Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Nivat
Posty: 20
Rejestracja: 14 lut 2009 08:46

Re: Apel!

Post autor: Nivat »

Terenes pisze:Chcialem poruszyc kilka kwestii ale chyba jedna jest najwazniejsza, wiec tylko wspomne o tym:
System zapamietywania. Z takich ludzi z reklamy ogromna ilosc osob odpadnie.
Tak jest zawsze, w kazdej grze, niekoniecznie tak hardcorowej jak Arkadia.

Jak ktos chce prowadzac zoltkow, nie ma mozliwosci, musi dac im sie przedstawic. Na kazde 100 przedstawionych osob powiedzmy 5 czy 10 pozostanie na Arkadii by dluzej grac. A pamiec pomocnika bedzie kompletnie "przewinieta". Wielokrotnie apelowalem juz o system zapominania, bo obecny jest niezwykle uciazliwy dla tych ktorzy chca pomagac ale jednak ZACHOWAC ZNAJOMYCH swojej postaci.

Teraz proponuje pewien polsrodek: Niech osoby z elementarzem (ew. osoby ponizej przegranego tygodnia) nie wliczaja sie do limitu osob zapamietanych.

Bo przyznam ze chwilowo mam opor z poznawaniem wiekszej ilosci mlodych graczy. A za starego systemu zapamietywania takie poznawanie mlodych bylo moja ulubiona rozrywka.
Co racja, to racja... Popieram to, że jest trochę lipa z systemem zapamiętywania przy takiej ilości nowych graczy... Miłym gestem byłoby według mnie, gdyby dało się zrobić tak, że gdy ktoś po prostu poprosi. np. za tydzień, o przywrócenie stanu "zapamiętanych" sprzed wczorajszego dnia i wizowie to spełnią.
Sylph
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2009 15:27

Re: Apel!

Post autor: Sylph »

A może by po prostu zrezygnować z limitu dla 'zapamietani' ? Obecne rozwiązanie przeszkadza i jest sztuczne.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Apel!

Post autor: Terenes »

Wolalbym nie miec 4 ekranow w "kto", gdy chce sprawdzic z kim moge spotkac sie na arce.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Apel!

Post autor: Sivlaryan »

Bez kombinacji, wystarczyłoby przywrócenie komendy 'zapomnij' na jakiś czas.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Apel!

Post autor: Hunrim »

przy takiej ilości graczy przydałoby się zwiększyć ilość zleceń na poczcie, bo przy tylu chętnych na zrobienie pocztyliona przy obecnych wymaganiach po prostu nie ma szans, dwa tygodnie roznoszę ani drgnie, a teraz na jedno konkretne zlecenie trzeba z godzinę czekać czasem
Tabulariks
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2009 11:35
Lokalizacja: Konstantynopol
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Tabulariks »

Świetny pomysł z mapami, gratulacje Yarrid!

Może pójść krok dalej i dać do kieszeni początkującym mapy? Ułatwi to zdecydowanie pojęcie jak zbudowany jest mud i jak należy go rozumieć, a aktualnie trudno będzie nowym znaleźć kartografa :).
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011 14:17 przez Tabulariks, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na Dropbox, serwis umożliwiający synchronizację i archiwizację plików oraz katalogów (2GB za free) oraz dostęp do nich z PC, Mac, iPhone i Android!
Po rejestracji zarówno ja jak i Ty otrzymamy dodatkowe miejsce na dane :).
Kira
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2011 23:31

Re: Apel!

Post autor: Kira »

13:17
Sposrod 209 osob przebywajacych obecnie w swiecie Arkadii, znane tobie to:

GRATULUJE!!!

Moze umiescicie tu na forum linki do stron zwiazanych z Arkadia?
Np... strona Wakahiko czy tez encyklopedia arkadii, to naprawde pomoze...
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Apel!

Post autor: Buluar »

Straz krain atakujaca ogra uczacego mlodych zachecam do zwiekszenia wysilkow edukacyjno-prewencyjnych posrod nowych, aniezeli slepego klikania F1.

PS: Uszanujcie, ze ktos idzie firstem uczyc, a nie sekondem w obawie przed przewinieciem mema z wrogami...
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Apel!

Post autor: Hunrim »

Wczoraj wieczorem było ponad 300, jestem pod wrażeniem. Nie wiem czy z powodu takiej ilości graczy, ale mnożą się błędy - a to w lokacji gdzie powinien być sklep, panują ciemności i nic nie widać, a to wyskakuje info o poważnym błędzie, nagminnie nie ma kto dać przesyłki na poczcie, choć pracownik jest, Katon na startówce w Novigradzie itd.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Apel!

Post autor: Radgast »

Moze to byl ktos do Katona podobny, jego dawno zaginiony brat blizniak? (dzolk)
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
ODPOWIEDZ