Promocja Arki w gazetach itp!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Miuosh »

Enefghar pisze:Ano... Norma musi byc, wiec Werbata trzyma sie na liscie ignorowanych. Jego posty i tak nic nie wnosza do dyskusji (dokładnie tak jak ten), wiec tak wlasciwie to moze ich nie byc.

E. :ugeek:
Otóż to.
A pomysł Herenvarno uważam za bardzo dobry.
Ogre!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Coronius »

A mi przypomina obietnicę przedwyborczą. Niby ma być ładnie i pięknie, a wychodzi jak zwykle gó..o.
Awatar użytkownika
Sjorving
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2009 14:21

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Sjorving »

Z powodu coraz bardziej bezsensownego "flame wara":

1.
17:54:34 [Wizline] @ Rafgart: no w koncu
17:54:38 [Wizline] @ Rafgart: wylaczylem expa
17:54:42 [Wizline] @ Rafgart: a nadal graja :)
17:54:48 [Wizline] @ Rafgart: balans idealny
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Jaques »

Barany... :D

A wracajac do tematu... Czesc spraw juz jest w toku inne beda. Spokojnie.
Arkadia tez wymaga drobnych (mniej lub bardziej) poprawek zeby wszystko bylo ok. Dokladniej mowiac, zeby nie uslyszec: "co za gowno chcecie nam wcisnac..." Czesc tych zmian pojawila sie juz a inne zapewne wejda za jakis czas. Sam plan akcji reklamowej zorganizowanej w sensowny sposob tez jest w zaawansowanej fazie koncepcyjnej. Mysle ze kiedy nadejdzie odpowiednia chwila kazdy bedzie mial swoja szanse na pomoc. Oczywiscie zakladam ze nikt nie pomoze, jak zwykle bedziecie sie wyklocac o nic nie wazne pierdoly i udowadniac kto jest wiekszym forumowym napinaczem. Mam nadzieje ze sie myle...

Pomysly na filmik czy nawet banner juz byly. Fajne i mniej fajne.
Ale od pomyslu do faktu zaistnienia takiego filmiku jest dluga droga. Droga tym dluzsza ze jakos nie widac chetnych czy tez potrafiacych zrobic cos takiego na sensownym poziomie. Cholera, nie widac nawet kogos kto potrafi zrobic to na kiepskim poziomie... :D Jesli znajdzie sie taki ktos a raczej Ktos z wielkiej litery, kto za darmoche poswieci swoj czas i nerwy, na wykonanie filmiku to problemu nie bedzie. Taki Ktos powinien odezwac sie do Czarodziejow. Oni tam juz beda wiedzieli co zrobic dalej...

A jesli chcecie cos robic sami. Malo jest miejsca na pisanie w sieci? Cholera, wejdzcie na chat jakis, zapytajcie czy ktos lubi fantasy i opowiedzcie o Arkadii a potem pomozcie choc troszke nowej osobie. Proste? A jakie skuteczne... :)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Werbat »

A Ty już nie chcesz płacić za pozycjonowanie i w ogóle super-hiper-mega-akcji urządzać?

Dookoła jest MNÓSTWO gier online fantasy-related. Jak zagadasz do kogoś 'chcę Ci polecić fajną grę', to od razu normalny człowiek zakończy rozmowę, bo spodziewa się Ogame, Plemion czy innego gówna. IMHO zupełnie nie ta droga.

Może wyglądać, że ja ciągle krytykuję, ale Wasze pomysły są po prostu słabe. Nie na ten czas, nie na takie realia.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Jaques »

Re Werbat

Co ja chce a czego nie chce, a co wiecej, co robie a czego nie robie, to akurat ciebie powinno gowno obchodzic. Tym bardziej ze moze ortografie masz opanowana ale czytanie ze zrozumieniem to juz slabiej. No chyba ze chcesz pomoc. Ale oczywiscie nie chcesz, bo jestes tylko marnym teoretykiem, forumowym napinaczem.
Po jednej wizycie na chacie onetu znalazlem trzy osoby ktore zrobily postacie sobie. Moj blad ze nie pomyslalem wtedy i nie podalem imienia postaci swojej zeby napisali w grze, zrobilem to z nudow na calkowitym spontanie... Zatkalo gekonie?
Tylko trzeba miec social skills na wiekszym poziomie niz ty... Jak zagadasz "chce ci polecic..." to faktycznie nic z tego nie bedzie. :D Umiesz rozmawiac z ludzmi? Tak po prostu? Chyba nie... IMHO jestes dekiel i sabotujesz nawet projekty ktore moga ci sie przysluzyc, no chyba ze chcesz grac w Arkadie sam... :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Werbat »

I kto tu się napina?

Ja nic nie sabotuję. Po prostu Twoje pomysły są gówno warte moim skromnym i nie zamierzam przykładać do nich ręki. Lansujesz się na Super Specjalistę, a jesteś kolesiem z nikąd, który płakał 10 stron, że mu na list nie odpisali. To nie jest profesjonalne, a chałtura nie jest nikomu potrzebna.

Odróżnij, proszę, 'Werbat chce zniszczyć moją pracę' od 'Werbat ma w dupie moją pracę'. Nie będę Ci się przecież wcinał - chcesz rzeźbić w gównie, enjoy. Natomiast - jak zauważył Coronius stronę temu - do krytyki każdy ma prawo i zamierzam z niej korzystać. Hint: pozostaje Ci opcja ignorowania moich postów.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Zorrid »

Werbat pisze:A Ty już nie chcesz płacić za pozycjonowanie i w ogóle super-hiper-mega-akcji urządzać?

Dookoła jest MNÓSTWO gier online fantasy-related. Jak zagadasz do kogoś 'chcę Ci polecić fajną grę', to od razu normalny człowiek zakończy rozmowę, bo spodziewa się Ogame, Plemion czy innego gówna. IMHO zupełnie nie ta droga.

Może wyglądać, że ja ciągle krytykuję, ale Wasze pomysły są po prostu słabe. Nie na ten czas, nie na takie realia.
Jak zaczniesz od "Chciałbym Ci polecić grę...." albo podobnie to jasne, że nikt Ci nie wysłucha, ale wystarczy mieć trochę wyobraźni, żeby słuchacza/czytelnika zainteresować ( abstrahując - takie ogame i tak ma kilka tysięcy nowych graczy rocznie - a ogame to jest gra, która ma tylko trochę cyferek i parę obrazków, gdzie żeby coś osiągnąć trzeba poświęcić pół życia, mimo sztampowości reklamy - uciążliwą i nudną ulotkę też przeczyta jedna osoba na sto, jedna na tysiąc się zainteresuje - inaczej nikt za ich druk i rozdawanie by nie płacił ). Ja sam namówiłem do gry poprzez fora kilka osób, ale były to środowiska gdzie już sobie wyrobiłem jakąś tam markę, każdy wie, że nie jestem bezmyślnym spamerem, a jak coś piszę to z sensem. A inni co? Założę się, że gracze w arkadii nie żyją i nie są szanowani tylko na tym jednym mudzie, wielu pewnie udziela się w różnych miejscach i ma mniejsze lub większe poważanie w środowisku, zawsze można coś wspomnieć, opowiedzieć, potem właśnie w grze trochę pomoc - 100 osób by tak zrobiło i mamy kamyk ruszający lawinę. Potem rzeczywiście wystarczyłaby mała pomoc od wizów, żeby trend utrzymać....

I na koniec - wbrew temu co piszesz - gry podobnej do Arkadii w Polsce nie ma, brak konkurencji, oczywiście są inne mudy, ale poziom ich, sam to sprawdziłem, jest bardzo marny.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Jaques »

Re Werbat

Buahaha o czym ty bredzisz? Ty naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... :D Faktycznie nie ma sensu z toba rozmawiac... Bo i o czym?
Ale ja tez mam taki maly "hint" dla ciebie. Nie bedziesz madrzejszy w oczach innych ludzi od negowania wszystkiego, a tym bardziej tego co przynosi efekty.
Masz juz ortografie w malym palcu, teraz naucz sie czytac ze zrozumieniem i podszlifuj nieco swoje social skillsy a bedzie dobrze... :D
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Coronius »

Jeżeli nazywanie kogoś gekonem i forumowym napinaczem jest dla ciebie wyznacznikiem posiadanych 'social skillsów', to muszę przyznać, że masz je na mistrzowsko.

Niby trzy osoby założyły sobie konta. Ile z tych osób gra dalej?

Arkę albo się czuje albo nie. Jakaś forma reklamy pewnie by pomogła podnieść statystyki założonych kont, tylko ile z tych osób by faktycznie zostało i grało?
ODPOWIEDZ