Mysliwy

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mysliwy

Post autor: Rennz »

Ech i w tym temacie musiało zawiać elitarnością |-:
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Mysliwy

Post autor: Homerofe »

Rafgart pisze: My mamy logi praktycznie wszystkiego
Czy planujecie wydanie? To się może nieźle sprzedać! :mrgreen:
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mysliwy

Post autor: Rennz »

To w sumie brzmi prawie jak IPN! Na każdego coś się znajdzie!
Loni

Re: Mysliwy

Post autor: Loni »

Dla mnie kurestwo i szujostwo po calosci

I tyle.

I kazdy kto gra w arke troche to wie. I dobrze, ze Elaner to poruszyl. bo nei chodzi nawet o jakies skory smoka i wycinanie.

Nie rozumiem po uj jakies zmiany w tym w tamtym jak najwazniejszej rzeczy nie mozna od lat zmienic. Szujostwa i kurestwa wlasnie.

Pozdrawiam

Loni

:)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Mysliwy

Post autor: Haern »

Przeczytaj odpowiedź Rafgarta i skasuj notkę.
Loni

Re: Mysliwy

Post autor: Loni »

A niby czemu mam skasowac?
Tak mysle i tyle.

Wisi mi kto w czym biega i kto co wycina. Nigdy w zyciu nie osmielilam sie podwazyc zadnej decyzji czy zmian jakichkolwiek i zlego slowa o wizach przez lata nie napisalam. Jestem wychowana na "nie podoba sie to nie graj". I tego sie trzymam. Ale swoje wiem i juz.

I tak samo jest teraz. Gram bo lubie, wizow szanuje. Ale to nie znaczy, ze nie bede pisac co mysle. Tlumaczenie zrozumialam. Niemniej jednak uwazam, ze mam prawo do swojego zdania.
Nie znam sie na mykach, skryptach, kodowaniach i tym wszystkim i juz tak zostanie. Ale milczec jak cos mi sie nie podoba nie bede i juz. Bo chodzi o cos wiecej.

Pozdrawiam

Loni
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Mysliwy

Post autor: Terenes »

Rafgart pisze: I jeszcze ogolniej w temacie:
Miejscem do zglaszania bledow jest Arkadia. My mamy logi praktycznie wszystkiego, rowniez tego co, gdzie i z jakim poziomiem umiejetnosci ktos wycial z ciala. Jesli wiec ktos tutaj swiadomie oszukuje, to zostanie ukarany.
Zakladanie takich tematow, czyli histeria i rozgrywanie konfliktow z muda na forum, jest zenujace. Wszelkie przejawy postaw rozczeniowych i cierpietnictwa zwiazanego z jakas pseudo 'wyjatkowoscia' i 'elitarnoscia' sa najprostsza droga zeby ta 'wyjatkowosc' zostala zlikwidowana.
Jak ktos wzial zawod mysliwego, zeby cierpiec w imie niebojowosci, to jego sprawa i niech sobie cierpi po cichu. To nie jest zaden powod do chwaly.
Chcialbym przeprosic za kolegow i kolezanki z gildii (majece postacie z zawodem odpowiednio gladiatora, legioniste i fanatyka) ktorzy pod wplywem nerwow, majac jednak jaknajlepsze checi i intencje, postanowili wziac sprawy we wlasne rece i "obronic" nas, biednych pokrzywdzonych (w ich mniemaniu) mysliwych.
Ja, i pare innych osob z ktorymi o tym rozmawialem preferowalismy zupelnie inne rozwiazanie. Jako ze go nie bylo widac, moglo zostac wziete za bezradnosc, a nikt nie lubi patrzec jak bezradny kolega 'cierpi'

Chcialbym tez zapewnic ze zarowno ja, jak i tych kilku znajomych mysliwych z ktorymi dzielilem sie uwagami na temat +/- zawodu nigdy nie uwazalismy sie za szczegolnie pokrzywdzonych ze wzgledu na nasze mozliwosci - inaczej zmienilibysmy ten zawod juz dawno. Nie czujemy sie meczennikami cierpiacymi dla lepszego jutra Arkadii. Zwracam rowniez uwage ze nigdy nie wspominalem (i chyba zaden mysliwy) o 'elitarnosci' tylko co najwyzej 'egzotycznosci' wyboru - co jest swego rodzaju zaleta, ktos rzadki jest poszukiwany. Malo jest jednak osob ktorym pewien typ gry odpowiada.
Loni

Re: Mysliwy

Post autor: Loni »

No wlasnie....bo to nie o to tu chodzi.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Mysliwy

Post autor: Aphazel »

Terenes pisze:
Rafgart pisze:(...) Wszelkie przejawy postaw rozczeniowych i cierpietnictwa zwiazanego z jakas pseudo 'wyjatkowoscia' i 'elitarnoscia' sa najprostsza droga zeby ta 'wyjatkowosc' zostala zlikwidowana. (...)
(...) Zwracam rowniez uwage ze nigdy nie wspominalem (i chyba zaden mysliwy) o 'elitarnosci' tylko co najwyzej 'egzotycznosci' wyboru - co jest swego rodzaju zaleta, ktos rzadki jest poszukiwany. (...)
E... no i co, że nie wspominałeś? Masz jakąś wyłączność?
Elaner pisze:(...) Bylem swiadkiem powstawania zawodu Mysliwego, obietnic zlozonych przez czarodziejow, ze zawod ten stworzony jest do czegos innego niz tylko speca z ukrycia i powielanych umiejetnosci partyzanta. Mialem nadzieje, ze choc pare umiejetnosci bedzie stanowic o elitarnosci zawodu o ktory wszyscy zabiegalismy od lat. (...)
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Mysliwy

Post autor: Terenes »

Napisalem "Nie wspominal zaden mysliwy". Elaner nie jest mysliwym. Masz klopoty z czytaniem Aphazel? Cytujesz a nawet nie czytasz co zacytowales? A moze poprostu dowalasz notke zeby komus dowalic? Opowiedz nam wszystkim o tym.
ODPOWIEDZ