Usunięcie postaci

Forum wieści z Arkadii.
Aldis
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2011 15:16

Usunięcie postaci

Post autor: Aldis »

Witam

Chciałabym się dowiedzieć kto i czemu usunął mi postać nad którą się tyle napracowałam???

Postać Solveig

Nie dostałam żadnej informacji ani nic, wchodzę, chce się po pracy odprężyć a tu postaci nie ma. Krew mnie zalała!
Barrin
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2011 11:10

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Barrin »

Napisz maila na arkadia@arkadia.rpg.pl z adresu który podałeś przy zakładaniu konta na Arce, z prośbą o podanie przyczyny, do informacji publicznej czarodzieje nie podają takich informacji (w każdym razie kiedyś tak było)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Rennz »

Imię Solveig należało do bardzo starej i zasłużonej postaci. Nie zostało pewnie omyłkowo zablokowane i stąd kasacja oraz zablokowanie imienia na przyszłość.
Aldis
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2011 15:16

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Aldis »

No to świetnie ze należało, ale takiej postaci w grze nie było, ja nic nie widziałam ze mam usunąć. Nie moja wina że ktoś przestał grać kurde. Mogliśmy się ugadać i mogłam spokojnie zmienić imię ale kilka dni ślęczenia nad questami poszło się kochać i jestem wściekła.
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Bjoern »

Jeśli jest rzeczywiście, tak jak Rennz pisze, to lipa.
No ale jeśli napiszesz maila, to jeszcze może się kasację uda odwrócić i odzyskać postać pod nowym imieniem.
Tylko radzę napisać na spokojnie, bez opisywania jak jesteś wściekła, albo że Cię krew zalewa. ;)
Inna sprawa, że postać mogła zostać skasowana z tysiąca innych powodów.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Werbat »

Inna też sprawa, że 'kilka dni nad questami' to nie jest jakoś strasznie dużo czasu. Rozumiem, że jesteś początkująca i to dla Ciebie wiele, ale po nieco dłuższym czasie zrozumiesz, że nie straciłaś praktycznie nic.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Denea »

Werbat:
To sie nazywa zachecanie! :D
Ble... Ble? Ble!
Aldis
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2011 15:16

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Aldis »

Nie jestem początkująca, grałam arakadie wiele lat temu i wróciłam, ale jeśli ja cała sobotę od rana do wieczora poświęciłam na ta postać no to mam prawo być zdenerwowana
Aldis
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2011 15:16

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Aldis »

To jeszcze takie pytanie, jak mogę usunąć sama postać? bo mam gnomke a chciałabym o tym imieniu zrobić człowieka w takim razie
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Usunięcie postaci

Post autor: Rennz »

Należy napisać maila (z adresu, do którego masz przypisane konto) pod adres arkadia@arkadia.rpg.pl z prośbą o kasację danej postaci.
ODPOWIEDZ