Promocja Arki w gazetach itp!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Werbat »

Heeru pisze:Tak Werbat masz racje to nie to samo jednak kazdy wie o co chodzi kiedy mowi sie Fantastyka...
Ja wiem, że "każdy wie", ale byłem, jestem i będę Mr. Proper i błędy merytoryczne mnie bolą prawie tak mocno, jak czytanie Mokloka ;-)
Heeru pisze: Nie myslalem o reklamie. Myslalem bardziej o napisaniu tutaj sensownej notki o arkadii, opisu skad sciagnac jakis prosciutki program i jak zrobic postac i umieszczeniu tego na forum fantastyki ewentualnie innych forach.
Wiesz, na forum Nightala na TN gdzies powinny być posty mniej-więcej takie same, jak te aktualne Wasze. Że na forach, że tu, że tam. Z tego, co mi wiadomo, jacyś gracze nawet to robili (coś w stylu informacji w sygnaturce albo nawet całych wątków 'chodźcie do nas'). Z tego, co widzę jako gracz, gówno z tego wyszło ;-)
Wraz z uprzejmym pytaniem czy skoro gra jest darmowa i dobra to moze by zagrali (lazac z dobrymi graczami) a potem napsiali przyjazny artykulik. I tak nie maja czasem jak zamknac numeru wiec co im szkodzi
Myślę, że bez tzw. "kolesiostwa" to raczej nici. Poza tym popatrz na artykuły, oni się skupiają raczej niekoniecznie na grach, tylko na literaturze, filmach i tego typu aspektach "fantastyki". Ich target to raczej nie nasz target (mimo, że wielu z nas czyta NF).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Marcinson
Posty: 47
Rejestracja: 13 lut 2009 03:02
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Marcinson »

Co nie zmienia faktu, że jeżeli ktoś czuje się na siłach, żeby napisać coś konkretnego, co można pchnąć dalej to niezależnie od efektów jest to ważna inicjatywa. Ja jestem ZA. Jeżeli komuś potrzeba pomocy edytorskiej na koniec, to proszę o PM. Chętnie pomogę 'wygładzić' teksty, jeżeli ktoś uzna, że takiej ingerencji wymagają.

Pomysłów na promocję Arkadii w Gazetach jest tyle ile tytułów. Nie musi to być promocja bezpośrednia - swego czasu bodajże Greensun wydał jakiś artykuł w linux+ na temat tf'a z ciekawą wstawką reklamującą arkadię [o ile mnie pamięć nie myli co do autora, a jak myli, to proszę o prostowanie].
Możliwości jest wiele - ograniczenie jedno - trzeba to zrobić. Dobry artykuł dopasowany do profilu gazety znajdzie prędzej czy później wydawcę, a i autorowi zawsze może parę groszy za wierszówkę wpaść.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Yergo »

Jak ktos zaprojektuje ulotke formatu A6, moge zajac sie dostarczeniem ich na pare uczelni, nie mowie tutaj tylko o 3miescie. PM - slowo klucz.

edit: lub mniejszy :p
Gość

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Gość »

A próbowaliście coś działać na portalach internetowych typu gildia.pl etc?
Ural
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2009 18:58

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Ural »

Komuś się udało zareklamować na Onecie... Tylko brakło informacji, że nadal działa i adresu :)
http://gry.onet.pl/28061,1558396,7,artykul.html
Kharl
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2009 21:07

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Kharl »

Moze to i lepiej ze nie dali linka do Arkadi i nawet nie wspomnieli ze wciaz zyje...
Naprawde nie chcial bym miec do czynienia z onetowcami na forum, a nie daj boze w grze :P
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Eve »

Pozostały domeną miłośników informatyki oraz komputerowych freaków.

Najważniejsze tytuły: "Monster", "Dragon Realms" "Arkadia", "Studnia dusz".

Przyczyny zgonu: pojawienie się graficznych mudów, które szybko zamieniły się w gry MMO.

Obecny status: Niektóre tytuły wciąż mają fanów, jednak współcześni gracze wolą tytuły pokroju "World of Warcraft" czy chociażby "Tibii". Śladów mudów można się doszukiwać w grach przeglądarkowych.
:D podoba mi się "freaków".. jednak napisali prawdę.
Istarid
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2009 23:39

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Istarid »

Ural pisze:Komuś się udało zareklamować na Onecie... Tylko brakło informacji, że nadal działa i adresu :)
http://gry.onet.pl/28061,1558396,7,artykul.html
Ja trafiłem dzięki temu, ale początki są tu ciężkie i kompletnie nieprzyjazne dla kogoś kto nie miał do czynienia z mudami :P
Gość

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Gość »

bo to takie przesianie feaków od plewów :twisted:
Istarid
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2009 23:39

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Istarid »

Taka iluzja elitarności? :P To po co promocja? Lepiej zamknac rejestracje bedzie bardziej elitarnie i freakowo :)
ODPOWIEDZ