JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Miuosh »

Trantir pisze:gram elfem
Fatalny błąd... :?
Jak masz jak masz jakieś pytania, to wal tu: http://www.arkadia.rpg.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=18 albo PM
Ogre!
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Paulie »

@Trantir: Jest jeszcze dla Ciebie ratunek, mozesz sie spolelfic. ;-)
Na poczatku najlepiej pokrecic sie po wiekszych miastach typu Nuln czy Novigrad, spotkac jakis graczy. A potem juz latwo wkrecic sie na dlugie godziny. ;-)

Mechanicznie na poczatku na pewno warto zarobic jakies pieniadze, by nauczyc sie podstawowych umiejetnosci; mozesz tez sprobowac zrobic pare prostszych zadan. W dalszej perspektywnie mozesz sobie przegladnac kluby i pochodzenia, ktore sa praktycznie pierwsza forma kreslenia historii, charakteru i koncepcji swojej postaci. Finalnie warto dostac sie do jednej z gildii, gdzie w zasadzie rozpoczyna sie najwieksza frajda z gry (wraz z okresem staran). Pamietaj, ze Arkadia to po prostu narzedzie do przeniesienia sie w swiat Fantasy, wiec po prostu odgrywaj postac i daj sie poniesc fantazji. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Falkir »

Witajcie,
zaczynam podroz elfem, trzymajcie kciuki :)
Ab ovo
Achim
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2013 20:07

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Achim »

Witam wszystkich. :)
Shador
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013 15:21

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Shador »

To się przywitam w takim razie, kolejny raz chyba z resztą.

O Arkadii słyszałem jeszcze grając w Cygnus Division czy Studnię/Kuźnię Dusz. Potem na mojej drodzy stanął Killer MUD, który dosyć mocno rozwijałem (pod względem tworzenia krainek)... ciągle w tle gdzieś ta Arka mi chodziła koło głowy. W pewnym momencie stworzono Barsawię, która wciągnęła mnie na dłużej), chyba pierwszy LP mud w którym spędziłem trochę czasu.

Czas mijał, MUDy odeszły w zapomnienie, na drodze stanęły MMORPG... i tak po dziś dzień.

Teraz mam urlop, pojechałem do rodzinnego domu gdzie właśnie spędziłem masę nocek na MUDowaniu... i coś mnie tak naszło. Wstukałem arkadia mud, wszedłem na stronę, poczytałem newsy (wielkie ukłony za początkującą wioskę). Stwierdziłem, czemu nie, zassałem darmową ver. zMUDa, zalogowałem się i pograłem z godzinkę. W sumie spodobało mi się i zahaczę się na dłużej.

Mam 27 lat, mieszkam i pracuję w Warszawie. Moje zainteresowania to fantastyka, s/f, psychologia (ze względu na pracę), piwo (jeśli były by jakieś spotkania piwne arkowiczów w Stolicy to z chęcią bym chlapnął w zacnym gronie.). Ze względu na przeprowadzkę, nie ma miejsca (albo znajomości) dla fabularnych RPG w które kiedyś nagminnie nakurzałem - mistrzowałem w sumie trzy systemy.

O, to by było w sumie na tyle.

Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąć na dłużej. Trzymam sam za siebie kciuki.
Grothan
Posty: 101
Rejestracja: 06 sty 2010 10:17

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Grothan »

Shador pisze:... Potem na mojej drodzy stanął Killer MUD, który dosyć mocno rozwijałem (pod względem tworzenia krainek)...
Zwizuj sie :mrgreen: i witaj na mudzie.

re dol: Mialem na mysli oczywiscie wspoltworzenie naszego muda, skoro masz w tym doswiadczenie, jesli dobrze odczytalem. U nas koderow/czarodziejow nazywamy Wizami.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2013 16:26 przez Grothan, łącznie zmieniany 1 raz.
Shador
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013 15:21

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Shador »

Co by to nie znaczyło ;)

Dzięki.
Aldebrand
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2013 10:32

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Aldebrand »

Powitać
Tydzień temu zacząłem grać halflingiem
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Gurren »

Witaj, może ta strona pomoże Ci poznać lepiej poznać psychologię rasy i ułatwi grę halflingiem - http://smajal.pl/ Miłej zabawy na arkadii i nie bój się pytać o pomoc, czy to tu (mechanika gry), czy na arkadii(zawartość gry).
Awatar użytkownika
Anya
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2013 00:31

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Anya »

Młody włóczykij rozgląda się niepewnie, po czym z szerokim uśmiechem wita wszystkich głośnym "Dzień dobry!" kłaniając się zamaszyście.

Witajcie, zaczynam zabawę półelfką, może nie jest to aż tak tragiczny błąd jak granie elfem ? ;)
"On był matematykiem, ale ona była nieobliczalna"
Zablokowany