JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Forum wieści z Arkadii.
Cortez
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2012 11:18

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Cortez »

Jako że jestem nowy to uderzam do odpowiedniego tematu :)
Witam wszystkich, trafiłem tutaj po xx latach papierowego rpga. Z braku możliwości zgrania się z moimi ludźmi na sesje rpg przetrząsnąłem internet i trafiłem do was :) Jak narazie jest całkiem przyjemnie.

Pozdrawiam.
Gruram
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2012 13:00

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Gruram »

Profesjonalny archeolog odnalazł temat sprzed miesiąca. Uff... cóż za trudna robota. No nic, zanim mnie zlinczują to się przedstawię... albo i nie. Powróciłem do Arkadii, po tych kilku, latach, bądź roku... w sumie nie pamiętam. Kto by na to zważał, hę? Nu, nieważne. W każdym razie kiedyś grałem na postaci iście Garn'owej. Nie sądzę żeby ktokolwiek mnie pamiętał. W każdym razie pozdrawiam, witam... no i takie tam. Wasze zdrowie!
Akromos
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2012 13:08

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Akromos »

Dzień dobry,
w zasadzie jestem nowy, bo grałem w Arkadie jakieś 8 lat temu ,zamiast pisać pracę. Może to coś znaczy ale kończę drugi kierunek i znowu muszę zabrać się za pisanie pracy... 8 lat temu pracę napisałem i obroniłem się, więc można mówić tylko o pozytywnym wpływem...
Aeer
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2012 00:42

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Aeer »

Witam Was.
Grałem w Arkę jakieś 10 lat temu i dalej stwierdzam, że jest pełna "hejterów", bo uruchamiają skrypty jak tylko widzą mój opis, żal lamery!
Nie dość, że zawodówka (o ile to słowo w ogóle zobowiązuje, bo w wykazie nie ma w ogóle mowy o "gildiach") to jeszcze na skryptach...

Ale ogólnie chciałem się przywitać.

Aeer

(i tak nikt nie wie, ale jednak macie w bazach danych opis, róbcie update czasem hitlerowcy).

Jestem NOWY.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Deli »

Aeer = Veer onegdaj?
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Hunrim »

Aeer pisze:Witam Was.
Grałem w Arkę jakieś 10 lat temu i dalej stwierdzam, że jest pełna "hejterów", bo uruchamiają skrypty jak tylko widzą mój opis, żal lamery!
Nie dość, że zawodówka (o ile to słowo w ogóle zobowiązuje, bo w wykazie nie ma w ogóle mowy o "gildiach") to jeszcze na skryptach...

Ale ogólnie chciałem się przywitać.

Aeer

(i tak nikt nie wie, ale jednak macie w bazach danych opis, róbcie update czasem hitlerowcy).

Jestem NOWY.
Ale zawaliłeś, dałbyś się parę razy zabić, i tak żadna strata na początku, zgłosiłbyś i miałbyś prześladowców z głowy raz na zawsze, a teraz będą uważać :D
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Cochis »

Cortez pisze:Jako że jestem nowy to uderzam do odpowiedniego tematu :)
Witam wszystkich, trafiłem tutaj po xx latach papierowego rpga. Z braku możliwości zgrania się z moimi ludźmi na sesje rpg przetrząsnąłem internet i trafiłem do was :) Jak narazie jest całkiem przyjemnie.

Pozdrawiam.
Zupelnie jakbym ja to napisal ... w 2000 czy 1999 sam juz nie wiem.
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Nysza
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2012 22:38

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Nysza »

Czesc, tez wlasnie zaczelam gre mala brodata krasnoludka :) Mam nadzieje ze sie jakos zaaklimatyzuje
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Ilane »

Mrrr, mała brodata, Kaedwen stoi otworem :}
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Opeteh
Posty: 29
Rejestracja: 29 gru 2009 14:21

Re: JESTEŚ NOWY? PRZYWITAJ SIE! :)

Post autor: Opeteh »

Witam ponownie po długiej przerwie.
Zablokowany