Apel!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Apel!

Post autor: Radgast »

Ok, zgadzam się. Ale jak już było wspomniane każdy konflikt można rozwiązać w klimatyczny i niebanalny sposób. I choćby ostatecznie skonczyło się to smiercią wszystkich zółtków którzy byli w drużynie z mutantem czy ogrem, to jakis problem użyć odrobine kreatywności? Jakieś ciekawe dialogi. Zaprowadzenie żółktow do pokoju przesłuchań, świecenie im pochodnią w oczy, oskarżenie ich o konszachty z chaosem, nasłanie łowców czarownic, nawet tortury można odegrać. Może jakiś sąd? I zależnie od wyniku przesłuchania, jesli taki poczatkujacy nawet skonczy zgonem, bo czegos nie przemyslal i nie podjal wlasciwej decyzji... Ale cała sytuacja spowoduje opadniecie jego szczeki, a wtedy go ten świat naprawde wciągnie. No, można wymyslić cokolwiek byle było ciekawie i w klimacie.

Tak wiem, że sytuacja nie dotyczyła bezposrednio żółtkow, ale podaje przykład jak można zachecić nowych, a nawet starych graczy. Troche kreatywnosci panowie i zdrowego dystansu do tej gry. A nowych graczy na pewno nie ubędzie.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Natasza
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2009 22:06

Re: Apel!

Post autor: Natasza »

Sivlaryan pisze:I ja jestem za. Może gladiatorzy za jakiś tydzień albo dwa zorganizują walki na arenie?

Siv.
Chetnie bysmy zrobili :( Ale zepsute sa juz bardzo dlugo i czekamy ciagle na ich naprawe...
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Apel!

Post autor: Deli »

Póki co gladiatorzy organizują walki poza areną :lol:
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Uklar
Posty: 9
Rejestracja: 04 sie 2011 22:38

Re: Apel!

Post autor: Uklar »

Rotkiv pisze:A ja to widze inaczej. Chcecie uczyc mlodych to uczcie, ale na uboczu. I robcie to na swoj "zly" sposob.

Mnie bardziej razi ogr i 5 mutantow w srodku Nuln niz poza nim.

Obecna sytuajcja zaistaniala na arkadii (uklon w strone Pipeusza) jest bardzo niecodzienna, niecodzienne sa tez zachowania graczy.
Przestan byc tak konserwatywny, konserwatyzm nie jest rozwojowy a prowadzi jedynie do stagnacji.
Nam, tej grze potrzebny jest progres, nie tylko od strony kodowej ale i tez od strony ilosci graczy w nia grajacych (czy beda to dobzi gracze, czas pokaze).
Wloz zatem swoja zakonna/gladiatorska/etc dume w kieszen i postaraj sie zrobic cos, by nowoprzybylych zachecic do gry i w niej zatrzymac.

p.s.
Bardzo ciekawe zjawisko.
Zle gildie i ich gracze okazuja wiecej checi by swoj czas poswiecic nowym, niz wszyscy obroncy swiatlosci razem wzieci...
:)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011 02:03 przez Uklar, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Apel!

Post autor: Gość »

Bo tak na prawdę, to my jesteśmy dobzi.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Apel!

Post autor: Paulie »

Uklar pisze: p.s.

Bardzo ciekawe zjawisko.
Zle gildie i ich gracze okazuja wiecej checi by swoj czas poswiecic nowym, niz wszyscy obroncy swiatlosci razem wzieci...
:)
To bardzo proste. Mamy tak wielkie parcie na fraga, ze staramy sie zachecic ludzi, zeby potem ich zabijac!
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Apel!

Post autor: Buluar »

Z moich obserwacji wynika, ze na dziesiec hodowanych elfow, co najmniej 2,5 nadaje sie potem do zjedzenia.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Apel!

Post autor: Herenvarno »

Paulie pisze:
Uklar pisze: p.s.

Bardzo ciekawe zjawisko.
Zle gildie i ich gracze okazuja wiecej checi by swoj czas poswiecic nowym, niz wszyscy obroncy swiatlosci razem wzieci...
:)
To bardzo proste. Mamy tak wielkie parcie na fraga, ze staramy sie zachecic ludzi, zeby potem ich zabijac!
A moze dlatego ze ci "dobzi" przestali juz dawno grac, majac dosc frag manow?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Apel!

Post autor: Buluar »

Zawsze mozna poprosic o rozejm.. Czyz to takie trudne? Poza tym nie rozumiem, jak mozna byc policjantem i brzydzic sie palowania.

PS: Mimo wszystko, zeby nie odbiegac od tematu, apeluje o pomagania nowym, zarowno przez tych zlych, jak i dobrych, jak i upadlych dobrych!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Apel!

Post autor: Rotkiv »

Buluar pisze:Straz krain atakujaca ogra uczacego mlodych zachecam do zwiekszenia wysilkow edukacyjno-prewencyjnych posrod nowych, aniezeli slepego klikania F1.

PS: Uszanujcie, ze ktos idzie firstem uczyc, a nie sekondem w obawie przed przewinieciem mema z wrogami...
Rotkiv pisze:A ja to widze inaczej. Chcecie uczyc mlodych to uczcie, ale na uboczu. I robcie to na swoj "zly" sposob.

Mnie bardziej razi ogr i 5 mutantow w srodku Nuln niz poza nim.
Uklar pisze:Obecna sytuajcja zaistaniala na arkadii (uklon w strone Pipeusza) jest bardzo niecodzienna, niecodzienne sa tez zachowania graczy.
Przestan badz tak konserwatywny, konserwatyzm nie jest rozwojowy a prowadzi jedynie do stagnacji.
Nam, tej grze potrzebny jest progres, nie tylko od strony kodowej ale i tez od strony ilosci graczy w nia grajacych (czy beda to dobzi gracze, czas pokaze).
Wloz zatem swoja zakonna/gladiatorska/etc dume w kieszen i postaraj sie zrobic cos, by nowoprzybylych zachecic do gry i w niej zatrzymac.

p.s.

Bardzo ciekawe zjawisko.
Zle gildie i ich gracze okazuja wiecej checi by swoj czas poswiecic nowym, niz wszyscy obroncy swiatlosci razem wzieci...
:)

Pozdrawiam.
(Edycja: dodanie Buluarowego posta)


Zawsze reagowalem na postacie z np. obrecza czy rasa mutant, wiec nie widze powodu abym teraz mial przestac. Mozna ukryc rase mutant, mozna nie stac z nowym graczem w centralnych miejscach jak poczta czy plac glowny. Wtedy sprawa nie jest juz czarno-biala, a przybiera odcienie szarosci i tez dzialanie nie jest z gory konserwatywnym "f1". Pokazuje tez nowym, ze trafili do swiata Arkadii, a nie do przedszkola.

Nie wiem jak tam "zli gracze" ucza mlodych. Piszac "na swoj "zly" sposob", mialem na mysli od razu spaczanie tych nowych postaci swoim swiatopogladem i przy okazji uczenia mechaniki muda, a nie siedzenia w centrum miasta z rasa mutant, zajadania sie halflinskimi wypiekami i mowieniu co i jak.

Watpie aby jakis zakon, glad etc. gnebil nowych za to ze uczyli sie od tych "zlych".
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011 13:15 przez Rotkiv, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ