Arkadia bardziej społecznościowa

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Arkadia bardziej społecznościowa

Post autor: Gość »

Godar pisze: Tylko po co obalać ten system? Historia pokazuje, że to do niczego dobrego nie prowadzi. (...)
Historia pokazuje zgola cos zupelnie innego, kazda epoke czekal upadek i kazda czekalo odrodzenie w nowej lepszej formie. To naturalna kolej rzeczy i rozwoju wiec i tak zaden z nas nie ma tu zbyt wiele do gadania: ]


Re: dol: Lubie dyskusje niestety to nie topic na ten temat (chociaz podejrzewam ze gdybysmy sobie podyskutowali to byloby to tak niecodziennym zdarzeniem na tym forum ze zal byloby nas upominac o to ze w zlym miejscu:])
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2011 22:17 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Arkadia bardziej społecznościowa

Post autor: Godar »

@Shulz:

Jakiś przykład tego "odrodzenia w lepszej formie"? Rzym? Francja po rewolucji? A może Rosja? No, jeśli komunizm to dla Ciebie "nowa wyższa forma" to może... Zresztą to nie temat na takie dyskusje. Z mojej strony EOT. I tak już tu za dużo niepotrzebnie napisałem.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Arkadia bardziej społecznościowa

Post autor: Auglenn »

Hehehe... chyba pana Icośtam konik uszkodził kopytkiem or smth. Nie wiem ile grasz, ale pomyśl sobie... poświęcasz 10 lat na jakiś projekt, dopieszczasz go, dopracowujesz w najdrobniejszym detalu, patrzysz na niego i morda ci się cieszy bo jest taki świetny, a nagle jakiś genjusz wywala ci wszystko do kosza i idzie w pipą. Sorry, ale ja osobiście ubiłabym genjusza ;). Taki reset to najgłupszy z możliwych pomysłów, bo arka to nie tylko zawody, poziomy itp, ale też erpeg, który chociaż może ostatnio traktowany trochę po macoszemu (chociaż też zależy przez kogo) jednak pozwala Ci zbudować taką a nie inną postać. Robienie tego od nowa w przypadku mojej postaci, a podejrzewam, że wielu innych także, byłoby wielce nierealne, bo brakowałoby mi osób, dzięki którym postać ewoluowała w takim kierunku i rozwinęła się w to, czym jest teraz.
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
ODPOWIEDZ