Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Sagit
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2009 07:18

Re: Apel!

Post autor: Sagit »

nom ... gratki ulav
Tabulariks
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2009 11:35
Lokalizacja: Konstantynopol
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Tabulariks »

Sagit pisze:nom ... gratki ulav
Dobra robota Ulav, to fakt. Nie spodziewałeś się oczywiście takiego odzewu, następnym razem trzeba taką akcję uzgodnić z Rafgartem, może wyspę startową odpali, da jakieś bonusy na dobę czy dwie dla żółtków no i przygotuje narzędzia analityczne.

Skoro marketing jednak działa, nawet w przypadku tekstowego MUDa, to może czas Rafgarcie spróbować mailingu do bazy danych dotychczasowych graczy Arkadii, którzy przestali już grać (od razu piszę, takie listy są zgodne z prawem, nie wypełniają ustawowej definicji spamu)? To w końcu grupa w największym stopniu podatna na granie w Arkę.

Pozdrawiam, T.

PS/OT. Czołem Sagit, kopę lat :).
Zapraszam na Dropbox, serwis umożliwiający synchronizację i archiwizację plików oraz katalogów (2GB za free) oraz dostęp do nich z PC, Mac, iPhone i Android!
Po rejestracji zarówno ja jak i Ty otrzymamy dodatkowe miejsce na dane :).
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Rennz »

Tabulariks pisze:
Sagit pisze:nom ... gratki ulav
(...)
Nie spodziewałeś się oczywiście takiego odzewu
(...)
Akcja w pierwszym podejściu miała być zorganizowana z pomocą Czarodziejów, ale nie wyrazili oni zainteresowania współpracą z Dimkiem (na którego portalu została owa reklama zamieszczona i który z taką inicjatywą wyszedł). Wygląda na to, że Ulav na taką współpracę poszedł bez większych trudności (-:
Tabulariks
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2009 11:35
Lokalizacja: Konstantynopol
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Tabulariks »

Rennz pisze:
Tabulariks pisze:
Sagit pisze:nom ... gratki ulav
(...)
Nie spodziewałeś się oczywiście takiego odzewu
(...)
Akcja w pierwszym podejściu miała być zorganizowana z pomocą Czarodziejów, ale nie wyrazili oni zainteresowania współpracą z Dimkiem (na którego portalu została owa reklama zamieszczona i który z taką inicjatywą wyszedł). Wygląda na to, że Ulav na taką współpracę poszedł bez większych trudności (-:
Rozumiem, tym bardziej gratuluję. Swoją drogą wątpię, żeby ktokolwiek mógł zrobić to lepiej niż Ulav. W każdym razie widać, ze reklama jest nadal dźwignią handlu, czas zwrócić jej krzepkie ramie w nową stronę ;).

Fakt jest taki, że następna akcja musi być uzgodniona w czasie z wizami, żeby mogli przygotować narzędzia pomocy startującym (wyspa!).
Zapraszam na Dropbox, serwis umożliwiający synchronizację i archiwizację plików oraz katalogów (2GB za free) oraz dostęp do nich z PC, Mac, iPhone i Android!
Po rejestracji zarówno ja jak i Ty otrzymamy dodatkowe miejsce na dane :).
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Apel!

Post autor: Rennz »

Niezaprzeczalnie Tabulariks, niezaprzeczalnie. Przy dobrej _współpracy_ myślę, że Arkadia jest w stanie wrócić znów do czasów świetności i kolejek bez większych trudności. Dużo zmian w ciągu ostatnich, powiedzmy, dwóch lat poszło w bardzo dobrą stronę więc szkoda by było tego marnować.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Apel!

Post autor: Miuosh »

Ulav, Ten Który Przynosi Światu Nadzieję, Mniejszy Półbóg. ;) Z niecierpliwością czekam na oficjalne stanowisko Administracji ws. podjętej akcji;) Widzieliście wykresy na stronie głównej? ;D
Ogre!
Ravald
Posty: 110
Rejestracja: 06 maja 2011 14:44
Lokalizacja: Londyn

Re: Apel!

Post autor: Ravald »

:shock:
Daj ktos linka do reklamy :)

edit: Znalazlem ;]
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

A juz wklejalem. No coz, macie jesli ktos nie widzial:
http://www.kwejk.pl/obrazek/331702/Świe ... mmer!.html

Ogolnie proponuje postac jeszcze troche na strazy w porcie Nuln(n od statku do wstegi) i na 6 nabrzezu w Novigradzie(dawny port na skellige). Tam wlasnie pojawiaja sie nowi gracze. Zainteresujcie gadka, powiedzcie ze Novigrad to tylko jedno z wielu miast itd. Oprowadzcie, dajcie pare monet i pokazcie jak zabic szczura :) Wszystko ruszylo bardzo ladnie, teraz trzeba tylko utrzymac jak najwiecej graczy. Ze swojej strony moge powiedziec ze odstawiam "peka i magiki" na drugi plan.
Awatar użytkownika
Evina
Posty: 12
Rejestracja: 25 kwie 2011 19:23

Re: Apel!

Post autor: Evina »

Ulav pisze:A juz wklejalem. No coz, macie jesli ktos nie widzial:
http://www.kwejk.pl/obrazek/331702/Świe ... mmer!.html

Ogolnie proponuje postac jeszcze troche na strazy w porcie Nuln(n od statku do wstegi) i na 6 nabrzezu w Novigradzie(dawny port na skellige). Tam wlasnie pojawiaja sie nowi gracze. Zainteresujcie gadka, powiedzcie ze Novigrad to tylko jedno z wielu miast itd. Oprowadzcie, dajcie pare monet i pokazcie jak zabic szczura :) Wszystko ruszylo bardzo ladnie, teraz trzeba tylko utrzymac jak najwiecej graczy. Ze swojej strony moge powiedziec ze odstawiam "peka i magiki" na drugi plan.
O bogowie!
Tego co sie wczoraj w nocy działo na poczcie w Nuln, nawet ja nie byłam w stanie do końca ogarnąć. A co dopiero taki szczypior, dla którego był to po prostu ciąg przewijających się w zawrotnym tempie literek...
Moja propozycja jest taka, żeby takiego młokosa wziąć na początek w spokojny kąt, powoli wytłumaczyć podstawy. Nawet mało klimatycznie, podać link do strony z mapami, podsunąć "?", dać chwile na ogarnięcie, poczytanie. W międzyczasie pokazując emocje :). Potem powiedzieć o klimacie, pokazać jak szepnąć itd.
Traganie delikwenta na pocztę od razu wydaje mi się błędem...
A jak się go już tam zaciągnie, to pamiętajmy pokazać mu, jak może list z pytaniem do nas napisać:)
Masz przy sobie wianek z trawy i aksamitnoczarnego modrookiego gwarka.
> zaloz wianek
Nosisz ubranie uniemozliwiajace zalozenie tej zbroi...
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Apel!

Post autor: Zurwen »

Tabulariks pisze: Fakt jest taki, że następna akcja musi być uzgodniona w czasie z wizami, żeby mogli przygotować narzędzia pomocy startującym (wyspa!).
Wyspa nie jest czymś, co się włączy na jakiś czas. ;)
Miuosh pisze:Widzieliście wykresy na stronie głównej? ;D
Wykresy mają jakiś kiepski algorytm splajnów, więc się popsuły.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
ODPOWIEDZ