Komentarze do logów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

Najśmieszniejsze, że nie jestem polonistą ;-) Ale dzięki, że za niego mnie masz/macie.

Krytykę przyjąłem. Dziękuję za wskazówki.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Hrath
Posty: 17
Rejestracja: 19 kwie 2011 12:04

Re: Komentarze do logów

Post autor: Hrath »

Odczepcie się od Werbata.

Jakbyście go znali w rl to byście wiedzieli co i dlaczego rekompensuje sobie w internecie ;)
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Werbat pisze:Najśmieszniejsze, że nie jestem polonistą ;-)
Zgadzam się, że właśnie to jest najśmieszniejsze.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Komentarze do logów

Post autor: Tjall »

Uhmm, czyli uznajecie, że log ze śladami prowadzącymi donikąd jest mega czadowy i znacząco zmienił waszą percepcję arkadii, oraz dostarczył niezapomnianych wrażeń duchowych? ;) Powinno się tu chyba otworzyć nowy temat pt "Logi - suchary"
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Morholt »

Logi-suchary juz istnieje. Trzeba by razej otworzyc temat dobre logi i przeniesc te trzy z juz istniejacego tematu.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

Serdecznie dziękuję - zapewne nieświadomym - obrońcom. I przepraszam, że nie potrafię opisać krytyki tak ładnymi słowami, tylko jako buc piszę niepoprawnie 'i?' ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Amidal »

Zgadza sie, temat nazywa sie : "Logi!" a nie np: "Ciekawe logi".
Tak wiec:
"Twoja skrzynka pocztowa zawiera XX listow."
tez bedzie logiem. A zeby bylo jasniej, co w tym logu jest tak istotnego, zeby sie nim pochwalic na forum, nalezy dodac chociaz z jedno zdanie wyjasniajace. Powiedzmy: "Dostalem je wszystkie od jednej osoby".
Teraz jest wszystko, mam posta na "Logach" - zaraz ktos skomentuje na "komentarzach do ..." i bedzie mozna skomentowac komentarz, itd... to dojdzie pare postow.
Swoja droga, jakos malo tych "LOGOW" ;P

AK
Awatar użytkownika
Emet
Posty: 57
Rejestracja: 18 sty 2011 14:05

Re: Komentarze do logów

Post autor: Emet »

Ja to sobie tlumacze tym, ze ludzie sa mniej otwarci niz kiedys, teraz latwiej jest komus dosrac lub zwyczajnie ubic, niz sprobowac tego w sposob erpegowy. Nie jestem zadna wyrocznia klimatu, ale warto czasem przystanac na trakcie i zaczepic kogos o byle co, nie wazne kim sie jest, a reszta sama przyjdzie naturalna droga.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do logów

Post autor: Werbat »

Amidal pisze:Zgadza sie, temat nazywa sie : "Logi!" a nie np: "Ciekawe logi".
I tu jest właśnie mały fail: temat zawsze nazywał się 'ciekawe logi' i bywał od czasu do czasu zamykany/kasowany (jak zwykle bez słowa wyjaśnienia, ale 'nie podoba się, to nie graj'). Po którymś razie ktoś, kto zakładał napisał po prostu 'logi', bo wszyscy (wtedy) wiedzieli, że to kontynuacja 'CIEKAWYCH logów', a 4 literki wpisuje się jednak szybciej niż 12. Teraz rzeczywiście nowych graczy (albo nowych sekondów, udających i tutaj, że nie kumają) może to wprowadzić w błąd - stąd niniejsze wyjaśnienie.

Chcemy logów CIEKAWYCH. Jakbym chciał oglądać po prostu logi, wyświetliłbym sobie loga z operacji na koncie w zeszłym tygodniu/loga z priva na ircu z nieciekawym człowiekiem/itp.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2011 02:36 przez Werbat, łącznie zmieniany 1 raz.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze do logów

Post autor: Morholt »

Ciezko sie nie zgodzic z Werbatem. Jednak trzeba pamietac, ze od nas - starych wyjadaczy, lub tych ktorzy sie za takowych uwazaja - niewiele wymaga olanie takiego posta czy stwierdzenie ze "o, kolejny noob wkleja niska wysoka kobiete czy snieg w lecie". Dla takiej osoby jest to jakastam ciekawa nowosc i z drugiej strony warto by jej tego nie pozbawiac.

Moze ktos zbierze te (nie)ciekawe logi w jeden txt i wystawi, nastepni beda wiedziec czego nie wklejac ;-)
Zablokowany