury... Elaner wyraził zaniepokojenie w związku z jak podejrzewał celową zmianą. Forum wydaje się właściwym miejscem.
Forum NIE JEST na to właściwym miejscem, co już wielokrotnie było wyraźnie zaznaczane. Odpowiednim miejscem jest Arkadia i komenda 'zgłoś błąd/pomysł/pochwałe/mg'.

Niżej:
Wbrew temu co może ci się wydawać, ten post nie był próbą rozpoczęcia czy kontynuowania jakiejkolwiek dyskusji. Co więcej, nie ma w nim miejsca na dyskusje, gdyż jest typowo informacyjny. To jakbyś chciał podyskutować ze zdaniem 'Dzisiaj jest 5 stopni celcjusza.' - nie ma to najmniejszego sensu.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2011 21:39 przez Zurwen, łącznie zmieniany 1 raz.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Mysliwy

Post autor: Homerofe »

Bo każdy gracz uwielbia rozmowy ze ścianą. Zgłoszenia, uwagi i propozycje, które trafiają w próżnię, bez żadnej wiadomości czy kulturalnego "wal się na ryj".

Balans expa, wałki, przekręty, zmęczenie, zapamiętywanie, AJoty, otwieranie bram, ujednolicenie tabliczek, balans ras i halflingów, kwestie magików itd.

Przecież to wszystko zaczęło się od forum, a nie zabawy w "zgłoś" z wizami.

Skoro się odezwałeś Zurwen, to pytania będą skierowane bezpośrednio do Ciebie, ale oczywiście jak zawsze liczę na rafgarta! :mrgreen: albo bana...

Czy ta gra ma się aż tak źle, że niemile widziane są dyskusje między graczami?

Dlaczego wszelkie formy ulepszenia rozgrywki są traktowane jak donosicielstwo, płacze i własna prywata lub kolejna próba uwalenia kogoś innego?

Lepiej jest się nawzajem zwalczać (gracze/wizowie), czy współpracować?

Po cholerę mnożycie tajemnicze tajemnice i sekretne sekrety? Przecież łatwiej zagrać w otwarte karty, a życie dla obu stron będzie sporo przyjemniejsze.

Czy wizowie robią grę dla siebie, czy dla graczy?

Do czego tak właściwie ma służyć to forum?

EDIT:

Zurwen: Wiem, że nie ma sensu, ale ciągle próbuję. Gdyby odwieczny stosunek wizów do graczy nie był taki przykry, to nawet by było zabawne. Mnie jakoś dawno przestało to śmieszyć. Prowokuję dyskusję, bo takie "stwierdzenia" odrzucają graczy i niestety zabijają MUDa, a minimalnym nakładem sił i dobrej woli można by jeszcze coś z tego zrobić. Widać lepiej trzymać się boskich standardów i reanimować trupa.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Mysliwy

Post autor: Rafgart »

Na bana liczyc mozna zawsze.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Mysliwy

Post autor: Davith »

Ernard pisze:Ona tak mistrzowsko trolluje czy poprostu wszędzie musi wepchnąć swoje gówniane nic nie warte i durne komentarze?
Za to Twoj post wniosl tyle do tematu ze az go wyczerpal.
Stjorl
Posty: 20
Rejestracja: 19 cze 2011 16:22
Lokalizacja: Brno

Re: Mysliwy

Post autor: Stjorl »

Zurwen pisze:
Marius pisze:Nie rozumiem awantury... Elaner wyraził zaniepokojenie w związku z jak podejrzewał celową zmianą. Forum wydaje się właściwym miejscem.
Forum NIE JEST na to właściwym miejscem, co już wielokrotnie było wyraźnie zaznaczane. Odpowiednim miejscem jest Arkadia i komenda 'zgłoś błąd/pomysł/pochwałe/mg'.
Mówiąc o takich rzeczach, jest możliwość wprowadzenia czysto informacyjnego komunikatu co się dzieje z naszym zgłoszeniem? Czy ktoś je przeczytał, dlaczego jest dobre, dlaczego jest złe, czy coś będzie w danej sprawie zrobione? Coś w rodzaju bugtracka.

Bo w tym momencie naprawdę nie wiadomo czy na przykład zgłoszony pomysł jest dobry, ale nie ma na to czasu ani też sił przerobowych administracji czy też kompletnie do bani.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Mysliwy

Post autor: Herenvarno »

Do przedmowcy (cierpki zart) Zglos pomysl.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ