Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

To moze jakies info dla wytrwalych przewodnikow? Duzo nowych postaci sie pojawilo? Ilu wybrnelo poza statek startowy?
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Apel!

Post autor: Buluar »

140 osob o 10,20 ? To nawet tyle nie bylo podczas palenia doliny albo scinania ungrima :lol: Gratuluje pomyslu! Utrzymanie jak najwiecej z tego narybku powinno byc dla starszych maniakow... sorry, graczy szczegolnym priorytetem, jesli za 1,5 roku nie chcemy miec w 'kto' 20 osob!

Edit:

Juz 150 :D
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

Wczoraj o 3 w nocy tez bylo 120! :) Slicznie smigaja Ci mlodzi. Powiem szczerze, ze niektorzy rpguja nawet lepiej niz starzy wyjadacze :P Polecam mowic mlodym zeby rysowali sobie mapke miasta. Wielu zachwyca sie tym pomyslem i szybko rozpoczyna zwiedzanie.
Vaynel
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2010 14:41

Re: Apel!

Post autor: Vaynel »

Ulav pisze:(...)Polecam mowic mlodym zeby rysowali sobie mapke miasta. Wielu zachwyca sie tym pomyslem i szybko rozpoczyna zwiedzanie.
Co za czasy.. znowu tłumy, że też nie doczekałem :) Gratuluje dobrej akcji.
Swoją drogą - zerknąłem na WWW Arki ; proponuję poprawić położenie linka do Forum, bo jest mało widoczny, a forum na pewno sporo nowym graczom pomoże.
I druga propozycja dot. mapek - może by wrzucić gdzieś linka do map Wakahiko? Są (były, jak ja grałem) na tyle dokładne, że na pewno pomogą nowym, a na tyle niewygodne przez użycie ich w przeglądarce, że nie zastąpią zdrowego rozsądku jak to robił ZMUD.

Pzdr z zaświatów,
Vaynel :)
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

Od poczatku biadole zeby poprawic troche glowna arki!
Tremor

Re: Apel!

Post autor: Tremor »

Gratki :) Brawo pipus
Awatar użytkownika
Godrick
Posty: 28
Rejestracja: 25 lip 2011 10:15

Re: Apel!

Post autor: Godrick »

Kod: Zaznacz cały

Sposrod 194 osob przebywajacych obecnie w swiecie Arkadii, znane tobie to:
Odleciałem! Gratuluję akcji wszystkim zaangażowanym. Aż się łezka w oku kręci.
Wielkie big'up!!!
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Apel!

Post autor: Zurwen »

Ulav pisze:Od poczatku biadole zeby poprawic troche glowna arki!
Mistrz Yarrid z pewnością będzie otwarty na wszelkie propozycje.
Tyle, że konkretniej. 'Poprawcie' to każdy może powiedzieć ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Apel!

Post autor: Terenes »

Chcialem poruszyc kilka kwestii ale chyba jedna jest najwazniejsza, wiec tylko wspomne o tym:
System zapamietywania. Z takich ludzi z reklamy ogromna ilosc osob odpadnie.
Tak jest zawsze, w kazdej grze, niekoniecznie tak hardcorowej jak Arkadia.

Jak ktos chce prowadzac zoltkow, nie ma mozliwosci, musi dac im sie przedstawic. Na kazde 100 przedstawionych osob powiedzmy 5 czy 10 pozostanie na Arkadii by dluzej grac. A pamiec pomocnika bedzie kompletnie "przewinieta". Wielokrotnie apelowalem juz o system zapominania, bo obecny jest niezwykle uciazliwy dla tych ktorzy chca pomagac ale jednak ZACHOWAC ZNAJOMYCH swojej postaci.

Teraz proponuje pewien polsrodek: Niech osoby z elementarzem (ew. osoby ponizej przegranego tygodnia) nie wliczaja sie do limitu osob zapamietanych.

Bo przyznam ze chwilowo mam opor z poznawaniem wiekszej ilosci mlodych graczy. A za starego systemu zapamietywania takie poznawanie mlodych bylo moja ulubiona rozrywka.
Yoldo
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2011 14:23

Re: Apel!

Post autor: Yoldo »

214 o.O jak w 2003 kiedy zaczynalem;p GRATULACJE
ODPOWIEDZ