JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Forum wieści z Arkadii.
Morgula
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2015 00:56

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Morgula »

Witam wszystkich!
podpisano
Kompletna świeżynka ;)
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Alicia »

Nie martw się Morgula!
Gdy tylko z Tobą skończymy będziesz mieć stalowe nerwy, krew zimną jak lód i żelazne jaja!
Tej wielkości!
Załączniki
źródło Akademia Policyjna 3.png
źródło Akademia Policyjna 3.png (236.33 KiB) Przejrzano 4214 razy
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Herenvarno »

Zimna krew maja tylko istoty zmiennocieplne, oraz trupy. Arkadia nie oferuje rozgrywki powyzszymi przedstawicielami :P
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Herenvarno »

Plone Wer. :D
Przecinek byl niezamierzony, wklepany wraz ze spacja. Dodatkowo zle poturlaly sie kosci przy rzucie na spostrzegawczosc.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Stisla
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2015 21:11

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Stisla »

Witam,
To moje pierwsze kroki stawiane w tym "zawadiackim światku", ale liczę na to, że zatrzymam się w nim na dłużej. Oby mi nikt karku nie skręcił w pierwszym tygodniu to będzie się działo. ;)
A tak już bardziej poważnie, to chciałbym serdecznie wszystkich powitać. Takowe rpg jest dla mnie nowością, ale spokojna głowa nie będę wypytywał jak mam "pakować" swoją postać by być najsilniejszym i wzbudzającym największy strach opryszkiem. ;)
Do zobaczenia w świecie Arkadii!
Samuel
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2014 16:21

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Samuel »

Witam wszystkich.
Niby nie jestem tak do końca świeży, grałem w Arkadie 11 lat temu, ale teraz gdy znowu wszedłem do tego magicznego świata, mogę napisać jedynie, że znowu jestem kompletnym żółtodziobem, bo zmieniło się chyba wszystko.
Pozdrawiam. :geek:
Edit: Chociaż z tego co widzę po nickach to kilka osób zostało z tamtych czasów :)
Hunvert
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2012 07:51

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Hunvert »

Witamy.
Nu co nieco się pozmieniało.
Na przykład Elander nie jest już sierżantem :) .
.. wystarczą spuszczone spodnie i chwila nieuwagi, by ktoś nieżyczliwy dobrał ci się do dupy.
Myrdred

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Myrdred »

Nie jesteś jedyny. Ja też wróciłem po przerwie i staram się ogarnąć co i jak : )

Powodzenia!
Samuel pisze:Witam wszystkich.
Niby nie jestem tak do końca świeży, grałem w Arkadie 11 lat temu, ale teraz gdy znowu wszedłem do tego magicznego świata, mogę napisać jedynie, że znowu jestem kompletnym żółtodziobem, bo zmieniło się chyba wszystko.
Pozdrawiam. :geek:
Edit: Chociaż z tego co widzę po nickach to kilka osób zostało z tamtych czasów :)
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Taloris »

Cześć wszystkim, wracam po siedmiu latach. Po MC i OK przyszedł wreszcie czas na żałosnego elfa :mrgreen:

100 osób w kto trochę napawa moje serce smutkiem, ale i tak jest naprawdę nieźle. Jestem pewien, że jak wreszcie kara za zgon zmniejszy się do 15-20% i ewentualnych minusów do umiejętności bojowych wróci mnóstwo, mnóstwo graczy (tak, wiem, że to co mówię jest wyjątkowo naiwne, ale czasem chce się zachowywać naiwną wiarę w coś)

Having said that: parszywi Dh'oine strzeżcie się! (chyba mały spoiler co do światopoglądowych inklinacji tej postaci ;) )
Galhard
Posty: 11
Rejestracja: 04 lis 2014 13:50

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Galhard »

Taloris pisze:Cześć wszystkim, wracam po siedmiu latach. Po MC i OK przyszedł wreszcie czas na żałosnego elfa :mrgreen:

100 osób w kto trochę napawa moje serce smutkiem, ale i tak jest naprawdę nieźle. Jestem pewien, że jak wreszcie kara za zgon zmniejszy się do 15-20% i ewentualnych minusów do umiejętności bojowych wróci mnóstwo, mnóstwo graczy (tak, wiem, że to co mówię jest wyjątkowo naiwne, ale czasem chce się zachowywać naiwną wiarę w coś)

Having said that: parszywi Dh'oine strzeżcie się! (chyba mały spoiler co do światopoglądowych inklinacji tej postaci ;) )

Przecież kiedyś był limit na graczy i też grało maksymalnie 100 osób.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń do ilości graczy, zwłaszcza wieczorami :-)
Zablokowany