Płacze do czarodziejów.

Forum wieści z Arkadii.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Haern »

Podziękowań nie ma, to tutaj:
Dziękuję Rafgartowi za OHM.
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Jaeden »

Dziekuje za usuniecie bramy spod Carbon, mnie bardziej odpowiada "uderz w brame" niz "przeczytaj napis", "przeczytaj napis", "przeczytaj napis", "przeczytaj napis", "przeczytaj napis", "przeczytaj napis", "mahak_napis = f o g g u l", "mahak". No ale skoro niektorym bardziej sie podobalo po staremu, to czy nie daloby sie zrobic tak, zeby po staremu rowniez sie dalo?
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Deith
Posty: 7
Rejestracja: 15 gru 2011 06:45

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Deith »

Obawiam się że ta zmiana związana jest z ciągle rosnącą funkcjonalnością wozów na arkadii.


Dziękuję Rafgartowi za docenienie wysiłków i nieustające wsparcie, w imieniu całego zespołu 8-)
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Musin »

Mi się na przykład nie podoba zmiana ze znikającym sprzętem w ishatr :)

Trochę wkurzające jest to ze np odkładam złom który chce sprzedać, wracam tam po 5 minutach i już wyparował ;)
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Dymhard »

Musin pisze:Mi się na przykład nie podoba zmiana ze znikającym sprzętem w ishatr :)

Trochę wkurzające jest to ze np odkładam złom który chce sprzedać, wracam tam po 5 minutach i już wyparował ;)
Spróbuj ukryć, to wtedy nie zniknie.
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Mahaila »

Dymhard pisze:
Musin pisze:Mi się na przykład nie podoba zmiana ze znikającym sprzętem w ishatr :)

Trochę wkurzające jest to ze np odkładam złom który chce sprzedać, wracam tam po 5 minutach i już wyparował ;)
Spróbuj ukryć, to wtedy nie zniknie.
Ty uwazaj, bo to powoli zakrawa na wykorzystanie mechaniki ;)
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Coronius »

Dobrze, że znika. Nie zapycha pamięci.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Huggus »

Musin pisze:Mi się na przykład nie podoba zmiana ze znikającym sprzętem w ishatr :)

Trochę wkurzające jest to ze np odkładam złom który chce sprzedać, wracam tam po 5 minutach i już wyparował ;)

Wizowie chyba pisali kiedyś, że kilkaset/kilka tysięcy itemów na lokacji (a takie ilości widziałem, że gracze odkładali) rodziło błędy i sprzęt miał znikać wszędzie. Ale i tak to chyba średnio działało.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Musin
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2010 22:33

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Musin »

Wizowie chyba pisali kiedyś, że kilkaset/kilka tysięcy itemów na lokacji (a takie ilości widziałem, że gracze odkładali) rodziło błędy i sprzęt miał znikać wszędzie. Ale i tak to chyba średnio działało.
No to ze parę tysięcy itemow na jeden lokacji podnoszonych naraz niszczy muda sam się kiedyś przekonałem :) szkoda tylko ze nie ma jakieś komendy żeby zabezpieczyć parę przedmiotów na ziemi przed zniszczeniem :) no ale nic, popyt na plecaki wzrośnie chyba ze one tez znikają hehe :)
Rouan
Posty: 32
Rejestracja: 08 gru 2009 11:09

Re: Płacze do czarodziejów.

Post autor: Rouan »

Czy ta zmiana ze sprzętem ma coś wspólnego z czyszczeniem się listy dostępnych rzeczy w sklepach? Jeżeli tak, to sklepy świecą pustkami i nie dziękuje.

Dodam, że dla młodych graczy zdobycie fajnej broni, zbroi opiera się na wykupywaniu ze sklepu.
ODPOWIEDZ