Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

Z perspektywy 'nas, starych wyjadaczy': oprócz samej treści merytorycznej posta/loga dochodzi jeszcze jeden ważny element: na forum Arkadii (na twoj.net kiedyś, a teraz także i tutaj) zawsze panował klimat 'loży szyderców', kiedy banda dziwnych ludzi marnujących swoje życie w grze w literki (u mnie w firmie mówią 'literaki' i patrzą jak na totalnego dziwaka, kiedy gram) przekrzykiwała się kąśliwymi komentarzami i uszczypliwością.

I tutaj jest taki mały niesmak: o ile rozumiem, że nowi gracze mogą poczuć się pokrzywdzeni, to jednak kiedy Sprox, który jest - dla nieświadomych - jednak przedstawicielem 'starej gwardii' nagle staje się na forum-zawsze-utrzymanym-w-klimacie-jechania-po-sobie Obrońcą Uciśnionych, to jest to już taka wielka hipokryzja, że szkoda słów.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Niby racja, że logi powinny być ciekawe, ale ciekawe to pojęcie względne.
I tak np. w mojej subiektywnej ocenie log Sary (nowej postaci - wierzmy w ludzi) i tak jest 10x ciekawszy od loga Krobelusza (starej postaci), przy czym oba rzeczywiście są nieporozumieniem, ale najwyraźniej uważane za warte wklejenia przez ich autorów.

Co za problem po prostu ignorować te logi, które nie ciekawią i powstrzymać się od światłych komentarzy, które nic nie wnoszą. Już lepsze byłoby wyjaśnienie Sarze i Golwurowi skąd się bierze ten komunikat po tropieniu.

Nie podoba się - nie czytaj (i wyczekuj na ten 1 na 10 faktycznie ciekawy).
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Komentarze do logów

Post autor: Radgast »

Belmor napisał(a):
A tekst nie wiedziałem, że nie lubicie elfów...szok na maxa ;] Jest gildia, która może stanąć po stronie zła i dobra...jak pójdzie...to jest fajne. A elfy sie napadało od 5 lat co potwierdzi np kominor, nagle jakiś sec czy inny est coś tam sie czepia...no sorry...ogarnij sie ;] Elfy zawsze miały przejeban...i będą miały ;D
A niech sobie bedą miały. Krasnoludy również. Isthar opiera się na kanwie, w której wszystkim nieludziom było cięzko. A nie tylko jedne elfy miały przesrane, choć fakt, że elfy najbardziej. Ja w logu widzę bardziej stosunek gracza do elfów, niż postaci krasnoluda, którego odgrywa. Inna sprawa to bezczelny napad na ludnej czy tam 'nieludnej' poczcie ; ) Poza tym ciekaw jestem jak ma się do tego Skellige, gdzie wiekszośc nazw pochodzi ze Starszej Mowy, a sam język wyspiarzy jest jego odmianą, z czego można wnioskować, że wypływy elfie były dość silne ; )
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logów

Post autor: Buluar »

Nie od dzis wiadomo, ze Skellige to ukryta, elfia opcja!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Komentarze do logów

Post autor: Mestoph »

Radgast, ewidentnie przydałby się tydzień przerwy;) No, wreszcie niezły log.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Komentarze do logów

Post autor: Radgast »

Radgast, ewidentnie przydałby się tydzień przerwy;)
Elfie chędożenie ; )
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Sara
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2011 01:12

Re: Komentarze do logów

Post autor: Sara »

Ale się narobiło... :).
Nigdy wcześniej nie bawiłem się tropieniem i przyznam, że ten komunikat mnie zaskoczył - dlatego został, nieco pochopnie, wklejony w ciekawe logi. Ale już nie będę, słowo!
Pozdrawiam i Werbata, i Sproxa, i całą resztę :).
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Komentarze do logów

Post autor: Vayneela »

Ayenne pisze: Prawie jak miszczyni....;P
Kurczę... ale Ci ten komentarz musiał sprawić wiele radości. :)

v.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do logów

Post autor: Paulie »

No, bedzie kolejka znow, az sie lezka w oku kreci. :mrgreen:
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Rennz »

I to jest właśnie potęga reklamy, którą wizowie tak beztrosko odrzucili.
Zablokowany