Promocja Arki w gazetach itp!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Werbat »

Zorrid pisze:E tam, wystarczyła by piękna animacja Novigradu, Nuln czy Oxenfurtu, kilka przebitek na różne potwory, góry, trakty itp, wzmianka, że tutaj ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia
Kiepski pomysł. Odpalasz 'piękną animację', nabierasz ochoty, logujesz się, a tam jebs, zamiast super grafiki 3d - literki.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Binken »

Werbat pisze:
Zorrid pisze:E tam, wystarczyła by piękna animacja Novigradu, Nuln czy Oxenfurtu, kilka przebitek na różne potwory, góry, trakty itp, wzmianka, że tutaj ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia
Odpalasz 'piękną animację', nabierasz ochoty, logujesz się
No wlasnie, logujesz sie ;) Zorrid dobrze pisze moim zdaniem, chodzi o to by zachecic, a w wiekszosci przypadkow odslonic gre literkowa o ktorej istnietniu malo tak na prawde ma pojecie. W czym graficzna oprawa mialaby temu przeszkodzic.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Herenvarno »

Werbat pisze:
Zorrid pisze:E tam, wystarczyła by piękna animacja Novigradu, Nuln czy Oxenfurtu, kilka przebitek na różne potwory, góry, trakty itp, wzmianka, że tutaj ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia
Kiepski pomysł. Odpalasz 'piękną animację', nabierasz ochoty, logujesz się, a tam jebs, zamiast super grafiki 3d - literki.
Hmm filmik na youtubie, calkiem dobry pomysl, tylko ze dwa okienka widoczne na raz, nad pierwszym (obraz tego co sie dzieje z napisem nad nim -W twojej wyobrazni!- drugie okienko to juz tekst z konsoli -Tak to wyglada naprawde-)

Teraz, w oknie tekstowym widzisz tekst pisany po literce: "Zabij demona",
answer - "ok.", na oknie graficznym postac rusza do ataku na demona. Czy tez, wesprzyj "Kogostam", na wizji dolacza nasz bohater do walki, "zaslon kogostam", wychodzi na pierwsza linie by przyjac serje ciosow....
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Evandeil »

Ja ogolnie przepraszam ze zchodze z tematu. Po raz kolejny widze jak pan werbat wertuje forum tylko po to, by negatywnie oceniac wszelkie pomysly i inicjatywy plus wytykac kazdemu bledy jezykowe.Przedstawia argumenty typu: "nie bo nie". Tu chyba mamy do czynnienia z jakims wielkim kompleksem. Te posty bardzo mi przypominaja te z polskich forow portalowych. Proponuje zaczac wszelkie poprawy i zmiany od samego siebie.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2011 01:50 przez Evandeil, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Coronius »

Od kiedy to konstruktywna krytyka i dbałość o nasz piękny język jest zła?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Werbat »

Evandeil, napisz to samo jeszcze raz bez błędów, to się odniosę. Nie zamierzam odpowiadać na wyimaginowane ataki kogoś, kto nie umie sklecić dwóch zdań na krzyż w języku, którym posługuje się od urodzenia. To nie mój poziom dyskusji.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Gość »

Werbat: tylko kto chcialby dyskutowac na Twoim poziomie dyskusji? Szczerze mowiac z mojego punktu widzenia wiekszosc Twoich postow nie wnosi nic. Chcesz sobie dbac o czystosc jezykowa to sobie dbaj, wyobraz sobie ze sa jednak osoby, ktore maja to najzwyczajniej w nosie...Nie rzucaj perel przed wieprze bo i tak tego nie docenimy. Reguly jezyka sie zmieniaja, formy, ktore jeszcze kilka(nascie) lat temu byly niepoprawne teraz sa oficjalnie uznawane za poprawne, jezyk ewoluuje i uwierz mi ze za kilka lat i tak bedzie sie mowilo/pisalo tak jak chce wiekszosc a nie jak chca purysci jezykowi. Chcesz byc/jestes takim purysta to Twoje prawo, ale wara Ci od mojego jezyka. Ponadto wydaje mi sie ze w dyskusji chodzi o odnoszenie sie do argumentow przeciwnika, nie do atakowania jego samego osobiscie czy to ze wzgledu na niepoprawna pisownie, wade wymowy czy karlowactwo. Piszac na tym forum niejako zglaszasz sie do tej dyskusji, nie chcesz dyskutowac to po prostu przestan sie wypowiadac.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Sigard »

Mysle, ze ktos powinien wrocic do swojego tematu poplakac o to, ze go wiorki gonia, zamiast tutaj wlasne nieuctwo tlumaczyc ewolucja jezyka. ;)
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Buluar »

Vladimir pisze:Werbat: tylko kto chcialby dyskutowac na Twoim poziomie dyskusji? Szczerze mowiac z mojego punktu widzenia wiekszosc Twoich postow nie wnosi nic. Chcesz sobie dbac o czystosc jezykowa to sobie dbaj, wyobraz sobie ze sa jednak osoby, ktore maja to najzwyczajniej w nosie...Nie rzucaj perel przed wieprze bo i tak tego nie docenimy. Reguly jezyka sie zmieniaja, formy, ktore jeszcze kilka(nascie) lat temu byly niepoprawne teraz sa oficjalnie uznawane za poprawne, jezyk ewoluuje i uwierz mi ze za kilka lat i tak bedzie sie mowilo/pisalo tak jak chce wiekszosc a nie jak chca purysci jezykowi. Chcesz byc/jestes takim purysta to Twoje prawo, ale wara Ci od mojego jezyka. Ponadto wydaje mi sie ze w dyskusji chodzi o odnoszenie sie do argumentow przeciwnika, nie do atakowania jego samego osobiscie czy to ze wzgledu na niepoprawna pisownie, wade wymowy czy karlowactwo. Piszac na tym forum niejako zglaszasz sie do tej dyskusji, nie chcesz dyskutowac to po prostu przestan sie wypowiadac.
Reguły się zmieniać, ale jakiś norma musi jest.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Promocja Arki w gazetach itp!

Post autor: Enefghar »

Ano... Norma musi byc, wiec Werbata trzyma sie na liscie ignorowanych. Jego posty i tak nic nie wnosza do dyskusji (dokładnie tak jak ten), wiec tak wlasciwie to moze ich nie byc.

E. :ugeek:
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
ODPOWIEDZ