Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Apel!

Post autor: Gerdia »

Miuosh pisze:Mała propozycja na dzisiejszy wieczór: Może by tak małe zawieszenie PK na powiedzmy 24h? Powiedzmy od tej 18:00?
Przejdzie?
Imo zawsze znajdzie sie jakiś szaleniec rządny fraga na bilansie :/

A gdyby tak .... :

Kod: Zaznacz cały

>zabij xxx
Na pewno chcesz to zrobic?
>zabij xxx
Ale czy na pewno jestes pewien/pewna ze chcesz to zrobic?
> zabij xxx
Przemysl to jeszcze raz, na spokojnie. wdech ... wydech ... wdech ... wydech ... Nadal  jestes przekonany/przekonana o slusznosci swojej decyzji?
>zabij xxx
>zabij xxx
>zabij xxx
>zabij xxx
Nie spamuj! Jeszcze do ciebie nie dotarlo ze komenda zwyczajnie NIE dziala?
:lol:

Dla tych co mogli nie zrozumieć ... powyższy przyład ma charakter czysto żartobliwy.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2011 17:33 przez Gerdia, łącznie zmieniany 1 raz.
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Tyg

Re: Apel!

Post autor: Tyg »

Popieram Gerdie.
Zmiana jednej komendy odmieni oblicze Arkadii. Tej Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Apel!

Post autor: Sigard »

Na moj rozum, to nowi gracze powinni poznawac czym jest Arkadia, a nie czym nie jest. Dlatego wszelkie pomysly na zawieszenie broni, blokade na komende zabij sa glupie.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

Jesli ktos ma mozg, to zamiast bic i gonic kogos kto prowadzi 5 zoltkow, skopie go, zwyzywa i porpguje. Tu chyba nie trzeba zadnej akcji organizowac. Wystarczy mozgu uzyc.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Apel!

Post autor: Paulie »

Zablokujmy 'zabij' na stale i wykluczmy wszystkich szalencow ze spolecznosci muda.
Totalnie nietrafiony pomysl imo.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Apel!

Post autor: Coronius »

Ulav pisze:Jesli ktos ma mozg, to zamiast bic i gonic kogos kto prowadzi 5 zoltkow, skopie go, zwyzywa i porpguje. Tu chyba nie trzeba zadnej akcji organizowac. Wystarczy mozgu uzyc.
Wierzysz w cuda.

Paulie: no i racja, W końcu się wyśpisz :D
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Apel!

Post autor: Ulav »

Niewazne, wazne jest to ze reklama wjezdza o 15 na godzine. Potem o 19 jeszcze na jakis czas.

DLATEGO powiadomcie rodziny! Znajomych! Dzieci i wnuki. Niech klikna udostepnij (wrzuce tu linka jak bedzie na kwejku) i niech pilnuja zoltkow!
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Apel!

Post autor: Miuosh »

Już widzę, że sensu w tym większego nie ma, ale co mi tam, będę drążył dalej.
Nie dorabiajcie jakiejś chorej ideologii do tego co napisałem. Nie chcę żadnego kodowego blokowania komendy <zabij>, piszę o dżentelmeńskiej umowie typu: "Dziś od 18:00 do wtorku do 18:00 nikt nie ciśnie z binda <zabij;wskaz;rozkaz druzynie>" Umawiamy się, że nikt nie wykorzysta tego czasu do np. mapowania terenów przygildiowych itd. Zresztą nie ma co się rozpisywać, każdy wie ocb.
Pisząc szczerze: chciałbym mieć możliwość przywitać na nabrzeżu nowo przybyłe ogry (ale nie tylko) jako Szaman Ogrzej Kompanii - pokazać im emoty, titla, przedmiot gildiowy itd. Z wiadomych względów nie będzie to możliwe i zaś będę musiał zakładać secia, żeby zaprowadzić nowego na pocztę. Niby można, ale czy efekt będzie podobny?

Swoją drogą to ciekawe: Jestem członkiem (he he he) jednego z najbardziej PeKującego stowarzyszenia na Arkadii, a kiedy proponuję mały rozejm, wszyscy zaczynają mnie beszetać :( Może to jednak nie ja jestem ten zły? ;)

re down: można nie wiedzieć co to kwejk, ale google chyba znamy wszyscy?
Ostatnio zmieniony 17 paź 2011 13:37 przez Miuosh, łącznie zmieniany 2 razy.
Ogre!
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Apel!

Post autor: Hunrim »

Ulav pisze:Niewazne, wazne jest to ze reklama wjezdza o 15 na godzine. Potem o 19 jeszcze na jakis czas.

DLATEGO powiadomcie rodziny! Znajomych! Dzieci i wnuki. Niech klikna udostepnij (wrzuce tu linka jak bedzie na kwejku) i niech pilnuja zoltkow!

Co to jest kwejk?
Gość

Re: Apel!

Post autor: Gość »

Przeciez zoltkow nikt kijem nie tyka nawet:D Chyba ze podskakuja ale to wyjatek...
ODPOWIEDZ