JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Loptak »

Ulav pisze:Lubomir to bardzo dobre imie. No juz niebo lepsze niz magda.
Magda to jak najbardziej klimatyczne imię zarówno w świecie Młotka jak i Wiedźmaka. Zresztą tak samo jak Lubomira.

Nie wiem czym kierują się wizowie. Kiedyś próbowałem stworzyć kislevitę i wszystkie imiona (od Iwanów po Sasze) zostały pokasowane.

Wydaje mi się że Ci którzy decydują o "klimacie imienia", nie za bardzo znają realia światów którym administrują.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Rafgart »

Istnieje postac (gracz) o imieniu Iwan. Sam stworzyles postac Ivan, ktorej nikt nie usunal.
A jedyne postaci, ktore skasowano ci za imie, nazywaly sie 'sashenka' i 'szaszenka'. No, przynajmniej na tym koncie :roll:
Nie rozumiem jaki jest sens pisac nieprawde, szczegolnie gdy sie komus cos zarzuca.

Poza tym to nie jest temat o imionach, jesli ktos chce sobie na to poplakac, to niech zalozy nowy.
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Loptak »

A to przepraszam;) A na privie bym prosił o napisanie co się stało z postacią Ivan, jeśli jej nie skasowano.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Baio
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2012 15:02

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Baio »

Piwnooki energiczny gnom z ciekawą tajemnica przedstawia się jako: Baio, gnom.

Witajcie.
Awatar użytkownika
Opeteh
Posty: 29
Rejestracja: 29 gru 2009 14:21

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Opeteh »

Baio pisze:Piwnooki energiczny gnom z ciekawą tajemnica przedstawia się jako: Baio, gnom.

Witajcie.
podbindowane
:D
Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Momo »

Bym poszedl sie przywitac, ale boje sie wychodzic z zamku :(
Owen

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Owen »

Czołem wszystkim,
kiedyś założyłem i grałem postacią o tym samym imieniu, kiedy kończyłem z arką jakoś w 2002 - 2003 roku przekazałem postać dalej i jak do mnie wieści dotarły niekoniecznie w najlepsze ręce. Niemniej przypominam się wszystkim, może gra ktoś jeszcze z czasów OK kiedy komenderował Koris :-).
Pozdrawiam
Maiven
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012 12:50

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Maiven »

Witam wszystkich,
Moje zapotrzebowanie na gry typu RPG nigdy chyba nie wygaśnie, więc postanowiłem założyć sobie postać na Arkadii. Moja przygoda w świecie online z erpegami właśnie od muda się zaczęła.... chociaż była to Barsawia. I to z głównym naciskiem na Śródziemie (świat Tolkiena nadal pozostaje moim ulubionym uniwersum). Długie lata i długie godziny spędzone przy jednej i jedynej postaci, która może i nie była dopracowana klimatycznie, ale byłem z niej dumny. Muszę przyznać, że miałem kilka małych sukcesów oraz przyczyniłem się w dość sporej mierze jak na pojedynczego gracza do rozwoju tamtego muda... głównie wspomagając go opisami.
Potem próbowałem sił w Nightalu, ale to był bardzo krótki epizod.
Wreszcie trafiłem na zupełnie coś innego - World of Warcraft i serwer Redemptor Hominis. Tam siedziałem przez możliwe, że i 6 lat.Klimatyczny serwer, niewielki, bo ostatnimi czasy online siedzi mniej niż tu, na Arkadii, ale w czasach świetności gra była ciekawa. No i klimat na naprawdę wysokim poziomie.
Ale jak to bywa - coraz mniej czasu powodowało, że nie mogłem poświęcić się zbytnio rozwojowi swojej postaci i omijały mnie coraz to nowe eventy, aż okazało się, że mój komputer jest za stary i nie pociągnie takiej masy jaką jest WoW z dodatkami;).
W końcu trafiam tutaj, do Was. Arkadia jest mi bardziej znana od strony Isthar niż Imperium... Sapka czytałem, stąd jest mi bliższy świat wiedźmina i w nim mam zamiar przebywać dłuższy czas. Może zostanę na dłużej, może tylko pozwiedzam miejsca, które zwiedzałem czytając książki.
Zatem witam wszystkich, kłaniając się nisko.
Niech moja postać będzie dodatkiem do przyjemnej rozrywki dla wszystkich:)
Thanduril

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Thanduril »

Witam,

Powrot po kilku latach przerwy zeby zobaczyc co na Areczce piszczy :) Pozdrawiam wszystkich starych znajomych (jesli jeszcze tu zaglądaja) szczegolnie z Klanu Zhornfinth i Stowarzyszenia Truwerow.

Thanduril
dawniej z Klanu Zhornfinth
Bard Klanowy
Ploszacy swym spiewem gobliny :)
Noorf
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2009 21:57

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Noorf »

Cze kolegi
Zablokowany