Płacze do czarodziejów.

Forum wieści z Arkadii.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Davith »

Bardzej pytanie niz placz..
Czy sytuacja dorosla juz do tego aby ostatecznie zaprzestac procederu z odchodzeniem z gildi wraz z elitarnymi zawodami? Zdaje sie ze Cech Novigradzki zaczyna od zera i moze to dobry moment aby naprawic bledy przeszlosci dajac nowej wladzy Cechu mozliwosc rozpatrywania i wyszukiania 'prawdziwych' kandydatowm, ktorym zalezy na wsparciu i tworzeniu czegos razem z CKN. Takie uzdrowienie sytuacji mogloby wplynac na pozniejsze udostepnienie wszystkim innych zawodow elitarnych.
Czyz to nie wlasnie ow mozliwosci odejscia z takim zawodem spowodowaly 'zapasc' elitarnych gildii i w konsekwencji ich zamkniecie?


Edit: Zle sie wyrazilem, wlasciwie chodzilo mi o wszystkie Gildie w ktorych ma miejsce caly czas ten sam proceder przychodzenia dla zawodu i rowno z ukonczeniem odchodzenia.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2011 11:35 przez Davith, łącznie zmieniany 1 raz.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Rennz »

Davith:
Raczej nie widzę opcji udostępnienia wszystkim zawodów elitarnych. Polityka góry jest taka, a nie inna - nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek na górze postulował za tym żeby zawody elitarne były też w MC czy OK.
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Davith »

Rennz:

Chodzilo mi o istniejace zawody, nie rozumiem co masz na mysli mowiac MC i OK, oba wszak maja gildie do tego otwarta dla kazdego.
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Farandar »

Trudno powiedzieć, żeby z Cechu można było odchodzić z elitarnym zawodem, gdyż po odejściu stopniowo spadają umiejętności prawie do poziomu AJ.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: A jednak podziękowania dla czarodziejów

Post autor: Dhogrin »

Mimi pisze:Dzięki za skrzynie.
Klawa i praktyczna zmiana.
Przyłączam się do podziękowań. :)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Rennz »

Davith pisze:Rennz:

Chodzilo mi o istniejace zawody, nie rozumiem co masz na mysli mowiac MC i OK, oba wszak maja gildie do tego otwarta dla kazdego.
Ja chyba też nie do końca zrozumiałem (-: Chcesz żeby nie można było odejść z gildii 'elitarnej' zachowując nawet częściowo elitarny zawód?
Davith
Posty: 88
Rejestracja: 09 gru 2010 17:16

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Davith »

troche off top sie robi wiec sprobuje z nowym tematem moze pozyje do wieczora...tam postaram sie wyjasnic o co mi chodzi dokladniej.
Rafael
Posty: 85
Rejestracja: 04 mar 2009 11:05

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Rafael »

Witam
Odpowiedniego tematu nie ma, wiec pisze tutaj.
Chcialem bardzo podziekowac za szybka pomoc w rozwiazaniu kilku problemow :)

Pozdrawiam
R.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Coronius »

Podziękowania dla princepsa czarodzieja za szybką i sprawną pomoc.
Wergol
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2009 11:49

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Wergol »

Witam wszystkich.

Moje pytanie dot. etatow.

Od jakiegos czasu jest mozliwosc w stowarzyszeniach zablokowania mozliwosci trenowania dla osob ktore otrzymaly etat.

Moje pytanie:

Czy podczas takiej blokady naliczany jest staz zawodu? A zablokowana jest tylko mozliwosc trenowania?
Czy tez podczas takiej blokady zablokowany jest staz i mozliwosc trenowania?


Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ