Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Dezzo
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2009 18:14

Apel!

Post autor: Dezzo »

Witajcie,

Gratulujac przyciagniecia tak wielu osob spoza grona 'arkowiczow' do 'naszego' swiata, chcialbym tylko poprosic o kulture gry wszystkich graczy zaawansowanych tak by nowoprzybyli nie zrazili sie juz na starcie.
Uszanujmy starania wszystkich koderow/wizow i osob zaangazowanych w reklame a moze otrzymany efekt wniesie troche ozywienia.

Dziekuje.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Rennz »

U nas to już sugerowali nawet żeby globalne zawieszenie broni na jakiś czas zrobić!
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Apel!

Post autor: Zurwen »

Proponowałbym, żeby się zająć tymi nowymi jak najlepiej się da (tzn. uczyć jak się gra). No i RPGować drodzy gracze ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Apel!

Post autor: Huggus »

Rpgowac? Uh, moze jakies ogloszenie damy, ze na skell nic nie ma zeby sie nie pojawiali.
Swoja droga jestem ciekawy ile osob zostanie z arka dluzej niz kilkadziesiat minut, o paru godzinach nie mowiac. Ale o tym pewnie przekonamy sie podczas nastepnego czyszczenia nieaktywnych kont
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Myzz
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2011 22:39

Re: Apel!

Post autor: Myzz »

Nie badz taki sceptyczny epi.
Wystarczy sprobowac zatrzymac (poprzez erpegie, moze pokazanie malej czesci swiata, zaciekawie?) choc czesc z tych ktorzy wlasnie sie zalogowali,
a juz to moze spowodowac, ze zaczna grywac.

p.s.
Mam nadzieje, ze wizowie przygotowali sie na 'problem' jaki spowoduje przedstawianie sie postaci ktora w swiecie moga istniec raptem chwile?;)
Wark
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2011 22:42

Re: Apel!

Post autor: Wark »

Stanowczo gratuluję reklamy. nawet jeśli zostanie co 20ty, to zawsze będzie dziesięciu prawdziwych nowych graczy, nie seciów. Aż się ucieszyłem, że po latach przerwy wróciłem sobie popykać. Ciekawe, czy wróci klimat pierwszych lat? ;P
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Apel!

Post autor: Aida »

No przerob jest niesamowity i fajnie, ze sie tak zaangazowaliscie(my) wszyscy ;)
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Apel!

Post autor: Hunrim »

Grają w obrazki ( ogame, BF) , będą grać i w to, w naszych rękach jest to, jaki procent zniechęci się zbyt szybko
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apel!

Post autor: Morholt »

Jestes na jedenastej pozycji w kolejce.

Szok, ostatni raz to widzialem w 2002? :D
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Apel!

Post autor: Hunrim »

Naprawdę zróbcie jakieś zawieszenie broni i poświęćcie kilka tygodni na pomoc nowym, szkoda taką okazję zmarnować, ja jestem skromnym AJ, który wrócił po latach, ale też staram się pomóc i sypnąć złotem ze skromnych zasobów
ODPOWIEDZ