Promocja Arki w gazetach itp!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Hub
Posty: 15
Rejestracja: 15 lut 2011 21:23

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Hub »

Shulz pisze:No mi tez sie wydaje ze koncepcja zrobienia filmiku moglaby sie udac, podobnie jak niektore inne propozycje poniewaz Arkadia jest istotnym zjawiskiem w sferze RPG oraz reprezentuje wysoki poziom jezykowy naprzyklad. A to rowniez dzieki takim ludziom jak niejaki Werbat : ] ktorzy o takich rzeczach mysla. Takze reklamujmy to co dobre!


Pozdrawiam

S.
Ten filmik raczej nie przysporzy nowych postaci, ale prezentuje ciekawe przybliżenie do tematu.

Przypomniała mi się stara akcja promocyjna, kiedy szukaliśmy funduszy na serwer Arkadii. Wtedy YaaL (Nuala) zrobiła stronkę z możliwością zakupu loga na kubkach, koszulkach etc. Nie wiem na ile to teraz jest aktualne ani czy to w ogóle ma sens od strony finansowej (wg mnie zamówienie koszulek z nadrukiem B/W jest teraz dużo tańsze).
http://94760.spreadshirt.pl/
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Jaques »

Z tego co pamietam to administracja odciela sie od tej akcji z kubkami... Ale moze cos myle. Niestety takie akcje sa wykluczone, no chyba zeby rozdawac te fanty za darmo... Na Arkadii nie wolno zarabiac w zaden sposob. No chyba ze odpali sie procent wlascicielom WFRP...
Awatar użytkownika
Hub
Posty: 15
Rejestracja: 15 lut 2011 21:23

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Hub »

Jaques pisze:Z tego co pamietam to administracja odciela sie od tej akcji z kubkami... Ale moze cos myle. Niestety takie akcje sa wykluczone, no chyba zeby rozdawac te fanty za darmo... Na Arkadii nie wolno zarabiac w zaden sposob. No chyba ze odpali sie procent wlascicielom WFRP...
... i 23 % dla ASa ;)
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Jaques »

Sapkowski to dosc pozytywna postac, jak sie mu wytlumaczy to nie bedzie sie czepial... A jesli jeszcze pije jak kiedys to wystarczy podczas tlumaczenia podlac go sensownie a rozkwitnie niczym kwiat paproci i spelni wszystkie zyczenia... ;) Natomiast GW i ferajna potrafi sie przyczepic do wszystkiego i zatrudnia cala armie prawnikow, moze byc slabo.

Hub, miesza mi sie czy Rangar pisal na twoj.necie wtedy ze te kubki to skandal i ogolnie nic z Arkadia wspolnego nie maja? Czy moze odcinal sie jedna reka a druga podstepnie czerpal zyski? ;)
Dogid
Posty: 136
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Dogid »

Wiecie co.....
To by się przydał plugin do facebooka i tym podobnych portali jako podpiecie arki pod portal.
Ale wtedy to pewnie nastapil by wysyp 'dzieci neostrady' i zero klimatu.
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Noah »

Dogid pisze:Wiecie co.....
To by się przydał plugin do facebooka i tym podobnych portali jako podpiecie arki pod portal.
Ale wtedy to pewnie nastapil by wysyp 'dzieci neostrady' i zero klimatu.
Z tego co wiem to Arkadia jest już obecna na Facebooku.
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Hub
Posty: 15
Rejestracja: 15 lut 2011 21:23

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Hub »

Jaques pisze:Sapkowski to dosc pozytywna postac, jak sie mu wytlumaczy to nie bedzie sie czepial... A jesli jeszcze pije jak kiedys to wystarczy podczas tlumaczenia podlac go sensownie a rozkwitnie niczym kwiat paproci i spelni wszystkie zyczenia... ;) Natomiast GW i ferajna potrafi sie przyczepic do wszystkiego i zatrudnia cala armie prawnikow, moze byc slabo.

Hub, miesza mi sie czy Rangar pisal na twoj.necie wtedy ze te kubki to skandal i ogolnie nic z Arkadia wspolnego nie maja? Czy moze odcinal sie jedna reka a druga podstepnie czerpal zyski? ;)
Co do ASa nie mam nic do zarzucenia. Natomiast amerykańskie prawo autorskie jest bardzo paranoiczne.

A co do kubków - Rangar dobrze gada. O ile pamiętam zbiórka funduszy na serwer nie miała nic wspólnego z kubkami.
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Noah »

Zawsze koszulkami może zająć się osoba nie mająca nic wspólnego z administracją muda. Jako że mówimy o promocji to cena za koszulke (kubka czy co tam kto wymyśli) równałaby się kosztom 'produkcji' + kosztowi wysyłki. ;)
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Ulik »

A tam koszulki i kubki:
Obrazek
:twisted:

Całusy dla półelfów zza ściany :D
Gość

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Gość »

Pjenkna aboslutnie.


IMHO najwiecej efektow przynosi wskazanie adresu internetowego arkadii z podpisem (rpg, mud) na roznych portalach witrynach, forach etc.




Moze wartoby zorganizowac jakis konwent dla milosnikow fantastyki i rpg ktory reklamowalby Arkadie. Takie rzeczy warto robic nie zalezne od tego czy chce sie zareklamowac cos czy nie (no tylko potrzeba determinacji i rak do pracy)


Pozdrawiam

S.
ODPOWIEDZ